Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Големи благодарности на Бобо,Токича и Вегата!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Големи благодарности на Бобо,Токича и Вегата!!!

    Привет ! Искам да изкажа специални благодарности на тези пичове ! На 30.04.2012 г. тръгнах да се прибирам към София и на магистралата,преди Пазарджик мотора на Мареата ми се разтропа и спря.След консултация с Бобо,той ме насочи и свърза с Весо и Тошко,които се отзоваха веднага (макар,че беше почивен ден).Радвам се,че се срещат такива истински пичове,които се отзоваха на изпаднал в беда...Да сте живи и здрави ,момчета!!!

    #2
    И в крайна сметка какво и е на мареата?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      pecata написа:
      И в крайна сметка какво и е на мареата?
      До колкото разбрах по телефона (беше доста шумно около мен) - строшени лагери,изкривени клапани на 3-ти и 4-ти цилиндър,изкривена биела,колянов вал за шлайфане...Абе просто ужас... Оставих я при тях да я ремонтират.Имам им доверие.Когато бях при Бобо за смяна на ангренажен комплект останах доволен.Именно той ми ги препоръча тези пичове,а и бяха най-близо.Малко ме съмнява,че е станало от не добре затегната ролка на ангренажа,ама да видим...

      Коментар


        #4
        Според мен от ангренажа няма как да изкривиш биела - по вероятно е да е претропал лагер и оттам да е започнало всичко ама после сподели
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          eh4ev07 написа:
          Според мен от ангренажа няма как да изкривиш биела - по вероятно е да е претропал лагер и оттам да е започнало всичко ама после сподели
          За сега комуникираме по телефона,че аз съм си в София на работа...Стига да имам или ми дадат подробно инфо - ще споделя.

          Коментар


            #6
            Не си сгрешил според мен . Съвестни са Веско , Токича и останалата им компания . Подвизават се предимно в Алфа форума и по италиански събирания . Винаги са се отзовавали да помагат при нужда по време на някое мероприятие тип Калояново . И на маса са големи пичове
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар

            Working...
            X