Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за подарък (Ех този пиянски месец май )

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет за подарък (Ех този пиянски месец май )

    Здравейте колеги,хубавото време дойде,месец май също.Някой трябва да изпращаме абитуриентки,няма какво да се прави,трябва да се отчетеме пред бабата и дедото :D . Дайте някоя идея за подарък за 19 годишно момиче абитуриентка,тука съм намирал отговори на всякакви въпроси надявам се и тоя път някой с нещо да ме чатне у главата празна.Мислих какво ли не ,не се сещам за нищо с което ще бъда запомнен не само от нея а и от всички гости.Тя пари си има,хубава кола също,злато не носи,сребро за абитуриентска нещо не пристава,направо си е мъка,нз какво да взема.Дайте съвети колеги и предложения,ще има по бира определено :D
    Фиат Типо 1.4 i
    Алфа ромео 156 1.8TS 16v 144ks

    #2
    "Сребро за абитуриентска не пристава" ???Аз бях със сребро на бала си (въобще не обичам злато). Има такива уникални комплекти от сребро - колие, пръстен, обици и/или гривна - различни са комбинациите. Само да ти кажа, че за една сватба си бях харесала сребро - колие и обеци с лилав камък САМО за 400лв. Така че ...Кажи какви интереси има, какво харесва ...
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #3
      Re: Дайте съвет за подарък (Ех този пиянски месец май )

      montero881988 написа:
      Здравейте колеги,хубавото време дойде,месец май също.Някой трябва да изпращаме абитуриентки,няма какво да се прави,трябва да се отчетеме пред бабата и дедото :D . Дайте някоя идея за подарък за 19 годишно момиче абитуриентка,тука съм намирал отговори на всякакви въпроси надявам се и тоя път някой с нещо да ме чатне у главата празна.Мислих какво ли не ,не се сещам за нищо с което ще бъда запомнен не само от нея а и от всички гости.Тя пари си има,хубава кола също,злато не носи,сребро за абитуриентска нещо не пристава,направо си е мъка,нз какво да взема.Дайте съвети колеги и предложения,ще има по бира определено :D
      Нещо ми се иска да те посъветвам,но ми се губиш по прАвата с логиката. Къде слагаш на една основа пари,кола, злато, дето не ноесла и сребро, дето не вървяло...Според мен - кола! Давай!

      Коментар


        #4
        Прави са дамите преди мен + 1 и за двете. Почни първо с това каква сума си определил за подарък и колко ти е близка въпросната дама? Аз бих ти предложила на прима виста 1. бижута с камъни Сваровски / ама истински, а не от онези дето уж са Сваровски и струват 15 лв., / на такова бижу ти гарантирам, че няма дама която да не се зарадва.2. Почивка / в зависимост от интересите на дамата / има интересни оферти за круизи последното което гледах излизаше около 600 лв. на човек за 7 дни- това ще е незабравим спомен за дамата.3. Ако дамата ти е гадже- бегай за един пръстен с диамант и пред всички гости падай на колене да я искаш от бабата и дядото........, ще го запомни не само тя а и всички гости на събитието.

        Коментар


          #5
          3. Ако дамата ти е гадже- бегай за един пръстен с диамант и пред всички гости падай на колене да я искаш от бабата и дядото........, ще го запомни не само тя а и всички гости на събитието.[/quote]ЕЕ колега ти направо ми реши проблема ,да замениме абитуриентската със сватба :D :D :D .А да съгласен съм с колежките че среброто е хубаво,става и за носене след това,ма тя не носи сребро и то най вече от по хубавото,ще си седи в шкафчето завинаги.Злато зима вече всеки втори роднина.Аз затова съм се вкарал в размисъл,какво освен тези неща които са най традиционни ,с какво може да влезна в обстановката.А до колкото до пари,да речеме от до към 300 лв ,то и за тези пари определено може да се осигури нещо
          Фиат Типо 1.4 i
          Алфа ромео 156 1.8TS 16v 144ks

          Коментар


            #6
            От 4-5 години е актуално - ц*ци! Но в последното мнение видях бюджета.Както разбрах момичето ти е гадже! Може малко да развържеш кесията и да хванеш оферта за море в чужбина, но по-навреме! След това стават скъпи.Хващай един художник и да я нарисува!Ако се сетя нещо по-късно ще допълня!

