Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Упражнения за ръка в домашни условия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Упражнения за ръка в домашни условия

    Синковеца има ръка 31см и искал по-голяма!!Ходи на плуване,но не иска да ходи в зала да си тренира ,а искал в къщи Та знаете ли някакви упражнения за бицепс,трицепс и предмишница?

    #2
    Сори, не искам да звуча грубо в тоа късен час, но се ми се струва че пускането на такива теми е изключително безрезултатно, може би индексацията на Гугъла се пълни малко повечко и тва е единствената файда......И сега какво - ще вляза аз, и ще кажа да прави лицеви опори, да прави набирания, ще влезе някой друг и ще каже че едното е по ефикасно от другото, трети ще каже че нищо не може да се сравни с коремните преси, нищо че това няма общо с темата, и в крайна сметка нито сина ти ще има полза от това, нито ти ще научиш нещо смислено от цялата тая работа.......Тва че оди на плуване е много добре, остави го да си гледа физиката сам, надали ще го накараш сам да помпи у вас ако той сам не иска, а ако иска, надали ще се възползва от съветите дето ти ще му дадеш, дето си прочел тука.......Лека....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #3
      Ако няма земи му едни дъмбели а упражнения във нета има доста , клипове също
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #4
        ами да прави чайки и с другата ръка ,че не е хубаво да няма симетрия
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          tomazo написа:
          ами да прави чайки и с другата ръка ,че не е хубаво да няма симетрия
          Хахаха...А защо не и с двете ръце едновременно!Чак до рамото хваща
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Абе колега, ти ли беше пускал тема за HGH или бъркам ?Яко пържолен и оризен и упоритост и до 3 години може да има към 37 санта Ако иска по-рано HGH
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              има дъмбели и има желание,но не ще да ходи в зала и ме пита за упражнения и аз кво да му кажа виш Чичо си Гугъл ?Нали трябва да съм перфектен Все пак бащи сме

              Коментар


                #8
                Има толкова книжки за културизъм, богато онагледени с упражнения и програми. Аз ползвах "Културизъм за всички" от Атанас Джананов. Книгата е издадена отдавна, преди повече от 20 г., но едва ли нещо се е променило в човешкото тяло оттогава . След много години тренировки аз за себе си стигнах до извода, че за хармонично тяло е напълно достатъчно да изпълняваме упражнения, при които повдигаме собствената си тежест и нищо друго: набирания на лост с подхват и надхват, сухи и мокри кофички на успоредка, лицеви опори и коремни преси. Освен че са абсолютно достатъчни, при този тип упражнения не се получават контузии.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Той САМО ръката ли иска да му расте?И за чий дедов му е голям бицепс с хилаво рамо, примерно С плуване професионално ли се е захванал или си ходи за кеф?

                  Коментар


                    #10
                    snake написа:
                    След много години тренировки аз за себе си стигнах до извода, че за хармонично тяло е напълно достатъчно да изпълняваме упражнения, при които повдигаме собствената си тежест и нищо друго: набирания на лост с подхват и надхват, сухи и мокри кофички на успоредка, лицеви опори и коремни преси. Освен че са абсолютно достатъчни, при този тип упражнения не се получават контузии.
                    Така е, но само за половината тяло. Другата половина са краката, които всички пренебрегват. Няма нищо по-смешно в залата от някой с ръка 45см и бедро също толкова (нещо като Джони Браво) :D Тренировъчна програма без мъртва тяга и най-вече клек е отбиване на номера. Естествено не е нужно да гоните рекорди в силовия трибой, просто трябва да ги има в програмата. Аз лично вече не правя изолиращи упражнения за ръце. Бицепса се товари достатъчно от набиранията, трицепса от бутанията за гърди и рамо и любимият ми пулоувър. Както и да е, това е прекалено екзотична идея за 99% от трениращите, така че няма да навлизаме в подробности. Освен това хората погрешно наблягат на бицепса, когато искат големи ръце. Трицепса е 2/3 от обема на ръката, което води до друга комична несъразмерност - отгоре бицепс като топка, отдолу равно като Тракийската низина :D
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #11
                      Той с упражненията сам ще се оправи, от тебе иска пари за тежести
                      Brava 1.6 16V 103hp

                      Коментар


                        #12
                        Щом има дъмбели работата е лесна: за бицепс: сгъвания прав и от седеж, аз лично правя и странично сгъване от седеж, както и чуково сгъванетрицепс: разгъване над глава - с една и две ръце, кик-бек, разгъване от пейка наведен и др. предмишница - тук е малко по-тегаво без лостове, но пак може да се импровизира: примерно сгъване от китката с дъмбер, стискане на "войнишка гума" и др. Бе варианти бол, трябва само малко въображение и много мерак и правилно хранене, разбира се... Моят съвет обаче е да го навиеш да ходи от време на време във фитнеса.
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          dikanio написа:
                          snake написа:
                          След много години тренировки аз за себе си стигнах до извода, че за хармонично тяло е напълно достатъчно да изпълняваме упражнения, при които повдигаме собствената си тежест и нищо друго: набирания на лост с подхват и надхват, сухи и мокри кофички на успоредка, лицеви опори и коремни преси. Освен че са абсолютно достатъчни, при този тип упражнения не се получават контузии.
                          Така е, но само за половината тяло. Другата половина са краката, които всички пренебрегват. Няма нищо по-смешно в залата от някой с ръка 45см и бедро също толкова (нещо като Джони Браво) :D
                          Пропуснал съм бягането - почти всекидневните кросове, които правя от 16-годишен. Тази година наблягам повече на колелото, защото имам контузии, предизвикани и усложнени от клекове с щанга, които ми пречат да бягам. А хора с ръка 45 и крак пак толкова не съм виждал . Но моята представа за хармонично тяло не включва нито ръка 45, нито дебели крака.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            glupaka написа:
                            има дъмбели и има желание,но не ще да ходи в зала и ме пита за упражнения и аз кво да му кажа виш Чичо си Гугъл ?Нали трябва да съм перфектен Все пак бащи сме
                            Колега, виж в този сайт http://www.bb-team.org/ има много и полезна информация.

                            Коментар

                            Working...
                            X