Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Lancia Lybra

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Lancia Lybra

    Здравейте. Един мой приятел се е зарибил да се качва от punto на lybra и ме помоли да разуча някои неща та реших да питам тук, за да не правя регистрация в ланча форума за единия въпрос- все ще има някой запознат с lybra или собственик на такъв автомобил. Та въпроса му е дали cd-changer-a чете mp3- ки и кое е за предпочитане 1.9 или 2.4 мотор- иска да е дизел, че бензините много горяли :D :D . P.S - също ме помоли ако има някой от София, Овча Купел и не му е проблем да отиде и да погледне тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...613&f1=details , защото от Шумен до София си е доста разстояние пък и с тези цени на горивата.... и да пише тук в темата заслужава ли си парите.
    94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
    03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
    02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

    #2
    Не чете Мп3.За да слуша мп3 , трябва да се ръсне 200-250лв за Лоудлинк или Хкарлинк.1.9 е по-икономичен, но само ако е 110 или 115 к.с..Тази на снимката е 105 мотора, моя съвет е директно да я прескочи.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Този 105 да няма някакви болести ? Понеже не съм много запознат с дизелите на Fiat и аз не мога да му дам обективно мнение и съвет кой да вземе. Но си спомням беше ми споменал че е ходил в някакъв сервиз при негов познат със сервиз и му казал да не си взима 2.4, защото един път му се било наложило да ремонтира такъв и било голям зор и ремонта бил доста парички пък и видял гледал разхода и малко се уплашил и затова клонил към 1.9.
      94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
      03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
      02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

      Коментар


        #4
        Няма болежки, корав мотор е, просто при цена 2.70 на дизела, 110 и 115 ще харчат 1л. по-малко
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          на тази на обявата...1 - джантите са 15-ки..2 - няма АСР3 - пепелника е счупен.обаче е много запазена и цената си заслужава! да взима някой да я чуе на компа и ако е в ред и след голямо оглеждане да я взема!мотора е 6... 2.4 верно няма къде да си напъхаш ръката в коша отпред..п.п. остави го Emzo кви ги приказва, ако го беше чул преди 5 месеца
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Хммм, Куни, точно обективно мнение давам.ТД100 и Jtd105/136 не са за предпочитане вече.Да не говорим, че на 115 мотора, динамиката е усезаемо по-добра , все пак е и с по-голямо турбо, 110ката не съм се интересувал.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              ти па сега да не се засегна кукла е колата на външен вид! и ако отдолу под капака е добре - за тези пари, пък и пазарлък ще има...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                Оглеждахме я ние в сайта. На снимки изглежда хубава и той даже се е навил и ми вика да ходим да я вземаме дори и да не свали от цената. Иначе ако тръгнем да я купуваме аз съм така малко ром (циганин :D ) ще го измъча тоя 2800- 2900 да я даде.
                94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
                03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
                02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

                Коментар


                  #9
                  Явно пиша за оня де духа. Защо искаш мнение, след като не слушаш ?Взимайте някоя либра с присаден тд100 нааааай-добре.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    по принцип ги следя обявите... тази е много запазена... на снимка в сравнение с това което се продава и виси на обява от месеци....тъй че времето е хубаво - заминавайте да не ви изпревари някой!
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      emzo написа:
                      Явно пиша за оня де духа. Защо искаш мнение, след като не слушаш ?Взимайте някоя либра с присаден тд100 нааааай-добре.
                      тоя привърженик на блатния газ не го слушай!п.п. Емо, махни го туй дизелово Стило от гаража, откога го продаде - само заблуждаваш хората, че си превърженик на автобусното гориво
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        Явно пиша за оня де духа. Защо искаш мнение, след като не слушаш ?Взимайте някоя либра с присаден тд100 нааааай-добре.
                        Не е така. Просто това е една от колите която е харесал. Набелязал е 2-3, но тази която ви показах и тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...373&f1=details най са му са се набили на очи и затова ви попитах. Мнението ви по темата не отива на вятъра !!!
                        94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
                        03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
                        02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

                        Коментар


                          #13
                          Със синята алкантара са със черни кори и мокет.1вата зимата и като вали става на нищо (лично мнение).Ама и втората е с "кофти" двигател.От 2.4 да гледа за 140 и 150к.с.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            donnna написа:
                            emzo написа:
                            Явно пиша за оня де духа. Защо искаш мнение, след като не слушаш ?Взимайте някоя либра с присаден тд100 нааааай-добре.
                            тоя привърженик на блатния газ не го слушай!п.п. Емо, махни го туй дизелово Стило от гаража, откога го продаде - само заблуждаваш хората, че си превърженик на автобусното гориво
                            Е това че кара на Метан, не означава че не е прЕвърженик :D.
                            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                            Коментар


                              #15
                              Пък за алкантарата не знам колко е вярно четох че лесно се износвала и за предпочитане било да се купи някаква друга тапицерия за 25-30 лева от магазин за глезотии, но пък алкантарата била по удобна от обикновения салон. Вие ще кажете :D :D :D
                              94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
                              03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
                              02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

                              Коментар

                              Working...
                              X