            Коментар


              #7
              Мушкай парите в плик или и купи цветя за тая сума

              Коментар


                #8
                Не е важно какво ще й подариш, важното е да е от сърце! До колкото и аз разбрах ти е гадже, ако държи на теб, каквото и да е ще се зарадва и би трябвало да го оцени! В първото мнение написа, че пари има, кола има, сребро не носи, злато има... какво остана да й купиш? Наистина както колегата се изрази - една почивка на морето за лятото и това е, но ще трябва да се изръсиш малко повече Успех
                Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                Видеорегистратори

                Коментар


                  #9
                  dimaldim написа:
                  Не е важно какво ще й подариш, важното е да е от сърце!
                  Подкрепqм напълно!
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    #10
                    Може малко да развържеш кесията и да хванеш оферта за море в чужбина, но по-навреме! След това стават скъпи.Наистина както колегата се изрази - една почивка на морето за лятото и това е, но ще трябва да се изръсиш малко повече Mr. GreenДам прави сте това наистина си е много добро като подарък,обмислял съм го.Но се си мислех да има някакъв видим подарък,пък морето след това си е горе долу част от лятото.Благодаря се пак за предложенията,който се досети нещо колкото и щуро да е нека сподели.От толкова много неща току виж измисля нещо наистина интересно :D
                    Фиат Типо 1.4 i
                    Алфа ромео 156 1.8TS 16v 144ks

                    Коментар


                      #11
                      Моят съвет е - не се ръси за жена. Каквото и да ѝ вземеш, все ще ѝ е малко. Тва жените не са като хората. Дано не го разбереш по трудния начин, като мен.А и откога пък за абитуриентски бал се купува подарък?!?!?

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Моят съвет е - не се ръси за жена. Каквото и да ѝ вземеш, все ще ѝ е малко. Тва жените не са като хората. Дано не го разбереш по трудния начин, като мен.А и откога пък за абитуриентски бал се купува подарък?!?!?
                        Ти не си ли видял, че абитуриентските балове напоследък са по-пищни и от сватбите? Стремежа е да надскочим съучениците, да покажем, че можем да изкараме по-яки дрехи, по-мощна кола (чужда) по-мощна мацка (чужда) и костюм/рокля, които ще се облекат веднъж. Това българина не е като хората, а ти за жените си се притеснил. Дай сега не мрази всички жени, а като от по-опитен - обичай всички Подарък за абитуриентски за мацка дето има всичко? Един букет от марули е перфектният подарък според мен.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Моят съвет е - не се ръси за жена. Каквото и да ѝ вземеш, все ще ѝ е малко. Тва жените не са като хората. Дано не го разбереш по трудния начин, като мен.А и откога пък за абитуриентски бал се купува подарък?!?!?
                          Офф, Деяне, арогантен и циничен си - не ти прави чест! Дай сега като те е зарязала жена ти - всички да са кучки (то и аз съм в тая категория, де)Все се заричам да не ти се връзвам на изцепките, ама нещо не ми се получава.И постоянно си противоречиш - плюеш по жените, пък в същото време само "сгодни приятелки" са ти в главата!П.С. Айде пак осрахме нечия тема.
                          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                          Ванга

                          Коментар


                            #14
                            Irka написа:
                            Immortal написа:
                            Моят съвет е - не се ръси за жена. Каквото и да ѝ вземеш, все ще ѝ е малко. Тва жените не са като хората. Дано не го разбереш по трудния начин, като мен.А и откога пък за абитуриентски бал се купува подарък?!?!?
                            Офф, Деяне, арогантен и циничен си - не ти прави чест! Дай сега като те е зарязала жена ти - всички да са кучки (то и аз съм в тая категория, де)Все се заричам да не ти се връзвам на изцепките, ама нещо не ми се получава.И постоянно си противоречиш - плюеш по жените, пък в същото време само "сгодни приятелки" са ти в главата!П.С. Айде пак осрахме нечия тема.
                            Що да не заряза Фихи? Сгодните приятелки не са жени, а сгодни приятелки, не си мъж за това се бъркаш...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              Искам да кажа, че тя ако те обича - ще те обича и без да й правиш скъпи подаръци.Ако не те обича - и звездите от небето да ѝ свалиш - все тая.

                              Коментар

                              Working...
                              X