Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля мъжки корем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Larii написа:
    От ЕГН шкембе няма има само от плюскане!
    За другите неща, които си писал в темата, съм съгласен, но тук си в грешка. Вярно е и другото - че дебел концлагерист няма, но с възрастта кожата се отпуска и дори човек да не качва килограми и да не променя начина си на живот, след 40-45 г. пак се появява шкембе. Може да е малко, почти незабележимо, но е почти неизбежно. А в по-късна възраст увисват и таш.ците, спускат се надолу, пак заради отпускането на кожата. Някои паралии прибягват и до козметични операции, за да коригират този проблем.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #92
      ntodorov написа:
      kiro_of_the_day написа:
      Larii написа:
      Само плюскане,пиене и пърдене от това са! И не е нужно да си 70 кг. за да нямаш! Аз съм 97 и нямам :D
      Ще те видиме след 10 години...
      И аз туЙ му думам. :P
      Когато човек има изградени тренировъчни навици, а като гледам снимката има, трудно се отпуска човек !
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #93
        emzo написа:
        ntodorov написа:
        kiro_of_the_day написа:
        Larii написа:
        Само плюскане,пиене и пърдене от това са! И не е нужно да си 70 кг. за да нямаш! Аз съм 97 и нямам :D
        Ще те видиме след 10 години...
        И аз туЙ му думам. :P
        Когато човек има изградени тренировъчни навици, а като гледам снимката има, трудно се отпуска човек !
        Баща ми е на 57г до преди 3-4г тичаше по 5 км всяка сутрин,скъса минискос и вече не може да тича,но дори и в момента изглежда по-добре от 80% от 30г момчета тоест моя набор! Нито е до годините нито е до заседналия живот! До желание е!
        Fiat Stilo 1.9 JTD

        Коментар


          #94
          emzo написа:
          ntodorov написа:
          kiro_of_the_day написа:
          Larii написа:
          Само плюскане,пиене и пърдене от това са! И не е нужно да си 70 кг. за да нямаш! Аз съм 97 и нямам :D
          Ще те видиме след 10 години...
          И аз туЙ му думам. :P
          Когато човек има изградени тренировъчни навици, а като гледам снимката има, трудно се отпуска човек !
          Нц. Емо..."Отпускането" става лесно и против волята... Нещо, като есенните листа по дърветата...ПС: Презумпирам САМО хората с непроменени навици. Не, че нямам приятели деградирали физически до степен плужек, но там вина природата наистина няма. Не споменаваме натура и ген. Те са на първо място. Аз сея на ляво и дясно, че нямам корем, но всъщност и дядо ми и баща ми нямаха.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #95
            Баща ми е на 57г до преди 3-4г тичаше по 5 км всяка сутрин,скъса минискос и вече не може да тича,но дори и в момента изглежда по-добре от 80% от 30г момчета тоест моя набор!
            За това говоря и аз. Вече в телата ни се случва неща против желанията ни.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #96
              Тук е мястото дапопитам кое е по - калорично и вредно за шкембето - бирата или ракията? Чувал съм, че концентратът е не по - малко калоричен от бирата,но пък бирените мезета са по - калорични от ракиената салатка... проблема е, че обичам еднакво даси лоча бирица и да си близвам ракийка... Дозата всяка вечер ми е или 2-2,5л бира или около 300-350гр домашна ракийка, като и с двете напитки мезя мръвчаци, а с ракията и салатка... Та въпроса ми към компетентните пичове е: от кое пиьенье качвам повече???
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                #97
                И двете , дядо Попе и двете.Твърдия алкохол е 9 кал. на 1грамБирата е по-мaлко ама като цокнеш 2 литра все тая
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #98
                  Проблемацията с алкохола е следната: енергията (калориите) в алкохола е по-лесно и бързо усвоима, отколккото в храната. Затова, докато ядеш и пиеш едновременно, първо харчиш енергията от алкохола. А енергията, доставена с храната, я трупаш като мазнини. Вариантите за отслабване са няколко: 1. Не пиеш и си на диета, ама е тъпо. 2. Само пиеш без да се храниш - така правят алкохолиците и обикновено са супер слаби - още по тъпо. 3. Вечер не бързаш с първото питие (и следващите ), първо хапваш, даваш час-два на организма да започне да изразходва от правилното място и тогава си сипваш.
                  Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                  Коментар


                    #99
                    Хммм, много ще ми е трудно да вечерям без да си лоча бирица... даже сега в топлото време като си правя сметка отивам на около 4л дневно... То май по - добре да мина на пол’винка ракия Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 като че ли е по - малко калорично............!!!
                    M-Benz E 250 TD 150hp
                    M-Benz 200d 75 hp
                    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                    Коментар


                      msotiroff написа:
                      Хммм, много ще ми е трудно да вечерям без да си лоча бирица... даже сега в топлото време като си правя сметка отивам на около 4л дневно... То май по - добре да мина на пол’винка ракия Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 като че ли е по - малко калорично............!!!
                      Как успяваш, колега :D ?300 грама ракия или 2.5 литра бира всяка вечер си е шампионски резултат.
                      преди - TIPO
                      сега - VOLVO XC60

                      Коментар


                        dannybo написа:
                        msotiroff написа:
                        Хммм, много ще ми е трудно да вечерям без да си лоча бирица... даже сега в топлото време като си правя сметка отивам на около 4л дневно... То май по - добре да мина на пол’винка ракия Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 като че ли е по - малко калорично............!!!
                        Как успяваш, колега :D ?300 грама ракия или 2.5 литра бира всяка вечер си е шампионски резултат.
                        Не пропускам вечер... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Иначе сега съм решил вечер да не се храня с твърда храна. Само салатка с ракийка и тва е... Никви бири, никви тежки, мазни мезета... Дано има ефект.
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          msotiroff написа:
                          Не пропускам вечер... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Иначе сега съм решил вечер да не се храня с твърда храна. Само салатка с ракийка и тва е... Никви бири, никви тежки, мазни мезета... Дано има ефект.
                          Мишо, .Баце трябва и по-често налагане с женски корем,за да спада мъжкия .И аз си пийвам редовно по 2 всяка вечер, леко мезе и салатка ,без да вечерям .Има леки зачатъци на корем,ама тва е от многото висене в колата и недвижението. Аре наздраве
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            Преди 14 години един приятел набор 1955 ми каза следният лаф - "мъжа като спре да се празни - започва да се пълни". Трябваха ми 10 години за да го осмисля.
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              msotiroff написа:
                              dannybo написа:
                              msotiroff написа:
                              Хммм, много ще ми е трудно да вечерям без да си лоча бирица... даже сега в топлото време като си правя сметка отивам на около 4л дневно... То май по - добре да мина на пол’винка ракия Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 като че ли е по - малко калорично............!!!
                              Как успяваш, колега :D ?300 грама ракия или 2.5 литра бира всяка вечер си е шампионски резултат.
                              Не пропускам вечер... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Иначе сега съм решил вечер да не се храня с твърда храна. Само салатка с ракийка и тва е... Никви бири, никви тежки, мазни мезета... Дано има ефект.
                              Няма ехект... Изпитано...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                jenshen73 написа:
                                Преди 14 години един приятел набор 1955 ми каза следният лаф - "мъжа като спре да се празни - започва да се пълни". Трябваха ми 10 години за да го осмисля.
                                Абе опитах се по много начини туЙ да кажа, ама не успях... :D
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X