Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Magniflex - измамници !!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Re: Magniflex - измамници !!!

    Слав написа:
    Ми то тук дунапренени матраци в БГ си имаме за по 15-20 лева...нямам думи. А го рекламират като естествен, дишащ, не знма си какъв клас ергономичност, хипоалергенен...а то дунапрен с плат...потресен съм. За да не бъда голословен прилагам снимки. Насладете се на наглостта и безочието на италианците и нашите търговци...Не знам на какво разчитат...че няма да ми се свиди да го отворя, за да видя какво има ли...що ли ??И това дали може да бъде отнесено като проблем към КЗП ? Имам ли основание според вас ?
    Здравейте,Казвам се Марио Талви и съм собственик в Матракс ЕООД. Попаднах на Вашата публикация и бих искал да отговоря на отправените обвинения.Факт е, че високоеластичната пяна, която се използва за ядрото на матраци Магнифлекс на външен вид прилича на всички други познати на пазара пени наподобяващи дунапрен. Технологията за разпенване на пяна е една и съща и външния вид на продукта е приблизително еднакъв. Важни са характеристиките на материалите, които се използват в процеса на разпенване - дали те са антибактериални и антиакарни, така че да елиминират всякаква причина за поява на алергии в ранната детска възраст; Дали имат нужната плътност, за да осигурят необходимата твърдост за правилното израстване на костната система на бебето. Материалите под определена плътност нямат трайна еластичност - те са меки и слягат за кратък период от време. Гаранцията на всички матраци Магнифлекс е срещу деформация на ядрото от пяна, което осигурява здравословна опора за сън и почивка дълъг периода от време.От огромно значение е и качеството на текстила, който реално е в директен контакт с тялото на бебето. Произходът на текстилите на бебешките матраци на Магнифлекс е 100% естествен. И Дачиата на външен вид е кола, но не вози като Мерцедеса Виждам че фактурата е директно от нас , така че бих искал да Ви поканя в нашия офис и да Ви връчим всички сертификати и уверения в качеството на продуктите на Magniflex, в това число и бебешките матраци. Мога да Ви уверя и аз като собственик, а и много колеги, че сме се доверили на Magniflex за бебетата си.

    Коментар


      #47
      Производителят отговори на въпросите на клиентите.Заключвам темата, за да не прерасне в ненужна дискусия.

      Коментар

      Working...
      X