Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще се включите ли в почистването на България?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Не съм вещ в областа със събуването на обувките, но си мисля, че това с дошло у нас от времето на турското "присъствие". Мюсюлманите, преди да влязат в джамията, се събуват. Това може би е някакво уважение към техния бог, превърнато и към уважение към семейството. А до колкото съм чувал, като се ходи на гости, в белите държави, не се приема добре да си събуеш обувките, поне от хигиенична гледна точка. Стъпвайки по чорапи или на бос крак в чужд дом, може да пренесеш гъбични и друи инфекции, потта от крака ти също не е желан "подарък". Ароматите също не са за пренебрегване :D
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #62
      Ще се включите ли в почистването на България?

      Dido_Lyubenov написа:
      Не съм вещ в областа със събуването на обувките, но си мисля, че това с дошло у нас от времето на турското "присъствие". Мюсюлманите, преди да влязат в джамията, се събуват. Това може би е някакво уважение към техния бог, превърнато и към уважение към семейството. А до колкото съм чувал, като се ходи на гости, в белите държави, не се приема добре да си събуеш обувките, поне от хигиенична гледна точка. Стъпвайки по чорапи или на бос крак в чужд дом, може да пренесеш гъбични и друи инфекции, потта от крака ти също не е желан "подарък". Ароматите също не са за пренебрегване :D
      Пък и събуването си е отживелица от времето когатото са идвали хората от обора и не е било желателно да нанасят екстременти у дома.
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #63
        Днес ходих на зъболекар и ми дадоха едни торбички с ластик да си сложа на обувките. Хората си спазват правила за хигиена както би трябвало да е навсякъде, пък който иска да си носи калта и прахоляка отвън вкъщи си е негова работа. Да почистим България... утре може и да искат акция да запълваме дупките по пътищата, да строим магистрали...
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #64
          Миналата зима се запази повечко снега и всичката кучешка пикня си личеше къде е. За две седмици изглеждаше страшно. Ние буквално ходим по кучешки кенеф, ноне си даваме сметка като е сухо. Всеки се събува вкъщи и получава пантофи за гости. Точка.

          Коментар


            #65
            Интересно защо в страната с най-стара писана история събуването е нещо нормално и никой не се бъзика с тях. А и чистотата е на ниво...Колкото до ленинските съботници, да не върнат и селскостопанските бригади!
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #66
              Днес пътувах до Балчик и обратно, никъде не видях чистене. Някой чисти ли изобщо?

              Коментар


                #67
                До моя блок една женичка с детето си измете много хубаво тротоара пред блока, почисти малко калта покрай бордюрите, после измете и зад блока под балконите....

                Коментар


                  #68
                  ls1 написа:
                  Днес пътувах до Балчик и обратно, никъде не видях чистене. Някой чисти ли изобщо?
                  аз пък цел ден гледам как снимат некви хора с тениски на бтв, пред различни камери в цялата страна. Никъде не показаха как чистят хората, а само интервюта пред камера на този и онзи. всичко е мижи да те лажем 300000 доброволци имало?!?!? на тези доброволци, ако им дадат фирмите за чистота и некой лев, представете си какви чудеса ще направят ще изчистят и Сърбия
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #69
                    Тая кампания трябваше да я кръстят "Да почистим България за един ден, за да можем после пак да с@рем!
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      #70
                      Президентът Плевнелиев хвана греблото и спаси малки къртичета изпод камара боклуци. Хвала!

                      Коментар

                      Working...
                      X