Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля мъжки корем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    nikolovvd написа:
    Физическа активност му е майката и засилване на метаболизма!
    +1със спорт ограниченията може да са по снизходителни
    тише едешь - хрен приедешь!
    2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
    http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

    Коментар


      #32
      Пък какви шишчета си направих! Свински!Защо трябва да се ограничаваш от нещо което ти е хубаво!Дидо, ако не ти пречи корема, хапвай и пийвай и хич не бери грижа!Яжте, пийте и си носете новите дрехи!

      Коментар


        #33
        Няма да живееме с орлитеЖивота е кратък, наслаждавайте му се както намерите за добре. В тая криза си е гъзария да имаш шкембелче.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #34
          ФИТНЕС !
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #35
            В тая криза си е гъзария да имаш шкембелче. [/quote]Да ти имам и гъзарията! Имаи си шкембе ти,аз не искам :D Истината е спираш да ядеш и почваш да тичаш. Елементарно е когато приетите калори са повече от тези който изгаряш на ден почваш да дебелеш и обратното почваш да слабеш.
            Fiat Stilo 1.9 JTD

            Коментар


              #36
              Larii написа:
              В тая криза си е гъзария да имаш шкембелче. Да ти имам и гъзарията! Имаи си шкембе ти,аз не искам :D Истината е спираш да ядеш и почваш да тичаш. Елементарно е когато приетите калори са повече от тези който изгаряш на ден почваш да дебелеш и обратното почваш да слабеш.
              Е имам си шкембенце.Ама ако имаш моето разбито коляно в следствие на спорт,друга песен ще пееш.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #37
                Larii написа:
                В тая криза си е гъзария да имаш шкембелче.
                Да ти имам и гъзарията! Имаи си шкембе ти,аз не искам :D Истината е спираш да ядеш и почваш да тичаш. Елементарно е когато приетите калори са повече от тези който изгаряш на ден почваш да дебелеш и обратното почваш да слабеш.[/quote]А защо да нямам шкембе?Все пак под голям камък ,голяма риба се крие. :D
                Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                Коментар


                  #38
                  Да не си мислиш,че само ти имаш травми ! Не пречи когато имаш желание винаги ще намериш начин дадено упражнение да го замениш с друго което не ти натоварва травмите!
                  Fiat Stilo 1.9 JTD

                  Коментар


                    #39
                    nnikin_n написа:
                    Larii написа:
                    В тая криза си е гъзария да имаш шкембелче.
                    Да ти имам и гъзарията! Имаи си шкембе ти,аз не искам :D Истината е спираш да ядеш и почваш да тичаш. Елементарно е когато приетите калори са повече от тези който изгаряш на ден почваш да дебелеш и обратното почваш да слабеш.
                    А защо да нямам шкембе?Все пак под голям камък ,голяма риба се крие. :D[/quote]Под голям камък,умряла риба се крие! :D
                    Fiat Stilo 1.9 JTD

                    Коментар


                      #40
                      Коригирано след забележка от модератор. Sorry, няма да се повтаря[/color]

                      Коментар


                        #41
                        Larii написа:
                        Истината е спираш да ядеш и почваш да тичаш. Елементарно е когато приетите калори са повече от тези който изгаряш на ден почваш да дебелеш и обратното почваш да слабеш.
                        Не е толкова елементарно. Бях 110кг но не бях дебел. По цял ден съм на крак от 8г. Всеки ден навивам егати километража. За две години се стопих до към 85кг и там си останах, но остана и едно приятно коремче :D Е кажи ми накъде повече да правя диети за отслабване, при положение, че съм 183см. Тялото ми е нормално с изключение на корема, там ми е проблема на мен.Бях го свалил, като се ограничих в храненето и правих по 50коремни всеки ден. От няколко месеца отново съм се отпуснал, но ще поработя по въпроса.П.С. Бира, алкохол, цигари........ въобще не ползвам. Сладко и газирано по малко всеки ден. На мен проблема си ми е в хляба, сладко ми е да си ям хляб и това си е :D

                        Коментар


                          #42
                          chaveto написа:
                          Larii написа:
                          Истината е спираш да ядеш и почваш да тичаш. Елементарно е когато приетите калори са повече от тези който изгаряш на ден почваш да дебелеш и обратното почваш да слабеш.
                          50коремни всеки ден.:D
                          Не е достатъчно. прибави към 50-тях си коремни още едни 350 броя , но да са през ден - комбинирана преса (свиване на раменете към таза+на коленете към главата - все едно се стремиш да си направиш свирка). При мен от голяма топка (корема) в рамките на 5 седмици/през ден/8серии Х 50 повторения/намалената в количеството си и по честа в приемите порция - резултатът беше плочки с лека мазна покривка и плосък корем. Тук , при разширения ти стомах е необходимо укрепване на мускула. И това не е всичко, Спираш да се тъпчеш на веднъж - т.е. позволяваш на стомаха да се свие и ядеш като колегата - по 8 пъти на ден (примерно) по малко. Дерзайте
                          тише едешь - хрен приедешь!
                          2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
                          http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

                          Коментар


                            #43
                            Абе хора, яжте и пийте колкото ви се иска, живейте си по най-добрия за ВАС начин, стига сте се вманиачавали.Като нямате шкембе - ко? Диети, спортове, глупости. Таман влезете във форма, и ви блъсне някоя кола.Всички на едно място ще идем... само дето на някои ще ни трябва по-широк ковчег.

                            Коментар


                              #44
                              Immortal написа:
                              Абе хора, яжте и пийте колкото ви се иска, живейте си по най-добрия за ВАС начин, стига сте се вманиачавали.Като нямате шкембе - ко? Диети, спортове, глупости. Таман влезете във форма, и ви блъсне някоя кола.Всички на едно място ще идем... само дето на някои ще ни трябва по-широк ковчег.
                              Последното е вярно. Но яденето и пиенето не са всичко На мен ми се приисква малко и да се кача връз жената. Ама с тия 100 кила дето бях - се качвам за 40 секунди и ми излиза въздуха. Сега както съм станал 89 - по-леко и по-дълго. Като стана 84 - дори няма да се запъшкам...Ядене - пак хапвам - чисто месце не вреди. Бирата обаче е проблем.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                #45
                                denq написа:
                                chaveto написа:
                                Larii написа:
                                Истината е спираш да ядеш и почваш да тичаш. Елементарно е когато приетите калори са повече от тези който изгаряш на ден почваш да дебелеш и обратното почваш да слабеш.
                                50коремни всеки ден.:D
                                Не е достатъчно. прибави към 50-тях си коремни още едни 350 броя , но да са през ден - комбинирана преса (свиване на раменете към таза+на коленете към главата - все едно се стремиш да си направиш свирка). При мен от голяма топка (корема) в рамките на 5 седмици/през ден/8серии Х 50 повторения/намалената в количеството си и по честа в приемите порция - резултатът беше плочки с лека мазна покривка и плосък корем. Тук , при разширения ти стомах е необходимо укрепване на мускула. И това не е всичко, Спираш да се тъпчеш на веднъж - т.е. позволяваш на стомаха да се свие и ядеш като колегата - по 8 пъти на ден (примерно) по малко. Дерзайте
                                :D Виж. Никога не съм се стремял да си направя свирка, но що пък не. Поне ще разбера до колко съм си "самодостатъчен" ПС: Шегата на страна. Разбрах те, какво имаш предвид.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X