Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля мъжки корем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За 1 месец съм свалил 2.5кг без кой знае какъв зор. Просто хапвам по по-малко , вечер по умерено, кис .мляко или салата.Карам от време на време колело/иначе карам всяка вечер по около 10-15км/, понеже времето не позволялва в момнета.

    Коментар


      http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvait...iarnost.100903
      Manowar - Татко
      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

      Коментар


        Логично - жените не искат секс за една вечер с шкембе

        Коментар


          нещо съм се активирал във форума тези дни и викам и тук да се впиша барабар с мъжете малко предистория: от как се помня съм около 70 килца фитнеси ли не щеш, тренировки ли, креватни гимнастики ли....ефект никакъв, коремче, и грам сексапил Преди 3-4 години от нерви (да се разбира, комбинацич, любов, проблеми с работата и със здравето) станах 66 и не помръдвам. +-1 тва е. Корема си стои.Въртя колело като разглобен около 2 години - пак никъв ефект. Под въртене разбирайте, час след ставане по около час въртене почти всеки ден. НИЩО братче!Сега от около 4-5 месеца тренирам по една много добра програма. Добра според мен де. http://www.maxcapacitytraining.com/16 минути на ден, 4 упражнения ностоп въртящи се. Казвам ви дори на студено време на 8мата минута съм мокър и не мога да си поме въздух.в комбинация с едни билки сега съм 76 кила. и чесно не мога да кажа че са в корема.По-скоро той се поприбра малко (меря си го и за това съм сигурен). Дет се казва и в името на програмата си гоказват. За цялото тяло е и ми допада много. Ако Ви е интересно пробвайте.
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            Тази програма наистина работи. За първите ми 16 мин. с нея, едвам се движех и се изпотих както никога досега. Е*ати рекламта и направих, ама е вярно

            Коментар


              Mupo написа:
              Тази програма наистина работи. За първите ми 16 мин. с нея, едвам се движех и се изпотих както никога досега. Е*ати рекламта и направих, ама е вярно
              Все пак имайте предвид, че питащия, аз и много около нас в този форум прехвърляме 40- те. След такава тренировка трябва да зареждаме и патлаците все пак. Гледайки програмата си мисля, че ще ме удари първо в либидото, а сетне в сърцето преди да се отрази благотворно на талията ми. :D ПС1: Да предупредя чрез съмненията си и наборите де... ПС2: Това, че едвам си се движел не е добре. Форсираш се явно. Намали време или брой повторения...ТуЙ пък е съвет от моите активно - спортни младини.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                Да възможно е. Аз като за първи ден дадох всичко от себе си .

                Коментар


                  Mupo написа:
                  Тази програма наистина работи. За първите ми 16 мин. с нея, едвам се движех и се изпотих както никога досега. Е*ати рекламта и направих, ама е вярно
                  И аз я пробвах днес и съм супер доволен - дано има ефект. Играя футбол 2 пъти в седмицата, карам колело редовно и пак видях доста зор на първото упражнение. Ще видя какви ще са резултатите след 12 седмици...

                  Коментар


                    harifg написа:
                    Mupo написа:
                    Тази програма наистина работи. За първите ми 16 мин. с нея, едвам се движех и се изпотих както никога досега. Е*ати рекламта и направих, ама е вярно
                    И аз я пробвах днес и съм супер доволен - дано има ефект. Играя футбол 2 пъти в седмицата, карам колело редовно и пак видях доста зор на първото упражнение. Ще видя какви ще са резултатите след 12 седмици...
                    Ей. Навихте ме и мен. Нямам корем, но пък разглеждайки програмата ми се чини, че е интересна. Пускам се в боя довечера. Ще жертвам ценни 16 минути от ракиеното си време. Колега. Щом си доволен, значи си на прав път. Ако няма резултат ( а аз мисля, че ще има) поне ще има доволство...ПС: И все пак си мисля, че за нетренирал човек първия ден си е доста натоварващ. Имайте го в предвид. Преумората е бич за всяко тяло. Прецизирайте и физическата си активност през деня за да не нарушим някой сърдечен ритъм. Аз лично ще опитам в началото 2 рунда, ама пак ще преценям в "движение"...и ще споделяме. Па знае ли човек ? :D Благодаря и на колегата, който пусна тази програма. Тя е нов лъч, ново начало и предизвикателство в живота ми. :D
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Аз опитах с една диета "точкова диета" потърсете в гугъл. Върши работа свалят се кила и се пие само твърдо без бира и вино. Успех

                      Коментар


                        Kuku написа:
                        Логично - жените не искат секс за една вечер с шкембе
                        зависи от дебелината на .....портофейла

                        Коментар


                          u_bo написа:
                          Kuku написа:
                          Логично - жените не искат секс за една вечер с шкембе
                          зависи от дебелината на .....портофейла
                          Баце, като свалиш мяха оръжието изглежда по-голямо. Това с големия камък и рибата под него са народни самозаблуди
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            Абе ти изкочи с някое кересте, колкото половинка кока кола, пък колкото и да ти е голямо шкембето едва ли ще изглежда нюню...
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              Е, те жените няма как да видят паламарката, преди шкембето Вярно е, че и много жени харесват коремчета, но аз предпочитам да заложа на другите

                              Коментар


                                Ето и една не лоша програма за корем, която от скоро ползвам - http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474А за жените, които харесват мъжки коремчета...не знам, може би виждат изстласквач вместо корем
                                Ползвайте мигачи!
                                Sometimes I feel like screaming

                                Коментар

                                Working...
                                X