Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мебели втора употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мебели втора употреба

    Колеги, някой зне ли магазин или сайт с актуални обяви за мебели втора ръка? Търся си холна гарнитура (мека мебел) на прилична цена и в добро състояние. Трябва ми и масичка или шкафче за под готварска печка. Ако някой се сеща или е виждал нещо такова в София да пише, че ми предстоят хубави неща, а няма на какво да посрещам гостите
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    #2
    Пробвай в Prodavalnik.comhttp://prodavalnik.com/ads/?q=%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B3%D0%B0%D1% 80%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Маса за под печката аз сам си направих. Четири крака от Практикер и един плот ми изрязоха и окантиха в Алати. Шепа винтове и готово, маса.

      Коментар


        #4
        ls1 написа:
        Маса за под печката аз сам си направих. Четири крака от Практикер и един плот ми изрязоха и окантиха в Алати. Шепа винтове и готово, маса.
        И колко излиза това удоволствие?
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          veselin10 написа:
          ls1 написа:
          Маса за под печката аз сам си направих. Четири крака от Практикер и един плот ми изрязоха и окантиха в Алати. Шепа винтове и готово, маса.
          И колко излиза това удоволствие?
          Не е скъпо. Даже в Бриколажа в Люлин може да вземеш и крака и да си поръчаш плот с каквито размери и цвят искаш.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #6
            Е, зависи от плота (големина) и краката. Може би около 30-40-ина лв? Имай предвид че цената на краката много варира, обикаляш Практикер, Бриколаж, Алати и подобни и си намираш евтини. Понякога и аз не разбирам що единия крак е 7-8лв, а съседния 20лв.

            Коментар


              #7
              За масичката ясно. Утре ще сътворя нещо. Благодаря за съвета. Някакви идеи за холна гарнитура? Разглеждам в продавалник ама там много алчни бе
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #8
                Мебели втора употреба

                ls1 написа:
                Е, зависи от плота (големина) и краката. Може би около 30-40-ина лв? Имай предвид че цената на краката много варира, обикаляш Практикер, Бриколаж, Алати и подобни и си намираш евтини. Понякога и аз не разбирам що единия крак е 7-8лв, а съседния 20лв.
                Щото е кооперирано производство ,ама всяка фирма - със свое счетоводство ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #9
                  Може би е добре да кажеш за какви пари търсиш. Аз не съм запознат с цените, но примерно това скъпо ли е? Може и да стане за 150лвhttp://prodavalnik.com/holna-garnitu...i6078457или товаhttp://prodavalnik.com/holna-garnitura-i6022767

                  Коментар


                    #10
                    Харесах си това: http://sinoptik.prodavalnik.com/holn...i5904647ама нещо не мога да се свържа за сега . Нещо такова търся
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #11
                      Гледам, че в профила ти пише Велико Търново.Когато си идваш насам, може да погледнеш на ул. Освобождение срещу детска градина Евгения Кисимова има една бежова сграда, едно време беше хранителен магазин. Там има една женица която купува и продава мебели. Когато сменяхме мебелите вкъщи точно там си отикахме старата холова гарнитура. Ако разполагаш с подходящ транспорт за мебелите към София пробвай там.Ако искаш, днес мога да мина и да видя дали изобщо работи и ако желаеш мога да ти снимам какво има, ако жената позволи. Само трябва да ми кажеш какво ти трябва за да се ориентирам.

                      Коментар


                        #12
                        Веско, каквото и да вземеш го третирай с нещо, че така един приятел си взе диван с гости -> дървеници.
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          #13
                          nikolce написа:
                          Веско, каквото и да вземеш го третирай с нещо, че така един приятел си взе диван с гости -> дървеници.
                          Естественно.... имам приятел който има фирма за почистване. Егати химиите ми е показвал. Не ми се очертава път към Велико Търново за сега....
                          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                          Коментар


                            #14
                            В София на ъгъла на ул.Симеон и ул Братя Миладинови има такъв магазин
                            TIPO 1.4,DEDRA 1.8

                            Коментар


                              #15
                              mitkoti написа:
                              В София на ъгъла на ул.Симеон и ул Братя Миладинови има такъв магазин
                              Преди половин час бях в него. Нищо не ме заинтересова.
                              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                              Коментар

                              Working...
                              X