Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля мъжки корем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    jenshen73 написа:
    ... На мен ми се приисква малко и да се кача връз жената. Ама с тия 100 кила дето бях - се качвам за 40 секунди и ми излиза въздуха.
    Е че не ти ли стигат А и аз лично предпочитам тя да се качва - да се чекне както си иска Майтапа настрана - килцата си тежат, вярно е. Особено при по-сложните упражнения

    Коментар


      #47
      Хора, локалното отслабване е почти невъзможно - няма как да свалите само шкембето!В този ред на мисли, само с диети пак няма как да стане - трябват някакъв вид упражнения

      Коментар


        #48
        По повод темата мисля да ви разкажа един виц, че да ви е по леко с заслабването.Момченце гледало през ключалката как майка му скача седнала върху баща му, и полюбопитствало- Мамо, какво правехте с татко и защо му скачаше по стомаха?- Ами мамо, бащати е надебелял и аз скачах отгоре за да отслабне.- Ами мамо така няма да стане- казало момченцето, - защото ти докато си на робота, леля Пенка от долния етаж го надува.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #49
          Момчета. Истината е, че усилията да "съхраним" младежките си тела стават все по-големи. Не е, като преди години, когато хранителните продукти бяха истински, хляба мухлясваше, киселото мляко вкисваше, прясното мляко се пресичаше, бирата старееше и пускаше парцали, яйцата бяха с тъмен жълтък, а месото и каймата се продаваха само в Месарски магазини собственост на кланици или свинеферми. Сега се храним повече с консерванти, набухватели, стабилизатори, оцветители и субпродукти от неизвестни нам животински части. Няма как да не се отразява това на фигурата, самочувствието и коремчетата. Усилията да съхраним телата си трябва да са далеч по-големи от тези на предците ни например. Качеството на храната и питиетата са основния ни бич. Що се касае за баланса в приеманите и изразходваните калории - така е, но трябва да отразяваме и "трудните" калории получавани от "буквените и цифрови добавки" в храната, която консумираме.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #50
            Как се сваля мъжки корем?

            ntodorov написа:
            Момчета. Истината е, че усилията да "съхраним" младежките си тела стават все по-големи. Не е, като преди години, когато хранителните продукти бяха истински, хляба мухлясваше, киселото мляко вкисваше, прясното мляко се пресичаше, бирата старееше и пускаше парцали, яйцата бяха с тъмен жълтък, а месото и каймата се продаваха само в Месарски магазини собственост на кланици или свинеферми. Сега се храним повече с консерванти, набухватели, стабилизатори, оцветители и субпродукти от неизвестни нам животински части. Няма как да не се отразява това на фигурата, самочувствието и коремчетата. Усилията да съхраним телата си трябва да са далеч по-големи от тези на предците ни например. Качеството на храната и питиетата са основния ни бич. Що се касае за баланса в приеманите и изразходваните калории - така е, но трябва да отразяваме и "трудните" калории получавани от "буквените и цифрови добавки" в храната, която консумираме.
            Дано момчетата да разберат за какво говори един представител на 45-годишните
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #51
              Re: Как се сваля мъжки корем?

              Румен_Хинчев написа:
              ntodorov написа:
              Момчета. Истината е, че усилията да "съхраним" младежките си тела стават все по-големи. Не е, като преди години, когато хранителните продукти бяха истински, хляба мухлясваше, киселото мляко вкисваше, прясното мляко се пресичаше, бирата старееше и пускаше парцали, яйцата бяха с тъмен жълтък, а месото и каймата се продаваха само в Месарски магазини собственост на кланици или свинеферми. Сега се храним повече с консерванти, набухватели, стабилизатори, оцветители и субпродукти от неизвестни нам животински части. Няма как да не се отразява това на фигурата, самочувствието и коремчетата. Усилията да съхраним телата си трябва да са далеч по-големи от тези на предците ни например. Качеството на храната и питиетата са основния ни бич. Що се касае за баланса в приеманите и изразходваните калории - така е, но трябва да отразяваме и "трудните" калории получавани от "буквените и цифрови добавки" в храната, която консумираме.
              Дано момчетата да разберат за какво говори един представител на 45-годишните
              Дано... :D
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #52
                ntodorov, абсолютно си прав.Всичко това, съчетано със заседналия начин на живот... няма как да не се отрази.Преди (като ученик):Първите години живеех на село, учих в града. До автобусната спирка ми е 300 м, после като сляза - още около километър до училище. Пеш. На седмицата поне веднъж ми се налагаше да вървя пеш (като изпусна последния автобус - общо 6 км).В по-късните години живеех в Сливен. Пеш до автогарата - около 2 км. После в Ямбол още 2 км до гимназията. След обяд - обратно. Пеш не ми се е налагало да вървя (Ямбол-Сливен ). Не слизах от колелото в свободното си време - нямаше компютри, нямаше дори телевизия през деня - почваше в 17 часа единствената програма. Ритахме футбол. Нямаше дори Фиат Форум !!!!По-късно - живеехме в Сливен, работих на около 1.5 км от къщи. По-често ходих пеш, отколкото с кола. Събота, неделя - на Карандила ПЕШ по Хайдушката пътека (около 3 км по стръмен наклон, половината на силен пек, другата половина под дебела сянка).Сега: Живея на 10 км от офиса. Не става пеш. Не става с автобуси (няма подходящи, а и ми излиза по-скъпо). Излизам от къщи, качвам се в колата, карам, слизам, сядам на стола в офиса (на който седя и сега), после по обратния път. Вечер развеждам кучето, но го пускам то да си бяга из полето, а аз вървя бавно след него. Я навъртам 2 км, я не. И то сега, като се постопли времето. Като беше студено - и това не правех. Пристрастен съм към компютрите (осъзнавам, че е болестно състояние) - книги чета на компа, из форуми се ровя, новините чета, работя, забавлявам се... баси и живота.... И как да нямам шкембе (и очила)?!?Пробвал съм диети, колоездене, какво ли не... нямам вече мераци за такива неща... Няма за кога, няма за кого...

