Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Производител на пластмасови изделия.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Производител на пластмасови изделия.

    Има ли човек във форума, който да се занимава с шприцове? И особено пък ако произвежда саксии, нека си каже тук в темата. Става дума за бизнес, не е за нещо лошо.

    #2
    Re: Производител на пластмасови изделия.

    peho написа:
    Има ли човек във форума, който да се занимава с шприцове? И особено пък ако произвежда саксии, нека си каже тук в темата. Става дума за бизнес, не е за нещо лошо.
    Занимавал съм се с шприцове ама за саксии не .Имам един познат които прави саксии за Холандия мисля ,но се намира в Благоевград,Ако мога с нещо да помогна казвай.А имате една фирма Пласформ или Терахим дет имат много и хубави шприцове в града ти ,но за съжаление не правят саксии.

    Коментар


      #3
      Няма проблем, че е в Благоевград. Всяка информация е полезна. Много е вероятно да се свържа с теб. Пластформ ги знам и ще ги питам да видим.

      Коментар


        #4
        Не се занимавам с нищо подобно, но зная за Пармаш - Парушеви и Сие АД - http://www.parmash.com/bg/
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Производител на пластмасови изделия.

          Италиански производител върши ли работа ?
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #6
            ...

            Имам приятел от Павликени, който се занимава с производство на кашпи и саксии за цветя, изработва спойлери, лепи лодки и т.н., ако мога да съм полезен 0886840076- Иван
            Fiat Brava 1.6 16V 90HP
            Fiat Brava 1.2 16V 80HP
            Fiat Bravo 1.2 16V 80HP

            Коментар


              #7
              Re: Производител на пластмасови изделия.

              Румен_Хинчев написа:
              Италиански производител върши ли работа ?
              Напълно е възможно.Благодаря за отговорите на всички. Надявам се на още предложения.

              Коментар


                #8
                Re: Производител на пластмасови изделия.

                peho написа:
                Румен_Хинчев написа:
                Италиански производител върши ли работа ?
                Напълно е възможно.Благодаря за отговорите на всички. Надявам се на още предложения.
                Чертеж на изделието и характеристиките на материала са ми нужни , изпращам ги в Италия и т.н.
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #9
                  Имам приятел който се занимава с точно с това. Прави всякакви саксии, има даже и светещи. Прави също пейки, шамандури ... абе всичко от пластмаса и ги прави много добре нещата. От Стара Загора е Александър се казва 0899447304 Звънни му много е точен. Кажи му, че имаш номера му от Пешо от Дряново Има и сайт http://rotoinvent.com/products_deco.html Даже сега му звъннах, каза че половината от продуктите които произвежда ги няма на снимки в сайта.

                  Коментар


                    #10
                    Янита Пласт - ЕООДОбластРусеАдресРусе, бул. Придунавски № 50, вх. Б, ет. 3, ап. 19Тел082878974ЕТ ДИАНЖЕЛИ - АНГЕЛ АНГЕЛОВ Пловдив
                    ex : Bravo 1.6 16v 103hp
                    now : Marea HLX 2.4 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X