Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде продават напречни греди за багажник за Мареата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде продават напречни греди за багажник за Мареата?

    Търся да си купя греди за багажник на Мими. Ходих по магазини, пусках обяви, но няма...Не предполагах, че това ще е мисия невъзможна...Обиколил съм всички големи магазини в Бургас - Практикер, Метро, Бриколаж, Баумакс, Мастерхаус, Карфур... Проверих и по магазините за автоаксесоари по "Москва", арменеца в "Славейков", "Ауто плюс" срещу затвора и още няколко. Търсих по автокъщите и няколко автоморги. Няма....В представителството на Фиат за Бургас ми казаха минимум 400лв. Аз за две пръчки толкова пари няма да дам!Засега из нета съм намерил само на едно място, но цената от 200лв. ми се вижда соленка...Пускам питането си тук, защото вече идеите ми се изчерпаха...От къде да намеря напречни греди за Мареа седан на поносима цена
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    #2
    Колега.таваните на Мареа седан и Брава са еднакви.Тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...6957&highlight има отговор на въпроса но цените наистина са си солени,ако можеш си намери нещо втора употреба.Thule имат напречни греди но са си скъпи, Neumann също.Успех в търсенето.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

    Коментар


      #3
      Благодаря, колега. Темата по-горе я погледнах още преди месец.Значи засега най-евтино идва от тук http://superautobg.com/naprechni-tov...Говорих с човека, каза, че става само по един модел от няколкото марки, които продава, за нашите коли. И все пак цената от 200лв. за две пръчки нещо не ми се нрави...
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #4
        аз си бях купил за Бравата от ИмПас56бяха около 100 лева и яха точно за Брава/Мареаиначе тези в Практикер/Баумакс също най-вероятно ще станатнищо , че не пише Мареа на тяхзакрепването е същотобях купил за едно Мондео и паснаха, въпреки че бяха за друга кола
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Писна ми да обикалям и да търся. поръчах си от сайта по-горе.Благодаря!Утре като пристигне ще изкажа мнение, относно изработка и т.н.
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            Та, да допълня. Гредите са HAKR и са много добре изработени. Нищо общо нямат с китайските буклуци, които масово ги има по магазините. Всичко е метално, планките са от дебело желязо, на пръв поглед изключително здрави. В комплекта има всичко необходимо за монтаж, включително и динамометричен ключ, за да не пренатегнеш нЕкой болт.Доволен съм
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              аз съм с едни фалшиви(изпаднаха ми без пари) и сега се чудя да се опитвам да ги оправям или да ги чакам да изгният и да ги хвърлям. Не знам от каква ламарина са,но е много тънка,отгоре има някакво пластмасово покритие,което се лющи и там където падне отдолу лъсва ръждата,която е хванала цялата греда. Общо взето,ако съм сигурен,че утре няма да ми потрябват,ще ги махна на мига,но знам ли затова ги държа. Колебаех се да ги сваля,да ги изшкуря,грундиирам и боядисам,но така като го смятам,по евтино и качествено ще ми излезе да ида да си поръчам два п-образни винкела или поцинковани тръби и да ги захвана тях...Така или иначе захващането на сегашните не е оригиналното,защото за нищо не ставаше и ползвам 4 скоби Разбира се при мен на мареа комби е лесно с напречните релси Хубаво си направил,че си поръчал качествени,защото тия китайските ги виждам колко са...
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                gamma написа:
                Та, да допълня. Гредите са HAKR и са много добре изработени. Нищо общо нямат с китайските буклуци, които масово ги има по магазините. Всичко е метално, планките са от дебело желязо, на пръв поглед изключително здрави. В комплекта има всичко необходимо за монтаж, включително и динамометричен ключ, за да не пренатегнеш нЕкой болт.Доволен съм
                Това е сериозна Чешка фирма,която от години се занимава с тези работи.Иначе и аз се се кумя за греди за Алфата,ме се не се няканям ............
                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                Ventura garage

                Коментар


                  #9
                  paralesa написа:
                  аз съм с едни фалшиви(изпаднаха ми без пари) и сега се чудя да се опитвам да ги оправям или да ги чакам да изгният и да ги хвърлям. Не знам от каква ламарина са,но е много тънка,отгоре има някакво пластмасово покритие,което се лющи и там където падне отдолу лъсва ръждата,която е хванала цялата греда. Общо взето,ако съм сигурен,че утре няма да ми потрябват,ще ги махна на мига,но знам ли затова ги държа. Колебаех се да ги сваля,да ги изшкуря,грундиирам и боядисам,но така като го смятам,по евтино и качествено ще ми излезе да ида да си поръчам два п-образни винкела или поцинковани тръби и да ги захвана тях...Така или иначе захващането на сегашните не е оригиналното,защото за нищо не ставаше и ползвам 4 скоби Разбира се при мен на мареа комби е лесно с напречните релси Хубаво си направил,че си поръчал качествени,защото тия китайските ги виждам колко са...
                  С Мареа Комби е лесно трябват само 4 U скоби и малко квадратен профил ,но при Браво и брава е малко по-сложно.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар

                  Working...
                  X