Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво се показва с винетката?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ogi28b написа:
    Абе най-сигурно ми се струва да се носи една папка с документация, сертификати, баркодове, касови бележки, нотариални актове ако има, фишове, актове, всичко носете. И 20 лева, че все за нещо ще се хванат накрая...
    Щом има 20 лв. в комплекта ще се разделите като приятели... :D
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #17
      Ако се сетя ще ги щракна и ще кача снимка, но с касовата бележка се издава още една "квитанция" на оято пише за кой автомобил е купена винетката. Щом го дават, значи върши работа Кой и за какво може да го проверява, не ме вълнува. Щом го дават, аз си го нося с документите и т’ва е. Да се правим на мноо умни, нема смисъл. Аз немам ду.е за е.ане
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #18
        Dido_Lyubenov написа:
        Ако се сетя ще ги щракна и ще кача снимка, но с касовата бележка се издава още една "квитанция" на оято пише за кой автомобил е купена винетката. Щом го дават, значи върши работа Кой и за какво може да го проверява, не ме вълнува. Щом го дават, аз си го нося с документите и т’ва е. Да се правим на мноо умни, нема смисъл. Аз немам ду.е за е.ане
        Тая квитанция я даваха миналата година,щото писаха номера на колата в нея.Но тази година вече не се пишат номера и за това не дават такава.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #19
          А според теб, аз кога си купих винетката ? Нали и аз тая година си купих винетка, да не съм изперкал да им плащам авансово Карах си със старата до 31.01
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #20
            Всъщност май има значение откъде си купуваш винетката. Аз винаги си я купувам от т.нар. Пътно (Агенция пътна инфраструктура), и ми дават само една разпечатка на принтер, в която си пише и номера на колата, и не знам кво още... служи и за касова бележка.Въпреки това - мисля, че цялата тази документация е излишна.Ако ще трябва да я носим - за какво ни е тогава винетката?!?Квитанцията удостоверява, че си си купил винетката?!? ИДИОТИ неземни, ми нали ако си направя фалшива винетка, ще си направя и фалшива квитанция!?!? Ей, мнооооого тъпи в тая държавна администрация, ей! Какво ще удостовери, че не съм си направил на принтера квитанцията?!?

            Коментар


              #21
              Абсолютно си прав, колега :D Поне да имаше някаква файда, че ги даваме тея пари, а то няма. Преди плащах около 30 лв данък за москвето, в който влизаха таксите за общинската и за републиканската пътна инфраструктура, и на всичко отгоре платени зони за паркиране нямаше. Имаше платени паркинги, но съвсем малко. При това имаше доста по-добри пътища. Сега плащаме една камара такси, а пътищаъта ... по-зле от оффроуд.
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #22
                реално пътищата се влошиха малко през последните 2 години, но пак нямат нищо общо с отпреди 10 години.иначе благодаря на всички отзовали се - няма да пазя боклуците.
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  #23
                  Явно има значение от къде си взимаш винетката. Мой приятел си я купи от бензиностанция на Лукойл и там му искаха номера на колата, който след това го пишеше някъде по касовата бележка. Аз си взех от Шел и никакви номера не ми искаха. Даже изрично попитах не е ли нужен номер на колата и отговорът беше, че вече не се изисквало.
                  Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                  Punto GT 1.4 Turbo '99
                  Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                  Коментар


                    #24
                    Моята купих също от Лукойл, не са ми искали номер. Само ми дадоха касова бележка.
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар

                    Working...
                    X