Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Lancia Lybra

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами приятно се усеща,но погледни внимателно снимката отблизо на седалката на втората обява и сам ще разбереш лошите неща при този тип салон.Виж как стои замазано,на някои коли съм виждал да се раздърпва и да става на топчета,като възли.Готино е много,но се износва.Това ми е впечатлението за алкантарата.
    Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

    Коментар


      #17
      Алкантарата си е екстра, но наистина се захабява. Така от снимки не може да се разбере колко е изтормозена някоя кола. Иначе аз също не бих взел ЕВРО 2 мотор. Кажи на приятеля си да се оглежда за Евро3.П.С. а за метана какво да ви кажа. Опел Зафира 2009г 1.6....... няма душа да влезе в гаража ми. Няма такъв цирк

      Коментар


        #18
        Евро2 - jtd105/136Euro3 - jtd110/115/140/150Топченцата и завалванията на алкантарата се чистят, има такива машинки, т.е. може да се съживи няколко пъти, но като цяло е добре да НЕ е износена.Толкоз от мен по тази тема
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          Valenses написа:
          Пък за алкантарата не знам колко е вярно четох че лесно се износвала и за предпочитане било да се купи някаква друга тапицерия за 25-30 лева от магазин за глезотии, но пък алкантарата била по удобна от обикновения салон. Вие ще кажете :D :D :D
          Мисля, че не си разбрал съвсем точно за захабяването . Да, факт е, че по-голяма част от либрите с алкантара са с изключително зле изглеждаща шофьорска седалка. Но пък ако попаднеш на някоя със запазен салон, няма никаква причина да го загрозяваш с универсална тапицерия от магазина.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            Друг е въпроса, дали алкантарата се износва по-лесно или колите са над 300’000км.

            Коментар


              #21
              Kuku написа:
              Друг е въпроса, дали алкантарата се износва по-лесно или колите са над 300’000км.
              Затова човек си отваря очите на 4
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #22
                Вие тези коли за изложба ли ги купувате или да ги карате?Износвала се алкантарата... износва се... то и други работи се износват ама...

                Коментар

                Working...
                X