Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам мнение за кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам мнение за кола

    Колеги търсих инфо за Крайслер 300М, но нищо не намирам.Мотора е 2.7 бензин 204 коня.Какво можете да ми кажете за него.Търсих в Крайслер форума, ама няма такъв убит форум.

    #2
    Търси мнение от сервизен техник/монтьор/майстор, както искаш го наричай, не от лаладжии като мен
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      точно теб очаквах

      Коментар


        #4
        Гледам не ги карат много, сигурно са гадни коли и скъпи за подръжка, но това е само предположение.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          е то на късмет със чупенето, ама чета за един разход софийско около 25-30/100... а по каталог го дават около 15 градско... по поносимо е с ГИ.Иначе частите 100% ще са скъпи, ама понеже е оферта мисля да го взема да му сложа ГИ и да го продам.

          Коментар


            #6
            Не съм сигурен, че точно сега е удачен момент да въртиш търговия с автомобили, освен ако твоята цена не е НАЙ-ниската в обявите и пак е под въпрос, дали някой ще предпочете Крайслер, пред Мерцедес.... примерно Конкретно за модела не мога нищо да ти кажа, защото не ми харесва изобщо и не съм се интересувал никога....От минималния ми допир до такива автомобили съм останал с впечатление, че е доста пластмасов вътре!

            Коментар


              #7
              За триене. Мислех че става въпрос за 300С.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Значи няма да стане работата.... необслужена, това0онова за смяна... цена 3000лв, американка , нерегистрирана.... ужасс

                Коментар


                  #9
                  Здравей те искам да ви попитам от брава 1.8 бензин 115 к. с. и пунто 1.8 131 к.с са съвместими или помогнете кажете къде мога да намеря такъв двигател за пунто

                  Коментар


                    #10
                    На пунтото двигателя е като този на купе 1.8 16В.

                    Коментар


                      #11
                      мерси за отговора понеже запунто няма такъв двигател по моргите а на моито пунто му изпищя коляновия вал и търся но ве4е не знам какво да правя

                      Коментар


                        #12
                        Имам един познат, на който баща му се занимава САМО с Крайслер... Вносител е на частите и има сервиз... Питам го: "Абе мн малко Крайслери се карат, баща ти има ли работа?", на което той ми отвръща: "Ами те много се чупят и татко има доста работа"... изпадам в шаш и паника... егати искрения отговор и дори не се замисли...Според мен ако те кефи истински този автомобил и си готов да е вечно твой - го вземай... Ако е с цел търговийка - гарантирам пълна набутвация... Както каза и Kuku по - горе ти Мерцедес ли ще предпочетеш или Крайслер за едни и същи пари... Аз от половин година се опитавам да продам най - сполучливия модел, произвеждан от Мерцедес за всички времена за тази стойност,която си обявил за това чудо на техниката - КрИслер и е голяма мъка, камо ли др автомобил немога даси представя как ще се продаде... Просто "такъв" е пазара на автомобили в момента... клони към "никакъв"...
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар

                        Working...
                        X