Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля мъжки корем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Immortal написа:
    Оставям неща, които ще ги ползват вашите деца бе... пък за моите не мисля, щот ги няма... Кат си намеря нова жена, кат си направя деца - ще им мисля... сега мисля само за шкембенцето си, за кучката си и за ...!!
    Бойко, издаде се! :D

    Коментар


      #77
      Вие скайп нямате ли си та ми усирате темата?
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #78
        Имаше една ода -->"Ода за шкембето" , ама сега не мога да я открия !

        Коментар


          #79
          kiro_of_the_day написа:
          Вие скайп нямате ли си та ми усирате темата?
          Извинявам се, Кире Ма то твойто шкембе е същото като мойто бе - от ЕГН-то...

          Коментар


            #80
            Намерете си тежка работа и няма да имате кореми бре.Копане, оране, висене по тавани и стълби :D
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #81
              Aми аз съм го свалял само веднъж... спрях да пия бира за 1 месец и дум 2 кила надолу.Иначе в момента цялото семейство сме се зарибили яко по ролерите, бих казал че са доста раздвижващи, но пък си държа килата.Шкембето почна да намалява леко, но пък в краката качих.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                #82
                Immortal написа:
                kiro_of_the_day написа:
                Вие скайп нямате ли си та ми усирате темата?
                Извинявам се, Кире Ма то твойто шкембе е същото като мойто бе - от ЕГН-то...
                От ЕГН шкембе няма има само от плюскане!
                Fiat Stilo 1.9 JTD

                Коментар


                  #83
                  Колегите имаха предвид, че с напредване на възрастта, живота на хората се променя по един определен начин, които води до натрупване на нежелани килограми в областта на тялото, между мъжествеността и женствеността, натрупването на които всеки се старае да избегне посредством всестранни здравословни и нездравословни приоми, но уви едва малцина успяват да съчетаят безполезното с неприятното Накратко - ЕГН

                  Коментар


                    #84
                    Larii написа:
                    Immortal написа:
                    kiro_of_the_day написа:
                    Вие скайп нямате ли си та ми усирате темата?
                    Извинявам се, Кире Ма то твойто шкембе е същото като мойто бе - от ЕГН-то...
                    От ЕГН шкембе няма има само от плюскане!
                    Не, Не и Не! Шкембетата в никакъв случай не са от плюскане или пиене.Единствената причина за да ги имаме в заседналият начин на живот. По-горе описах как съм се движил преди, когато ми се виждаха ребрата и бях под 70 кг. По няколко километра всеки ден, почти никакво застояване пред компютър или телевизор.А сега има дни, в които изминавам не повече от... 200 м. (10 м до гаража, после 20 м от паркинга до офиса... и обратно. Останалите до 200 навъртам от кухнята до кенефа у нас и из офиса през деня). Истината е - движение, движение и само движение.

                    Коментар


                      #85
                      Само плюскане,пиене и пърдене от това са! И не е нужно да си 70 кг. за да нямаш! Аз съм 97 и нямам :D
                      Fiat Stilo 1.9 JTD

                      Коментар


                        #86
                        Е т’ва последното е неизбежно

                        Коментар


                          #87
                          Не е баш така - познавам много хора, които са наравно с мен по софрите, кръчмите и дискотеките, ама нямаш шкембета!

                          Коментар


                            #88
                            От ЕГН шкембе няма има само от плюскане!
                            Не съм много съгласен Larii. Виждам, че си младо момче и държиш на фигурата си. И аз бях, като теб и се опитвам все още да съм, като теб. По мое/наше време нямаше литература, хапчета, методики. Бяхме самоуки и четяхме книжките на бат Арни и на Джананов, но пък имахме нещо безценно тогава - истинска храна. Храна от, която набавяхме всичко необходимо за тялото ни и правихме истински мускули. Аз размери никога не съм гонил. Блазнеше ме само естетиката. И сега де...Ама...Станах на 42 годинки. Спецификите на тялото, болежките и прочие вече се усетиха. Семейство, дом, деца, отговорности и всьо са само част от причинно-следствената връзка с моето ЕГН...Ще те опонирам обаче за плюскането. Ако сега ям толкова, колкото преди ( Гат бях млад и бъкан с хормони) и тренирам със същия интензитет - може би щях да съм вече дебел. Убедих се, че трябва да ям по-малко сега и да увелича в пъти тренировките си... Да, ама вече си става мъчение на моята/нашата възраст . Сърцето, ставите, сухожилията, мускулите, метаболизма - Йок. Нищо не е, като допреди 8-9 години да речем. Психиката дори е различна. Жертвата е друга, но...пак казвам: С оглед на годините си и преживяното преди и в момента мога да твърдя, че се радвам на липса на корем, но пък от година на година осъзнавам, че жертвите стават по - големи и вече не са в унисон с ежедневието и приоритетите ми. :D ...Тъй, че, колкото можем момчета. Да сме живи и здрави най-вече...Пък, ако някоя мадама тръгне да ни харесва само заради фигура и то на тази възраст значи не е от този свят или е много глупавичка... Все пак - естетиката трябва да се стиска здраво, но познавайки ви от снимките не виждам хора от другата и страна. Така, че...живи и здрави.ПС: Дидо. Теб те разбрах, какво имаш предвид. Киро - майката му е движението при нас, намаляване или спиране на твърдия алкохол, умерени тренировки, много коремни преси и нЯщо, което никой не споменУва, но не е лошо, като идея - ново и свежо влюбване - па, ако щеш и във въдицата за риба.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #89
                              Larii написа:
                              Само плюскане,пиене и пърдене от това са! И не е нужно да си 70 кг. за да нямаш! Аз съм 97 и нямам :D
                              Ще те видиме след 10 години...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                #90
                                kiro_of_the_day написа:
                                Larii написа:
                                Само плюскане,пиене и пърдене от това са! И не е нужно да си 70 кг. за да нямаш! Аз съм 97 и нямам :D
                                Ще те видиме след 10 години...
                                И аз туЙ му думам. :P
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X