Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ни лъжат на бензиностанциите у нас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как ни лъжат на бензиностанциите у нас

    http://vbox7.com/play:b74f30ad6f.....

    #2
    Това ли е разследващата журналистика на Нова?! Само общи приказки, а утре ако се окаже и че няма проблем с пробите, язък за ефирното време. При всички положения, тази първа серия нищо не показва.
    Brava 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #3
      Tова се знае от години но нищо не може да се направи
      TIPO 1.4,DEDRA 1.8

      Коментар


        #4
        а честито ,ем скъпо ,ем кофти
        типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
        хюндай акцент 1.5 CNG
        киа каренс +метан

        Коментар


          #5
          От Нова откриха топлата вода

          Коментар


            #6
            А защо тази зима замръзваше всичката прехвалена нафта? Защото в лабораториите "коригираха" резултатите! По заповед на висшестоящите! Знам защото съм очевидец!Професора, който коментираше за Нова ТВ много ме изненада с твърдението, че Лукойл не купуват никакъв петрол на борса или след сделка с производител - всичко внася по договор ор Русия!Е как да ме им @@@@$%^^§** мамата! Хем най-скапанте горива са техни, хем им струват евтино, хем ни ги пробутват на 2,70 и си правят устата за 3 лева!И какво - Трайков защо си замина, мислите?
            Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

            Коментар


              #7
              Ето и втора част http://vbox7.com/play:890b9fe17eочаквах повече.......

              Коментар


                #8
                Карам служебен автомобил Дачия. Вместимост на резервоара 50-52 литра дизел. Миналата година зареждахме на Шел. Винаги зареждаме до пълен резервоар. Отивам да зареждам с 6-7 литра в резервоара и за мое голямо учудване ми сипват още 56 литра (мога да кача фискалния бон и случайна снимка на километража преди зареждането). Подобни оплаквания имаше и от други колеги. Скоро след това почнахме да зареждаме на Петрол.

                Коментар


                  #9
                  zaio написа:
                  Карам служебен автомобил Дачия. Вместимост на резервоара 50-52 литра дизел. Миналата година зареждахме на Шел. Винаги зареждаме до пълен резервоар. Отивам да зареждам с 6-7 литра в резервоара и за мое голямо учудване ми сипват още 56 литра (мога да кача фискалния бон и случайна снимка на километража преди зареждането). Подобни оплаквания имаше и от други колеги. Скоро след това почнахме да зареждаме на Петрол.
                  Eeее тва е доста отклонение. Иначе се събират към 2-3 литра отгоре като налееш до капачката П.п. На есен като се върна от бригадата ще си купя 1500-2000 литра директно от някоя петролна база По-евтино, тя навтата каквото и да става все поскъпва, Пък и ще знам какво наливам :D Надявам се само да не мешат и там боклуци в нея

                  Коментар


                    #10
                    Трудно ще си я купиш по-евтино. А и трябва да си фирма. Пък и нафтата старее!
                    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                    Коментар


                      #11
                      Forsaken написа:
                      Трудно ще си я купиш по-евтино. А и трябва да си фирма. Пък и нафтата старее!
                      В какво се изразява това стареене? Колата не върви, нещо влияе зле за помпата или нещо друго?След колко време почва да старее?

                      Коментар


                        #12
                        todorakiggg написа:
                        Forsaken написа:
                        Трудно ще си я купиш по-евтино. А и трябва да си фирма. Пък и нафтата старее!
                        В какво се изразява това стареене? Колата не върви, нещо влияе зле за помпата или нещо друго?След колко време почва да старее?
                        Тя започва да старее от момента на пръкването си. :D Как и върху какво влияе обаче стареенето на самата нафта - не знам.По темата: Нищо ново. Преди две години се опитах да "хвана" под отговорност една голяма верига бензиностанции в Бургас, когато бях заредил от скъпото им гориво и насред зима трябваше да сменям нов филтър и да източвам резервоар. Гняс, парафин на парцали и вода източих от филтъра си ( на 500 км. беше). перипетиите ми бяха големи, а онова, което се случи с "анализа" е точно това, за което говорят във филма - недоказуемо, ако не се налее на бензиноколонката, не се запечат пред две страни и наличие на трета експертна. При положение, че имам и позиции в Бургаската ДАМТН успях да "хвана" само мЪди*е си. . Страшно е да се живее в държавенцето ни, където за да кажеш на черното-черно и на бялото-бяло ти трябват много пари, нерви, сили и...независими свидетели...Кошмар- другари и другарки.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #13
                          Много старее нафтата. Който има стара нафта за хвърляне моля да ми се обади. Да го отърва, дето се вика, ще почерпи.

                          Коментар


                            #14
                            zaio написа:
                            Карам служебен автомобил Дачия. Вместимост на резервоара 50-52 литра дизел. Миналата година зареждахме на Шел. Винаги зареждаме до пълен резервоар. Отивам да зареждам с 6-7 литра в резервоара и за мое голямо учудване ми сипват още 56 литра ...
                            Нищо странно. Отвори Дачия форума, събира дори повече от 56. Много е дълга тръбата от резервоара до гърловината.

                            Коментар


                              #15
                              vital написа:
                              zaio написа:
                              Карам служебен автомобил Дачия. Вместимост на резервоара 50-52 литра дизел. Миналата година зареждахме на Шел. Винаги зареждаме до пълен резервоар. Отивам да зареждам с 6-7 литра в резервоара и за мое голямо учудване ми сипват още 56 литра ...
                              Нищо странно. Отвори Дачия форума, събира дори повече от 56. Много е дълга тръбата от резервоара до гърловината.
                              Събира 62 л. Аз карам Дачия Логан Дизел

                              Коментар

                              Working...
                              X