Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оферта от blizoo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оферта от blizoo

    blizoo ми предлагат пакет услуга 60 програми + интернет 20 Mbps и допълнителни бонуси на цена 19.90лв. с 18 месечен договор гарантиращ цената на пакета за целия срок. Някой ползва ли този пакет? Имали някаква уловка? И доволни ли сте от качеството на "нета" и ТВ каналите. Изобщо като оператор незнам нищо за тях освен големите реклами по телевизията. Ще съм благодарен на всякакви мнения по въпросите ми.
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    #2
    Интернета им когато го има е добър,а телевизиите са добри като цяло.Ако те устройва цената на пакета го вземай.Гледай и да е за по-кратък срок ако може.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Булсат предлагат за 10 или 15 лв ОПТИЧЕН интенет!Един колега е на тях от 2 седмици 34мбит и ги държи през целия ден и няма прекъсване.
      Fiat Bravo 99' 1.6 GT
      Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
      Fiat Bravo 99' 1.6 SX

      Коментар


        #4
        Всичко зависи от трасето.На работа съм на Булсатком и нета е отврат.У нас съм на Близу и нямам никакви оплаквания. за 4лв имам 35мбит нет, другите 13 са за цифровата.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Всичко зависи от трасето.На работа съм на Булсатком и нета е отврат.У нас съм на Близу и нямам никакви оплаквания. за 4лв имам 35мбит нет, другите 13 са за цифровата.
          Оптичен или лан е нета в работата Ви?
          Fiat Bravo 99' 1.6 GT
          Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
          Fiat Bravo 99' 1.6 SX

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            Всичко зависи от трасето.На работа съм на Булсатком и нета е отврат.У нас съм на Близу и нямам никакви оплаквания. за 4лв имам 35мбит нет, другите 13 са за цифровата.
            Това е готина оферта , колко канала е пакета
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              VoDo - LAN, трасето беше на малка СТЗ фирма и беше прекрасен нет-а, след като ги купиха Булсата е средна работа.Имаме 3 доставчика и постоянно ги сменям Близу офертата е за техни служители, уредиха ме, реално и договор не съм подписвал 80 DTV, 5 HD
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                VoDo - LAN, трасето беше на малка СТЗ фирма и беше прекрасен нет-а, след като ги купиха Булсата е средна работа.Имаме 3 доставчика и постоянно ги сменям Близу офертата е за техни служители, уредиха ме, реално и договор не съм подписвал 80 DTV, 5 HD
                Супер цена за това което предлагат при теб
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #9
                  Булсатком нямат интернет навсякъде И при всички малки доставчици изкупени от по-голям се получава обикновено като при Емзо-скоростта пада или се разваля качеството на услугата. Това е така,защото малката фирма има малко абонати и ако си върши добре работата,успява да обърне внимание на всеки проблем,при големите е друго...После и обикновено се наема нов персонал,който идва от улицата,защото никой не е склонен да плаща добра заплата на научени кадри. Не,че еправилно,но е факт-работодателите масово предпочитат нови хора,пред такива с умения заради по-ниското заплащане. И така,при изкупуване на малка фирма,обикновено е за сметка на клиента поне в началото. Има го и другия момент със скоростите-малките фирми не могат да си позволят шейпър,който стабилно да ограничава скоростта и пускат по-голям капацитет на клиента. Дойдели голяма фирма,естествено слага шейпър и сккоростта пада.Колкото до "офертата"...добра е,но срока е голям. Ако има начин за по-малко време използвай го. Ако 20-те мегабита са реални,те ще са ти напълно достатъчни. Гледай обаче внимателно какви канали ти предлагат. Защото всеки си има свои потребности ,какво гледа,а всички предлагат доста различни канали. Например жена ми не предпочита булсатком,защото няма бтв лейди,но сме на тях,защото иначе никъде не мога да гледам толкова много спорт.Доста от нещата които гледам,ги пускат само по техните канали тв+ и филм+. Затова виж кой какви канали предлага,ако за теб има значение.Конкретната оферта е добра,но намери хора от твоят град които са на тях,за да разбереш какво е качеството,защото навсякъде е различно. Естествено ако си на оптичен кабел е далеч по-добре,затова интересувай се това на близу с оптика ли е или ЛАН?
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #10
                    За Близу хубави думи не намирам... Неадекватен съпорт/хелпдеск - телефонен секретар върши повече работа, няма 24/7 подръжка, събота-неделя ако се скапе чакаш понеделника, сменят и настройват софтуера на приемника както си искат, 50% от времето информацията на цифровата не отговаря на текущтото предаване за всички канали които редовно следя... За всичко си имам конкретни примери, подплатени с много разправии и жалби... От Близу да е безплатно - тоя таралеж не си го слагай в гащите... лично аз чакам да си ми изтече договора и се махам, още 2-3 месеца ми останаха, ще постискам зъби

                    Коментар


                      #11
                      за 24,99 на месец имам 40Mbps оптичен , 130 програми на цифровата(оптика) + 6 HD + приемник който записва предавания и ползвам на още 3 телевизора кабелна.Техен пациент съм от над 10г и за този период съм имал спиране на нета 5-6 пъти за около 20-30мин.Цифровата и тя е спирала много рядко.Докато при по малките фирми а да има гръмотевица и по проливни дъждове айдеее нямаш нетНе че няма по добри от тях .... но пък няма други които да ми предложат за тези пари цифрова + кабелана за 4 телевизора и т.н.

                      Коментар


                        #12
                        Писано е за близо, преди време. Отзивите не бяха хубави.
                        VesMil написа:
                        Колкото по-ДАЛЕКОООО от близо ,толкова по-добре!
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Аз пък съм на Булсатком на жица (не е оптика) 34 мегабита от точно една година - доволен, че и повече. Не е най-доброто слънце, но като скорост/свързаност и прочие каквото се иска от един интернет са ОК. Изкупиха локална кабеларка преди година и нещо. Сега чакам да ми дойдат с оптиката - погача и шарена сол ще им поднеса П.П. Имах разни глезави желания - изпълниха го всички без едно. При все, че не влизат в пакета с услуги
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            Аз бях на Близу около 2 години на някакъв пакет домашен телефон(не го ползвах) интернет 20 мегабита и телевизия с два приемника и трети телевизор безплатна аналогова телевизия 35лв. и бях повече от доволен,интернета не ми е спирал нито веднъж.Ако забравиш да платиш не ти спират нищо само нета го намалят на скорост 128 бита.Сега съм на друг доставчик за интернет 40 мегабита и кабелите са под земята и е 100 пъти по-зле,като завали и започва да прекъсва,връзката е непостоянна.Сега ме е яд,че се преместих(а уж за по-добро).
                            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                            Коментар


                              #15
                              Емзо ,за Стара Загора по-добрия вариант е Тракия кабел! Близу са мошеници,бягайте далеч от тях! Още получавам СМС от тях че дължа някави суми без да съм бил Абонат, телефона си е бил единствено и само мой номер още от началото.

                              Коментар

                              Working...
                              X