Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безжична bluetooth слушалка или как да се разминем с глоба!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Само да поясня-само 2 модела на Самсунг поддържат 2 карти едновременно и Прижилег Х6. Всички останали ,като говориш по едната карта-другата е аут.Което е напълно безмислено ,ако изкарваш пари през телефона.Аз лично след като звънна на някой и телефона му дава че е изключен,при положение ,че имам уговорка за разговор,надали ще се обадя повече. .Така ,че ако си вземате такива телефони,гледайте какво взимате
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #17
      kik73bg написа:
      mitaka_71 написа:
      Точно това имах в предвид-аз съм с 4 телефона,от които 2 са водещите с които ежедневно водя непрекъснато разговори.Затова търся подходяща слушалка на която да работи с 2-3 и повече телефона.При позвъняване от който и да е ти само с едно натискане на бутона активираш разговора,а телефоните примерно са ти в чантичката!
      Купуваш си 2 телефона с по 2 карти,например PrivilegX6 или Самсунг С3212 (работят постоянно и двете карти),купуваш си слушалка за 2 устройства и си решаваш проблема .Личен опит.Ама верно ,каква е тая тема
      Както споменах ползвам активно 2 от телефоните-другите 2 ми се налага да отговоря по 1-2 пъти на ден при тях...Така че за мене и 1 слушалка за 2 апарата си ми върши работа А относно телефоните които си посочил-не ги знам,а и едва ли ще ми вършат работа,каквато ми вършат тези които имам!
      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
      Grande Punto 1.2 LPG

      Коментар

      Working...
      X