                Коментар


                  #53
                  цъцъцъ , Имортале, нямало за кога, нямало за кого, че за къв живееш?
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #54
                    Трудно се сваля, определено... Аз бях 106кг. мъжага, сега съм като момченце - 78кг. Как става - махаш хляба, сладкото, мазнините и алкохола и в общи линии следиш калорийния/енергийния баланс да ти е отрицателен... без това няма как да стане... Тренировки здраво, предимно кардио такива, но е добре да включиш и тежести - аз например тренирах бокс, после минах на фитнес и тренировката ми в момента е следната: загрявка, 30 мин. кардио на велото, 30-40 мин. тежести - поне 5упр. х 3 серии, плюс 3км. на пътеката във високо темпо (ок. 9-10). И... единственото, дето остана е едно малко, но достатъчно да ме дразни - коремче. Принципно таргета ми е 75кг., така че още малко свалям... Истината Киро е, че като поотслабнеш определено ще се чувстваш по-добре, а дали корема изцяло ще се махне изцяло - съмнителна работа е, но не пречи да опиташ
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #55
                      Дори да не се махне корема, самото чувство на лекота след отслабването ще е достатъчно удовлетворително

                      Коментар


                        #56
                        Kuku написа:
                        Дори да не се махне корема, самото чувство на лекота след отслабването ще е достатъчно удовлетворително
                        Да , направо се едно не ходиш , ами летиш, аз съм махал 20кг и после се едно летиш, обаче , като имаш много глупости на главата и мислиш по 500 неща на ден няма да стане, трябва поне 1 час сутрин и 1 вечер, аз сутрин ставах по рано , колело на гладно и мощна закуска, 10 белтъка , с 1 банан и овесени ядки, в 10 пак ядене , и в 1, после от там на сетне само чиста храна (белтъчини, пилешко, телешко без мазно, риба...) и вечер 1 час във фитнес зала само супер серии и много бавно да се яде, щото , като ядеш бързо поемаш 2 пъти повече, аз почти не дъвчех преди Възвърнах си килограмите, щото нямах никво време за ядене, за трениране и така.Иначе най качествено (качеествено ще рече - сваляш мазнини без мускул) е 1-2 кг на седмица :D Иначе батка, най добре, е както ти казаха колегите 5-6-7 пъти но по много малко, и пиеш половин литър вода преди ядене, и през целия ден водата тряя да върви поне 3 литра вода, то така не само , че отслабваш, ами е и здравословно.А ако ходиш на зала ти препоръчвам No Xplode, един буркан ми стигна за 1 месец, щото пиех по 2 дози, те го дават по 1 ама аз ходих на зала, и вечер преди лягане ходих да бягам + лостове. Даже мисля, тия дни да поръчвам и да отслабвам и аз, щото, като стоя цялден прав ме заболяват краката, което ще рече , че съм тежък
                        Punto JTD
                        http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                        Коментар


                          #57
                          А бе по-добре 10 дни срам на плажа отколкото цяла година пот във фитнеса...Пък и на 45 едва ли на някой му пука как изглеждам... дори и на жена ми...
                          Peugeot 301
                          Punto 1.9 JTD - на жената

                          Коментар


                            #58
                            Трудно се свалят но не е невъзможно.......по принцип зимата винаги катеря с 5- 10 кила, който напролет трябва да хвърля - свалял съм ударно 9 кила за 2 седмици, но стана с цената на претоварване по време на гладуване.......иначе за месец не ми е никакъв проблем да махна 10 кила........но както Кики каза е доста трудно да се махнат от едно определено място.....
                            Alfa 156 2.0 TS
                            Alfa 156 20VTurbo
                            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                            Locost TF1 3.0V6

                            Коментар


                              #59
                              На 17 Април 2011год. бях 87,9 кг сутринта, днес сутрин кантара показваше 85,5. Свалил съм 2,4 кг .Ограничих храната до 3 пъти на ден. Вечерно време по-помалко без никакъв Алкохол, хляб/1-2 филийки на ден от домашпната хлебопекарна,предимно типов и трици, /Евентуално 2-3 бири седмично/.Карам всяка вечер колело около 10-12 км. Това е!!!

                              Коментар


                                #60
                                Колеги, кардио упражненията е по-добре да ги засичате на време, а не на разстояние И за по-малко от 30мин. изобщо не се хабете!

                                Коментар

                                Working...
                                X