Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиране и паркиране по Ловешки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    У нас на такава група със сигурност ще трябва да й се сменя главатара през седмица, защото предишния е изчезнал безследно Веднъж да настъпиш някой баровец и после се почва едно люшкане.... съдилища.... разходки по Витоша (планината, не улицата).....

    Коментар


      #17
      В Бургас им "монтираха" кирки по покривите! :D
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        #18
        Dido_Lyubenov написа:
        М, да ! На път две и повече ленти за движение в едната посока, спирането за престой и паркиране се извършва в дясната лента за движение, ако няма други забрани за това. Хората правилно са паркирали, само че в лявата лента по посока на движението :D Понарушили са правилото за пресичане на двойна непрекъсната линия :D но поне не пречат на никой.
        Ти май не виждаш 2та знака, които лекинко се губят на фона на сградата. Знаците си гласят "забранено паркирането"...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          То тоя знак е напълно безмислен след като може да се спира и паркира там без да се пречи на движението . Въпроса е защо тия са навлезли в насрещното платно и после правят още по грубо нарушение при излизането тъй като дори обръщат посоката на движение и тръгват в обратна посока .Нагледал съм се на такова обръщане и пищене на спирачки от останалите участници в движението. Ама сигурно са полицаи и нали ме разбирате ....
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #20
            коцев написа:
            То тоя знак е напълно безмислен след като може да се спира и паркира там без да се пречи на движението . Въпроса е защо тия са навлезли в насрещното платно и после правят още по грубо нарушение при излизането тъй като дори обръщат посоката на движение и тръгват в обратна посока .Нагледал съм се на такова обръщане и пищене на спирачки от останалите участници в движението. Ама сигурно са полицаи и нали ме разбирате ....
            :D Щото така не са стигнали до знака, за който ми обърна внимание колегата по-горе
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              #21
              А може и така да се реши въпросаhttp://auto.dir.bg/news.php?id=11124078
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #22
                NikMar написа:
                А може и така да се реши въпросаhttp://auto.dir.bg/news.php?id=11124078
                Хаха, само така
                googo написа:
                В момента гледам клипчетата на тия пичове: http://www.youtube.com/watch?v=TuhxW...ature=relmfuв България дали е приложимо или ще има много пострадали ?
                В България също би било приложимо, защо не. Ако се съберът 20-ина човека.Кефи ме как се дразнят мутрите, че нещо няма да стане по техен терк. Иначе същите говеда като тези тука. 50 години руско влияние не прощава, и още им сърбаме попарата. п.п. Това СТИКЕРче, слабо му е лепилото. Още по-яко трябва!
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар

                Working...
                X