Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"До 50 лв. глоба, ако пресичаме на червено?"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "До 50 лв. глоба, ако пресичаме на червено?"

    http://news.ruse24.bg/347346.htmlНай после нещо смислено Много ще се радвам да го приемат тоя закон и да го прилагат най вече .
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    #2
    Дано се прилага, то приемането е лесно ...

    Коментар


      #3
      Не четеш правилно. Не е важно глобата да е увеличена. Важно е в доклада до Европа да пише ’Повишихме петкратно усилията си за предпазване на пешеходците по пътищата’.

      Коментар


        #4
        Още едни лесни пари за полицаите :D Кой ще предпочете да плаща 50лв и най-вероятно да си загуби половин ден в чакане по гишета да ги плати, вместо да се раздели като приятел с полицая, който го е хванал в нарушение? И ще има "Ама аз тръгнах на зелено" , "Червеното ме хвана по средата", "Бързах и бях се затичал, не можах да спра на червеното" и т.н. Предполагам ще се минава с 10лв, но ако има полицаи нека да кажат все пак? Не искам да предложа по-малко от необходимото и после да ме дават по новините, че съм предложил подкуп на неподкупен полицай :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Не е хубаво да обобщаваш така. Бива ли заради 5000 подкупни полицаи да обвиняваш така десетте неподкупни? Ааааа, не е коректно... :D

          Коментар


            #6
            Как да ги предпазим, като те самите не мислят за здравето и живота си, а колко са велики като се шматкат където не им е мястото ? Ами хайде да започнем да караме по тротоарите, из парковете, по пешеходните зони ... Дали ще излезе тогава че пешеходците трябва да пазят колите на такива места ? А ето нещо което ме разби "Задържаха рецидивисти, изнудвали наркодилъри" http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4756051Само не схванах, наркодилърите ли са се оплакали на ченгетата ?
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              #7
              Тва звучи хубаво, но няма да сработи, щото пешеходеца няма талон, не дава чикалък на куките, и не му дреме.......и поради тази причина и никой не ги контролира......Ще направят 1-2-3 акциики за тях, ще се имитира някаква дейност по медиите, и тва ще е......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #8
                dikanio написа:
                ... "Бързах и бях се затичал, не можах да спра на червеното" ...
                Това ще го запомня ... уникално оправдание
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  #9
                  Моля моля...някои сме с по-голям инерционен момент...

                  Коментар


                    #10
                    ls1 написа:
                    Не е хубаво да обобщаваш така. Бива ли заради 5000 подкупни полицаи да обвиняваш така десетте неподкупни? Ааааа, не е коректно... :D
                    Явно в последните 5 години попадам все на неподкупни: акт за заети ръце, акт за изпреварване на забранено, акт за заети ръце и 0.01промил махморлук. И всичко това, като за три акта на стойност само 370лв. И все различни служители на КАТ.
                    ls1 написа:
                    Моля моля...някои сме с по-голям инерционен момент...
                    Е нали слабееш бре? Като станеш 100 кила ще спираш като мотопедче.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      Абе като се има в предвид че 90% от пешеходците сме и водачи все ще има някаква полза от глобите. Дали си зад волана или пресичаш пеша без да спазваш правилата, все си в нарушение .
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #12
                        добре е това, вчера един малоумник беше тръгнал да пресича бул.симеоновско шосе, в супер натоварено движение и проливен дъжд....

                        Коментар


                          #13
                          Цитат: "При раждането си човеците са маймуни, едва 5% успяват да станат хора"...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар

                          Working...
                          X