Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми с USB под Windows 7, 64bit

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Dido_Lyubenov написа:
    Има софтуер за премахване на пароли. Това че има парола на админския акаунт, не пречи на тези които знаят как, да я премахнат. Предполагам си на ясно с това ?
    Пределно съм наясно. Направен е бекъп, бекъпа е в сейфа на фирмата. Единственото, което трябва да си гледат сега е архивите на ежедневните документации. Направил съм им и там разни подобрения, но срещу зли служители - чак толкоз зла сопа няма. Уточнено е, че на всяко 15то число ще се прави бекъп на цялата система + данните. Сложил съм парола на BIOS и не може да се сменя стартиращото устройство, но ако някоя програма е достатъчно кадърна - може и да успее да пробие политиките на 7цата.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #32
      Dido_Lyubenov написа:
      Има софтуер за премахване на пароли. Това че има парола на админския акаунт, не пречи на тези които знаят как, да я премахнат. Предполагам си на ясно с това ?
      И то не един. А даже и такива които ти изкарват паролите, без да се налага да ги премахваш.
      jenshen73 написа:
      Сложил съм парола на БИОС и не може да се сменя стартиращото устройство, но ако някоя програма е достатъчно кадърна - може и да успее да пробие политиките на 7цата.
      Дай ми 2мин. и паолата на биоса нqма да q има, а от там и бутва]ото у-во.
      Manowar - Татко
      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

      Коментар


        #33
        Fihi, това не е средство за защита от мен и от теб, а от случайни "гурута", дето освен да затрият каквото и колкото могат друго не умеят. Преди 16 години, когато компютрите бяха скъпи - едни пичове от средата на България бяха измислили едни сложни схеми с които да "занитват" компютъра за земята - против кражба. То не бяха едни винкели, кухи профили със лети арматури вътре и прочие. Ако и сега така ще трябва да пазим компютрите - то и клауд базираните услуги не вършат работа. За това съм написал на клиентите методика за създаване на резервни копия на данните, а към днешна дата имаме копие на цялата работеща система + стартиращ диск за възстановяването. Проблема все така са лицензиите на две или три от програмите.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #34
          Баща ми на врмето казваше: Оградата се прави за животни, а не за хора. Човек ако иска ]е намери начин.Та исках да кажа, че ако нqкой иска да направи мизериq, начини - БОЛ.Абе, за какво беше темата, че забравих?
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар

          Working...
          X