Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистриране на кола с ксенон в КАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На Алфата когато я взех беше нов внос и имаше ГАЗ без паспорт. Отивам аз в кат и на бариерата някъв чичка с синя престилка (нещо като кординатор го раздаваше :D) му викам аз имам газ ама нямам паспорт кво`да права и той ми вика мина на 7-ми канал и после като минеш ми се обади да се оправим :D , и аз викам ОК! (така и не минах после ама това е друга тема)Да де обаче като минах на 7-ми канал не ми гледаха агу-то ама някъв ръб ми вика о нямаш грайфер брато и аз почвам нещо да му пелтеча там и той ми вика , пускам те ама с временен талон който важи 1месец. и трябваше до един месец да си сменя гумите и пак да мина... На следващия ден рано сутринта пак се реда пред кат със същите гуми но този път си платих 80лв. ма прекървач някъв и минах без даже да ме гледат... Така че варианти много ,
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #17
      Не че нещо ама за тия пари дето си дал като рушвети и си си губил 2 дена да беше взел нови гуми да минеш като нормален човек........
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #18
        Подробности.... Само че ми трябваха 4 гуми , а времето което прекарах там няма как да се съкрати , 1-ви ден регистрация 2-ри ден с гуми или с рушвет пак трябва да съм там...Впрочем гумите бяха TOYO и в интерес на истината се държаха по добре от колкото 4-те нови Барум който взех след време.....
        Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
        Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

        Коментар


          #19
          хм...... нямате си идея как минах.Оказа се , че бележката за последно платената вноска на гражданската не е у мен, както и документите за газовото.Имам позната в кат, която каза, че може да не ми зачетат гражданската щом бележката че е платена не е в мен и ми каза да се правя на луд.Така и направих и мина номера.Само минах на канала за спирачките, гледаха номерата на двг и шаси и чао.Нито гледаха за аптечка, триъгълник и жилетка, нито за нищо.

          Коментар


            #20
            Велком ту Бългиреа.

            Коментар


              #21
              На ГТП даои ще ме пуснат без аптечка,триъгълник у пожарогасител?(Гледат ли за тези работи?)
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #22
                pecata написа:
                На ГТП даои ще ме пуснат без аптечка,триъгълник у пожарогасител?(Гледат ли за тези работи?)
                Братле, това е основното което трябва да имаш в колата. Що за нехайство, задавам ти въпроса съвсем сериозно! Разбирам да нямаш резервни крушки и други такива второстепенни неща....

                Коментар

                Working...
                X