Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

почти нова кола за жълти стотинки - как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    S_BANKOV написа:
    Служебен автомобил на 270хил. км не бих си купил ако ще и пари да ми дават, не знам кой и как я е карал.Мен това ме отказа. Иначе ако се интересуваш от върнат лизинг на ЛС, има доста интересни предложения
    Ами това е доста противоречиво мнение...на колко хиляди километра е твоето браво и сигурен ли си в тях? А и дали имаш сервизна книжка от предишния собственик и дали тя е оригиналната...и т.н. ама си дал сигурно толкова че и повече за него... а и е 19..год или айде 2001 най много Далеч съм от мисълта че тази Брера я е купил някой дето има борса за домати за да си вози стоката с нея....А хората на които дават подобни служебни коли са отговорни и сериозни...надали е бил някой палачорин...А и както каза колегата по-горе...колкото и да налееш в нея...пак ще си ги избиеш с доста добра горница...въпреки, че и аз не бих я продал...ПС. Ако видиш друга Брера за 3500лв пиши задължително дори и на 300 000км да е )))
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #32
      Чужда кола и чужда жена кости нямат.

      Коментар


        #33
        Моето браво дойде от първия собственик, който познавам лично, просто младежа си купи ново комби 159-ка 3.2., а тази не му трябваше вече. Беше на реални 130х.км. с сервизна книжка. с прегледи и всичко по него. Доста колеги го помнят веднага след като попадна в моите ръчиЧКИ, и преди ПТП-тата.Собственика на колата е брат на съпругата на Братовчед ми, който живее в Италия отдавна.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #34
          Ако има мераклии за хубави коли на реални километри мога да Ви предложа две рена (Клио и Меган) дизели на 5 години (52 и 94 хил км).Персонални служебни коли от първи собственик.
          F31 BMW 320d

          Коментар


            #35
            Да ви кажа как става. Реших да си купувам бус. Иках да е по-нов и на малко километри. С парите които имах можех да купя нещо на 5 години и над 200-250 000 км. При условие че карам по 12-15000 км на месец ми се стори че е излишно да давам 5-6 000 евро за нещо, което ще карам малксимум още 6 месеца. Вдигнах цената до 10-12 000 евро и? Бус на 3-4 години и на 70-150 000 км. Реални или не.... един господ знае. След това идва смяна на консумативи, преглед на ходовата част и т.н.....Отказах се и от този вариант. След това тръгнах по дилъри да обикалям. Минах през Фиат, но не намерих това което търя. От Пежо ме изненадаха с доста добра оферта. Бус на 4 месеца Използван е за пробно каране. Купих го за 19 000 евро. Буса беше на 9 000 км. И има пълна гаранция от Пежо за още 20 месеца. Ето как се купува нова кола с 30 % отстъпка от официален дилър. КАто си дръпнах и ДДС-то буса излезе 15 000 евро.

            Коментар

            Working...
            X