Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля мъжки корем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Да бeeе, HIIT-а за кво са го измислили хората
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #62
      emzo написа:
      цъцъцъ , Имортале, нямало за кога, нямало за кого, че за къв живееш?
      Живее за да яде и пие, преди 2 страници го написа
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #63
        Kuku написа:
        Колеги, кардио упражненията е по-добре да ги засичате на време, а не на разстояние И за по-малко от 30мин. изобщо не се хабете!
        Колега аз карам колело, а не ходя на кардио такова!

        Коментар


          #64
          Момчета след последните поустове е добре да вмъкна един виц ( може да съм го чел и в този форум де), който илюстрира приоритетите на хората изживяващи различни възрасти. Мамка му и виц. Всичко е вЕрно. На самотен остров се разбил самолет само с мъже и всичкото пиене от борда на самолета. Всички оцелели.Миг след това на съседен остров се разбил и самолет пълен с мацки. И те имали късмета да оцелеят.На втория ден нагона у мъжете проговорил и се започнали уговорки:20 годишните:-Пичове. Тия мацки са ни на два замаха плуване...Айде да да ходим да ги скъсаме от е*ане !30 годишните:-То хубаво да плуваме до техния остров, но си има рискове - акули...Ама пък си заслужава риска. Давайте.40 годишните:-Пичове. Що се хабите ? Който има зор - сам ще дойде.50 годишните:-Слушаме ви и не можем да разберем. ВиЙ пиене нямате ли на острова ?60 годишните:-Само ниЙ ли не можем да схванем замисълът ви ?
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #65
            ntodorov написа:
            40 годишните:-Пичове. Що се хабите ? Който има зор - сам ще дойде.
            Тъй де.
            jenshen73 написа:
            Живее за да яде и пие, преди 2 страници го написа
            Ей, четете и не разбирате, ей!Казах, че няма за кога и за кого да отслабвам, не че това е смисъла на живота ми.Всъщност съм създал и продължавам да създавам доста неща, които ще останат след мен. Ей за тва живея.Пък шкембето ми си е лично мое. На който не му харесва - да не го гледа

            Коментар


              #66
              Аз ...освен да зема да пусна тема "Как се сваля женски задник" ? Малко двусмислено звучи... Деяне, ти хубаво създаваш некви неща, ама не е ли време един наследник да създадеш? Ааа, по темата - наистина е много важно изразходваните калории да са повече от техния прием, ама ...трудно се постига.Аз, например, не мога да си представя 30мин. кардио ...Всъщност, не си засичам по колко тичам, но гледам да увеличавам времето по малко всеки път.
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #67
                Irka написа:
                Деяне, ти хубаво създаваш некви неща, ама не е ли време един наследник да създадеш?
                Какво да ми наследи тоз наследник - борчовете ли?А и ако бях охлюв - щях да се размножа сам... ама за туй си требе жена, пък жена - нема. Ако имаш некоя сгодна приятелка - давай я насам

                Коментар


                  #68
                  Immortal написа:
                  Irka написа:
                  Деяне, ти хубаво създаваш некви неща, ама не е ли време един наследник да създадеш?
                  Какво да ми наследи тоз наследник - борчовете ли?А и ако бях охлюв - щях да се размножа сам... ама за туй си требе жена, пък жена - нема. Ако имаш некоя сгодна приятелка - давай я насам
                  Е нали те четем и не те разбираме, а изведнъж излиза, че както създаваш и оставяш разни неща, то тия неща са ... борчове. Извини ме мен, аз ще се върна и ще сложа една усмивка на мнението си, щото просто беше шега - дебелашка, но шега. Сгодни приятелки и жени - бол. Ама аз да ти ги свалям и уреждам - да бе И все се пита как се сваляло шкембе. Нееднократно е натърти, не директно от мен, но все пак - секса е едно от кардио-стимулиращите упражнения. Ирке - женски задник се сваля както мъжко шкембе - с много упражнения - дори и сексуални, но да не си ти отдолу, че тъй нищо не се сваля. Иначе специално за женското дупе има една девойка дава чудни съвети: http://fitnesinstruktor.com/dupe-bedra-21min/Е те тая ако бях с 10 години по-млад, че да ида да ме инструктира...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #69
                    jenshen73 написа:
                    Е нали те четем и не те разбираме, а изведнъж излиза, че както създаваш и оставяш разни неща, то тия неща са ... борчове.
                    Стелияне бе, де казах че оставям нещо на поколението ми, дето го няма?!? Оставям неща, които ще ги ползват вашите деца бе... пък за моите не мисля, щот ги няма... Кат си намеря нова жена, кат си направя деца - ще им мисля... сега мисля само за шкембенцето си, за кучката си и за вас! Ама много обичаш да вадиш думи от контекста, ей!!!

