Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледайте какво става....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гледайте какво става....

    Случайно попаднах в мрежата на това....предполагам някой от вас са го виждали.........
    Прикачени файлове

    #2
    Ииииха,това да не е някое ВИП такси,че на километър по 3-4 лева,че чак и престпй 3:40 мин = 3.40 лв демек на час по левче и на минута по стотинка
    Fiat Punto S2000 - The CHAMPION!!!

    Коментар


      #3
      Бахги не стига че са "майсторите" на волана ами и със сатърите ги бива яката
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        Аз пък съм виждал един седи пред "Радисън", един мерцедес 190-тка, който вози на 7,40 на км !!! И май всичко му е редовно щото го проверяваха пред "Радисън" от ДАИ и си тръгнаха бързичко без да му пишат акт

        Коментар


          #5
          Доколкото знам, за съжаление, не е незаконно - може да си вози на каквато иска тарифа. Задължение на клиента е, преди да се качи, да погледне тарифата. Преди месец по същия начин изгоря моя позната от Варна... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30Май имаше някакви напъни за промяна на това разбиране на пазарната икономика, ама мисля, че засега си останаха само напъни...
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            мчи тва е нормално тука за Несебър...те всичките карат на 5-6 лева на километър една позната ми е разправяла, че ходили от хотела да неква дискотека - километър и половина... и онзи им казал - 12 кинта те му дали 20 и таксиджията казал - ми нямам да ви върна... и в крайна сметка - 1.5 км. - 20 кинта който не вярва - да дойде в стария град на обръщалото на автобусите и да гледа цифри!!!даже не ги е срам и са си ги залепили на стъклата - както си требва
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              и ти кво каза - бакшиш да го е срам такова животно нема
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #8
                Еее не,такива нахалници няма никъде че и бакшиш си взел,нахалник с нахалник.Наистина в Слънчев бряг и Несебър са просто луди - на тема пари Много ме дразнят такива бакшиши
                Fiat Punto S2000 - The CHAMPION!!!

                Коментар


                  #9
                  Нека се посмееем още малко на гърба на долните лакомници, наричащи себе си шофьори на такси:http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%D0%B8%D1%88и да не забравим еволюцията на вида:
                  Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                  Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X