Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за Microsoft Office

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за Microsoft Office

    Здравейте,колеги.Имам въпрос за Microsoft Office и по-специално за EXEL,версия 2007.Всъщност въпроси много,но това което ме вълнува в момента е,как да маркирам дадено число като срок на годност.Примерно 10 месеца,5 месеца или 1 година.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    #2
    Уточни какво по-конкретно ще правиш , че така малко не разбрах какво точно питаш.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      Значи,интересуват ме графите "Годност на стоката" и "Статус годна/негодна".
      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

      Коментар


        #4
        Направих таблицата ти само ми отговори в skype да ти я пратя.
        Fiat Punto JTD HLX 1999

        Коментар


          #5
          =IF(A1+B1>NOW();"годна";"негодна") формат на клетката GeneralА1 - дата на производствоB1 - годност в дни

          Коментар


            #6
            Решението, даже с малко екстри
            Прикачени файлове
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Блгадоря,на всички отзова ли се!!!
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар


                #8
                kal0yanch40 написа:
                Блгадоря,на всички отзова ли се!!!
                Калоянееее, да се научиш да пишеш, че вече като чета такива неща и МНОГО се ядосвам.Какъв Ексел, какви сложни неща... БЪЛГАРСКИ научете, мама му стара!Не става дума за "блгадоря-то"... Какво те накара да напишеш отделно частицата "ли" от думата "отзовали"? Не ми казвай, че е техническа грешка, щото вече гледам масово младите пишете така! Срамота бе!

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  kal0yanch40 написа:
                  Блгадоря,на всички отзова ли се!!!
                  Калоянееее, да се научиш да пишеш, че вече като чета такива неща и МНОГО се ядосвам.Какъв Ексел, какви сложни неща... БЪЛГАРСКИ научете, мама му стара!Не става дума за "блгадоря-то"... Какво те накара да напишеш отделно частицата "ли" от думата "отзовали"? Не ми казвай, че е техническа грешка, щото вече гледам масово младите пишете така! Срамота бе!
                  Приемам забележката.Пропуснал съм го.По принцип,винаги си проверявам,какво съм написал,преди да го побликувам.И аз съм изумен,от себе си.До сега,не съм писал,такива глупости.Явно умората,си казва думата.Надявам се,да бъда извинен.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    #10
                    Тук не мога да се въздържа.Приеми го като куриоз, а не като заяждане. Аз поне с такава нагласа пиша този пост За пунктуацията ще замълча, защото да не казвам нищо е по-добре. Ако ме разбираш правилно.Обаче за пОбликувам...пише се и се изговаря ПУБЛИКУВАМ
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      Мхм ... и аз в кръга на шегата ... гледам, че раздаваш запетайки на кило - да се наредя и аз да намажа някоя :D
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        #12
                        Ichkin написа:
                        Мхм ... и аз в кръга на шегата ... гледам, че раздаваш запетайки на кило - да се наредя и аз да намажа някоя :D
                        Мда, за сметка на интервалите след точката в края на изречението...
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          #13
                          Ай да го оставим момчето на мира вече Той обеща да се поправи

                          Коментар


                            #14
                            Вие все едно сте безгрешни!В крайна сметка - важното е да се разбираме! "Ай" стига сте се заяждали! :D
                            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                            Коментар


                              #15
                              rebel написа:
                              ... "Ай" стига сте се заяждали! :D
                              Пише се "аре"!
                              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                              Коментар

                              Working...
                              X