Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препарат дезинфекция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препарат дезинфекция

    Преди два дни изби вода в мазите ни. Запушени шахтите и...дълго заобяснение. Днеска идва фирма и отпушиха шахтите. Само че водата направи 1-2 пръста височина в мазата ми. Няма какво особено да пострада, зимнината е в буркани, другото е в чували, но все пак е канал. Та затова мисля да дезинфекцирам. Още докато е влажно да сипя в една бутилка 8л например вода и някакъв препарат и да залея пода, след няколко дни пак. Въпроса е какъв препарат да ползвам. Мисля си за Доместос, въпреки че почти припадам от миризмата му. Гледам и някакво Саво има за канали. Препоръчайте нещо моля.

    #2
    Всеки препарат на основата на Хлор ще свърщи чудесна работа.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Доместоса е добър вариант още повече, че вече го има с поносим аромат. Хубаво ще е да се почисти на сухо преди това. По-евтиния вариант е хипохлорид - рареждаш, заливаш и бягаш! :D
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #4
        Forsaken написа:
        По-евтиния вариант е хипохлорид - рареждаш, заливаш и бягаш! :D
        А баш!
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #5
          Не ми се ще първо да съхне, защото сега както е мокро като залея с разтвора доместос ще се разтвори във всичко омокрено и ще стигне навсякъде, без да раздигам мазата цялата.

          Коментар


            #6
            Доместос е достатъчен.Не прекалявай с количеството да не проникне в някой буркан :D

            Коментар


              #7
              Да де, ама аз исках несмърдяща алтернатива на Доместоса ако има. За концентрацията мисля да я направя малко по-голяма от предписаното, защото пода вече е мокър и ще доразтвори. А трябва ли да плакна след доместоса или да го оставям така да си изсъхне?

              Коментар


                #8
                Изплакни, най-малко за да ти мирише по-малко.

                Коментар


                  #9
                  Белина АЧЕ едно шише разтворена в половин кофа вода е повече от достатъчна. Ако разтвориш 2 в цяла кофа (10л) има вариант да ти стигне дори и за пред мазата.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    Няколко 8л бутилки с разтвор с доместос хвърлих днеска в мазата и околностите, фактически навсякъде където е било залято. Не мирише чак па толкоз, оказа се че жената буха директно без да разтваря и после плакне вкъщи, затова ме трови с изпарения тука. Ще видим как ще се отрази на миризмата на канал, ако трябва ще повторя упражнението след две седмици. Благодаря на всички.

                    Коментар

                    Working...
                    X