                    Коментар


                      #70
                      Immortal написа:
                      jenshen73 написа:
                      Е нали те четем и не те разбираме, а изведнъж излиза, че както създаваш и оставяш разни неща, то тия неща са ... борчове.
                      Стелияне бе, де казах че оставям нещо на поколението ми, дето го няма?!? Оставям неща, които ще ги ползват вашите деца бе... пък за моите не мисля, щот ги няма... Кат си намеря нова жена, кат си направя деца - ще им мисля... сега мисля само за шкембенцето си, за кучката си и за вас! Ама много обичаш да вадиш думи от контекста, ей!!!
                      Не ги вадя, показвам недостатъка на думите Нали знаеш онази пословица "Език мой - враг мой". И колкото и да се опитвам и аз да говоря без да се получават двумислия - не ми се получава... Щото просто езика ни е такъв - измислен от двуличници за двулични завери...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #71
                        Айде ся, зехте да не ги вадите, само да ги показвате ......недостатъка на думите, де. Проблеми с диференциала нямам аз, другаде са ми слабите места, ама не моа си обясна как с тичане ще стане цялата работа.Пробвам засега, па да видим.П.С. Шматката си е шматка, колега имам, кат’ слънце, фитнес инструктор, по цял ден сме заедно, ама на - кой да се сети да пита за некви упражнения за въпросните "слаби места"?
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          #72
                          Irka написа:
                          Айде ся, зехте да не ги вадите, само да ги показвате ......недостатъка на думите, де. Проблеми с диференциала нямам аз, другаде са ми слабите места, ама не моа си обясна как с тичане ще стане цялата работа.Пробвам засега, па да видим.П.С. Шматката си е шматка, колега имам, кат’ слънце, фитнес инструктор, по цял ден сме заедно, ама на - кой да се сети да пита за некви упражнения за въпросните "слаби места"?
                          Ако можешe да не ги вадя - не бих ги вадил С тичане най-много да си скапеш коленете и ставите, а и ти е късно вече да тичаш. Пуснах ти и линкче - да видиш каквото те интересува, мацето показва доста грамотни и получаващи се упражнения, малко е по-релефна от повечето жени и може да действа депресиращо, но има упражнения за всички зони на жените като шкембе, паласки, бубс и разбира се любимите ми тресящи се трицепси...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #73
                            От целия ти пост се хванах за думите "а и ти е късно вече да тичаш". Какво, аджеба, искаш да кажеш???Анонимен източник от форума току-що ми сподели, че въпреки 2-те ми деца, изглеждам по-добре от някои 18-годишни глигани... Интересно сравнение, btw.
                            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                            Ванга

                            Коментар


                              #74
                              Irka написа:
                              От целия ти пост се хванах за думите "а и ти е късно вече да тичаш". Какво, аджеба, искаш да кажеш???Анонимен източник от форума току-що ми сподели, че въпреки 2-те ми деца, изглеждам по-добре от някои 18-годишни глигани... Интересно сравнение, btw.
                              Предвид, че тичането не е много уместно като спорт за поддържане на фигура. Независимо от годините, но приемаме факта, че изглеждайки по-добре от 18 годишна все пак си малко по-пораснала. Лично аз не одобрявам джогинга (модерното наименование на тичането) като метод за отслабване - това подскачане съсипва ставите - глезени, коляно, таз. Та дори кляканията или подскачането на въже не са чак толкова съсипващи...
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                #75
                                Да речем, че съм те разбрала. П.С. Не, не, не мога, не издържам, ще пусна тема "Как се вдига женски задник"? ...понеже тук иде реч за сваляне ...
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X