Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Нисан Примера 1.6, 1998г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за Нисан Примера 1.6, 1998г.

    Колеги, някои има ли поглед към тези машини Нисан Примера 1.6i бензин (p11 мисля се водят). Заслужава ли си може да ми изпадне много тънко такава, като не е карана 5 години, само е припалвана.
    Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

    #2
    имал съм P10 1.6 карбуратор 90 коня - много добро впечатление като цяло!Провери си дали не изключва 5та скорост в движение, че им е слабост!Горни носачи отпред са хронично болни!Мойта спираше много слабо!
    F31 BMW 320d

    Коментар


      #3
      Чувал съм че са железни. Един познат имаше такава и я караше само на пожар а така и не мръдна.... В прочем той още я кара вече ако не се лъжа 7-8г.
      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

      Коментар


        #4
        Чудесен автомобил е П11 .ГА16ДЕ е двигателя за който питаш и се води най-идиотоустойчевият.Горните носачи са по около 80 лева на 555 и карат по 2-3 години,други слабости хронични нямат само може би комутатор (около 100лв)Ако е поддържана колата няма да сгрешиш Yellow_Flash_Colorz_PDT_19 Вози хубаво,върви добре,гори малко и интериора е с високо качество.
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Да ви кажа колеги..карам Пунто 1.7тд, доволен съм, зимата с нови гумички никакви проблеми, но тази Нисана нямам никакво впечатление като цяло, несъм и карал незнам как ще ми се стори...иначе колата не е карана 5 години, само в месеца веднъж е припалвана,/има пълен пакет +клима/...това не е много хубаво по принцип знам да не се кара.. Като разход-возия как са този 1.6 икономичен ли е, газ евентуално че дизела стана 2.70лв :D
          Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

          Коментар


            #6
            Мисля, че е с метални колектори и с верига.Не бих казал, че е икономична, за 4те носача отпред опеделено не вози меко, но не е и друсалка.Определено от Пунто на Примера ще се преродиш
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Ако имаше повече Нисани в Бг, сервизите щяха да са по-малко. Страхотен автомобил, няма нищо общо с Фиат.Колкото до носачите, проблем не е качеството, а неправилен монтаж. Купувай смело, слагай газ и се радвай на японеца!Проблем са екстериорните части, ако се удариш. Няма ги много по моргите.
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Мисля, че е с метални колектори и с верига.Не бих казал, че е икономична, за 4те носача отпред опеделено не вози меко, но не е и друсалка.Определено от Пунто на Примера ще се преродиш
                Стига бе, дали вярно..Обичам Пунтарата )))) . Много не ме впечатли на външен вид в смисъл казаха ми че е много запазена в гараж е била , аз не съм я виждал по нета гледах за тея p11 .. иначе незнам, що е с верига значи няма да ми влезат много пари първоначално, то дефакто това са ми главно сума да стартирам--- регистрация и профилактика, масла и т.н. което ще рече сиг 1000лв..а за продажната.. един вид подарък ще я получа. Значи, чух мнения които и предполагах за японските автомобили, да 1998г е -15 години гони , но добри мнения чувам което ме радва
                Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

                Коментар


                  #9
                  и задължително прави пълно каско!На един приятел сина му взе книжка на скоро и дядо му му подари точно такъв нисан дизел и ....
                  F31 BMW 320d

                  Коментар


                    #10
                    Големи скиптици, дайте положително мислене...ако всеки мисли, че като вземе кола ще направи беля е*аси... Благодаря за мненията колеги. Лек и Безавариен Път !
                    Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

                    Коментар


                      #11
                      тъ

                      emzo написа:
                      Мисля, че е с метални колектори и с верига.Не бих казал, че е икономична, за 4те носача отпред опеделено не вози меко, но не е и друсалка.Определено от Пунто на Примера ще се преродиш
                      Двигателя е с верига и не се сменя,с метални колектори е .Гори около 10 газ градско и около 7 извънградско това с газов инжекцион в ПловдивСлед 4000 оборота полудява и ако автомобила е подържан ще му се радваш мноооого дълго време.Безпроблемна електроника,изклучително тих двигател,ако си на повече от 5 метра ще се чудиш дали работи ДВГ-то Интериора не скърца и не потропва нищо вътре.Като за начало трябва само да смениш маслото ииииииииииииииииииииииииии това е :D Препоръчвам ГИ ако ще е на газ,но и обикновена газова уредба става .Ами това е ,ако наистина е почти подарък я взимай
                      Nissan Primera 1.6 16v P11
                      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Скептици?!Достатъчно е друг да те прасне, за да си пак пешеходец и минус N лева.
                        F31 BMW 320d

                        Коментар

                        Working...
                        X