Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майко мила...четете...!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Майко мила...четете...!!!!!

    Нямам думи.....четете..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 [color=green:fbec3c9bea]Спряха шофьор с 5,38 промила алкохол в кръвта15 август 2006 / News.dir.bgПолицаи от РПУ - Гоце Делчев задържаха шофьор с 5,38 промила алкохол в кръвта, съобщи Фокус по информация от пресцентъра на ОДП - Благовград. Невероятното постижение е установено около 2 часа на ул.

    #2
    Re: Майко мила...четете...!!!!!

    [quote:cb408c0f26="Логан"]Нямам думи.....четете..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 [color=green:cb408c0f26]Спряха шофьор с 5,38 промила алкохол в кръвта15 август 2006 / News.dir.bgПолицаи от РПУ - Гоце Делчев задържаха шофьор с 5,38 промила алкохол в кръвта, съобщи Фокус по информация от пресцентъра на ОДП - Благовград. Невероятното постижение е установено около 2 часа на ул.
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    Коментар


      #3
      Замислям се дали им е бил наред дрегера......тези показания показват количество алкохол в организма, което е абсолютно несъвместимо с живота....колкото и иднивидуален показател да е това.....

      Коментар


        #4
        Логан написа:
        Замислям се дали им е бил наред дрегера......тези показания показват количество алкохол в организма, което е абсолютно несъвместимо с живота....колкото и иднивидуален показател да е това.....
        Показанията на дрегера са 2 пъти по-високи при над 2 промила т.е. ако на дрегера покаже 2, на кръвна ще е 1, което е доста
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          За такива затвор и без книжка доживот.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Дано не отварям болна тема, но........6 загинаха на пътя за 24 часа, 44 - за две седмици, 576 - за 7.6 месеца15 август 2006 / News.dir.bgШест души загинаха, а 31 са ранени при станалите 22 катастрофи през изминалото денонощие, съобщиха от пресцентъра на МВР. В София са регистрирани 98 леки произшествия и 6 тежки катастрофи. Няма загинали, а 7 души са ранени. От началото на месеца са станали 302 катастрофи, 44 души са загинали, а 366 са ранени. От началото на годината смъртта си по пътищата на страната са намерили 576 души, 6118 души са ранени при станалите 4 933 пътнотранспортни произшествия.Към тази информация като добавим и заглавието на тази тема, това, което съм виждал в патологията, темите ни за безопастното шофиране, снимката по-долу..........и се питам ..ние, божиите чеда, нормални ли сме...!!!
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Така, а между другото въпросният другар Лазар Методиев Лазаров обяснил на полицаите, които са го заловили, че е изпил две бутилки вино и нищо друго. Е, го, пияницата
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Paparac написа:
                Така, а между другото въпросният друга Лазар Методиев Лазаров обяснил на полицаите, които са го заловили, че е изпил две бутилки вино и нищо друго...
                ... не си спомня
                no pain no pain

                Коментар


                  #9
                  Ако пиеш - ПИЙ (та ако щеш се на.....ри от пиене)! Ако шофираш -ШОФИРАЙ! Двете заедно - НИКОГА! Така мисля аз. Хау!!!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Тва не е нищо. А спомняте ли си преди време за оня тракториста със 9 и нещо на дрегера ? Отказал е кръвна проба. Според мене кръвната проба трябва да е задължителна ако ти е над 0,5. Защото после тоя същия бастун казал че си бил вдишал като си поемал въздуха от парфюма и той помогнал да излезне толко на дрегера. А дрегера е бил проверяван предната седмица !!! Българин, Сърбин и Руснак ... за тия трябва да измислят дрегери с по голями циферблати за да може да им побира изпаренията

                    Коментар


                      #11
                      Логан написа:
                      6 загинаха на пътя за 24 часа, 44 - за две седмици, 576 - за 7.6 месеца
                      ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
                      1997 Brava 1.6, 16V

                      Коментар


                        #12
                        И този пич е жив ? Нещо не им е на ред уреда ... ама тоя е побъркан, че да кара толкова пиян ... особено до работата ми ... точно на константин величков работя

                        Коментар


                          #13
                          Преди време имаше подобен скандал с хванат в нарушение пияница с доста повече алкохол в кръвта - нещо от сорта на 7.8 промила а всъщност при 5 промила май организма изпада в клинична смърт П.П.Мой приятел на морето:"Всички призовават "Не шофирайте след употреба на алкохол!" и аз като се сетя, че нямам кола, с още по-голям кеф сядам да пия!"

                          Коментар


                            #14
                            Аз не пия алкохол... за това не ми е много ясно колко алкохол се пада на 1 промил... НО по новините го бяха показали този случай и там казаха, че 6 промила алкохол в кръвта се равнявало на около 1.5л твърд алкохол...
                            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                            Коментар


                              #15
                              perlsite написа:
                              Аз не пия алкохол... за това не ми е много ясно колко алкохол се пада на 1 промил... НО по новините го бяха показали този случай и там казаха, че 6 промила алкохол в кръвта се равнявало на около 1.5л твърд алкохол...
                              Като студент съм пил най-редовно по 1.2 - 1.4 литра концентрат, така че не вярвайте много на тия лекарски глупости за коми и не знам си какво! Всеки носи различно - въпрос е и на тренировки! Понеже сега не тренирам много - същият ефект постигам с 0.5-0.6 литра.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X