Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

валидност на медицинско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    валидност на медицинско

    някой дали знае колко време е валидно медицинско, на мен ми трябва за с категория за КАТ

    #2
    На мен ми каза лекарят ми, че важи 3 месеца. Не съм проверявал дали наистина е толкова, отидох след два дни.

    Коментар


      #3
      ами ще взема да отида тези дни да я питам личната, че на мен ми се налага да чакам около месец, преди да мога да си пускам документите, тъй като портоколите се забавят около 20 работни дни, и тъкмо другия път като се прибирам, ще отида да подам документите

      Коментар


        #4
        Ти на личната много много не вярвай, че на мен моята ми каза, че важи 6 месеца, ама дали е така само в КАТ знаят :D
        FIAT Marea ex
        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

        Коментар


          #5
          И аз знам, че 6 месеца важи. Трябва така да е. По-добре пробвай в КАТ, пък ако те върнат, тогава вади ново
          ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
          Stilo JTD 115 2003 бегачка
          Brava 1,4 12V 1997 на газ
          Tempra 1,4 1993 и тя на газ
          i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

          Коментар


            #6
            Свидетелството за съдимост е 6 мес, но мисля че мед-то е 3 мес.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              Мен силно ме вълнува въпроса, защото медицинското ми е извадено през януари, пък книжка още не съм си изкарал... Ся като си говорим - според мен медицинското важи 10 години, щото следващия преглед, на който трябва да се явиш е след 10 години.Няма как да важи по-малко, щото ако важеше само 3 месеца, ще трябва след 3 месеца да ходите за ново.Това медицинско ви освидетелства, че сте годен за водач на МПС за следващите 10 години (или по-малко - на майка ми е примерно 2 години, толкова ѝ важи и новата шофьорска книжка).Тъй че каквото и да ви говорят в КАТ - не им вярвайте и си търсете правата.Аз например смятам просто да направя датата от 01 на 04 и да не се занимавам с глупости.П.П. А според служителите на КАТ Хасково, валидността на медицинското е 1 година, съгласно ето това:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149489.0П.П.П. В съответната Наредба обаче пише, че срокът на медицинското е ШЕСТ МЕСЕЦА от датата на издаването.чл.9 ал.3 от НАРЕДБА № 3 от 11 май 2011 г.за изискванията за физическа годност към водачите на моторни превозни средства и условията и реда за извършване на медицинските прегледи за установяване на физическата годност за водачите от различните категории(3) Заключението по ал. 2 е със срок на валидност шест месеца от датата на издаването му.Е, ми няма да се правя на фалшификатор тогава

              Коментар


                #8
                Ми те в Хасково затова са толкова добри шофери,щото куцо и сакато кара.Ся да не се обидят хасковлии,ама такава им е славата.Аз знам,че медицинското за свидетелство е 6 месеца.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар

                Working...
                X