Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля мъжки корем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kiro_of_the_day написа:
    msotiroff написа:
    dannybo написа:
    msotiroff написа:
    Хммм, много ще ми е трудно да вечерям без да си лоча бирица... даже сега в топлото време като си правя сметка отивам на около 4л дневно... То май по - добре да мина на пол’винка ракия Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 като че ли е по - малко калорично............!!!
    Как успяваш, колега :D ?300 грама ракия или 2.5 литра бира всяка вечер си е шампионски резултат.
    Не пропускам вечер... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Иначе сега съм решил вечер да не се храня с твърда храна. Само салатка с ракийка и тва е... Никви бири, никви тежки, мазни мезета... Дано има ефект.
    Няма ехект... Изпитано...
    Значи ясно... тре’е по схемата на Калин... Три-четири "налагания" дневно и ше съм лек и пъргав като пружинка Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Явно в това е разковничето, а не като мен - 100л бира на месец и едва 2-3 "налагания" Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ............ занемарена работа.........
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      НЕма кво да се мъчите, измислили са го хората:
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        по добре цяла година пиене и ядене и 10 дена срам на плажа
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          Миналата година си викам, най-големия шкембак ще съм на плажа. Какво да ви кажа, тюлени, шкембета и мъжки цици само имаше на плажа, едно 80%. Вписах се в тълпата, тъй да се каже :D

          Коментар


            ls1 написа:
            Миналата година си викам, най-големия шкембак ще съм на плажа. Какво да ви кажа, тюлени, шкембета и мъжки цици само имаше на плажа, едно 80%. Вписах се в тълпата, тъй да се каже :D
            Е, то не е въпроса да се успокояваме с тези, които са по - зле, а да се стремим към тези които са по - добре...
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              Аз като си огледам всичките плажни спомени в последните 10 години - не виждам за кого да се стремя да имам истински six-pack освен за мен самия. Ми то и женските са тюлени, китове и прочие тежкотоварни...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                Хубаво де - заради жена си не искаш ли да изглеждаш добре???
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  jenshen73 написа:
                  Аз като си огледам всичките плажни спомени в последните 10 години - не виждам за кого да се стремя да имам истински six-pack освен за мен самия. Ми то и женските са тюлени, китове и прочие тежкотоварни...
                  six-pack ... аз се стремя към eight-pack,за себе си. А за големите кореми,що не пробвате - Глад и разврат .
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    Челен пресен опит.В петък вдигам температура, до неделя не мога да я сваля,съответно съм на антибиотик и на легло,абе много ми е гадно.В понеделник и особенно вторник аха да се пооправя и хоп бъбречна криза,пак ми е зле,пак лекарства и т.н.В следствие на това никакви бири,ракии и цигари,хляб,мръвка ,въобще без апетитно ядене колкото за лекарствата.Ефекта-от 87кг сега съм 83кг,корема е станал коремче и въобще не се личи под блузата.Сега ми остава и креватните упражнения да възтановя и за плажа ще съм като момченце,стига да не се изкуша с биричката.

                    Коментар


                      Слаботелесници, какво се оплаквате :D

                      Коментар


                        willow75bg написа:
                        Челен пресен опит.В петък вдигам температура, до неделя не мога да я сваля,съответно съм на антибиотик и на легло,абе много ми е гадно.В понеделник и особенно вторник аха да се пооправя и хоп бъбречна криза,пак ми е зле,пак лекарства и т.н.В следствие на това никакви бири,ракии и цигари,хляб,мръвка ,въобще без апетитно ядене колкото за лекарствата.Ефекта-от 87кг сега съм 83кг,корема е станал коремче и въобще не се личи под блузата.Сега ми остава и креватните упражнения да възтановя и за плажа ще съм като момченце,стига да не се изкуша с биричката.
                        Това не е истинско сваляне на килограми. Най-вероятно само след седмица ще си върнеш старото тегло. Измерването на кантар след тежки физически натоварвания и дейности, при които интензивни се потим, както и след или по време на болестни състояния, не носи полезна информация. Ако задържиш тези килограми поне 2-3 месеца, тогава можеш да смяташ, че наистина си свалил 4 кг.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          Не съм казал подобно нещо,просто,че бирата,ракииката и особенно вечерното ми хранене въобще не е било в нормите и затова шкембака вървеше пред мен. Иначе лятото винаги си свалям,но тая бира ми е голям проблем.Ако си ми бяха наред коленете просто нямаше да има от какво да се притеснявам,още да си играя футбол и да си лоча колкото ми душа сака.

                          Коментар


                            Irka написа:
                            Хубаво де - заради жена си не искаш ли да изглеждаш добре???
                            Ако ме разлюби заради корем... да ти знам и жената...За себе си - след 20 години брак няма, какво да доказвам. Само показвам.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Irka написа:
                              Хубаво де - заради жена си не искаш ли да изглеждаш добре???
                              Тя вече ме е взела муахаха, а като почне тя да се стреми да изглежда по-добре от мен - аз ще се напъна още. От февруари до сега съм свалил 8 килца...
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                Ех, както са казали мъдрите хора - зад всеки сериозен проблем се крие жена... :D Май вярно ще излезе. Според мен е добре да се погледне на проблема и от здравословна гледна точка, примерно - наднорменото тегло си е сериозен проблем, който никак не е маловажен...
                                N.Y. State of Mind

                                Коментар

                                Working...
                                X