Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безжична bluetooth слушалка или как да се разминем с глоба!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Безжична bluetooth слушалка или как да се разминем с глоба!

    Лично аз има поставка и на високоговорител разговорите са добре, но често са твърде лични и се налага да го взимам в ръка Глобата е доста над цената на една слушалка................... и контролни точки за някой водачи са кът Само едно разминаване с глоба и слушалката се е изплатила.Това е една оферта ***Модерирано*** Даже купих и една за подарък, евтин и практичен :DДано някой колега да последва моя пример и да си вземе слушалка :D Неправия реклама!!! ако знаете за по изгодна слушалка моля, споделете 4.6. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ.

    #2
    Уфф, ми то и телефон с блутут трябва да купуваме ..... става тя скъпа и широкаВиваком подарявали такива пък чувам аз.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Безжична bluetooth слушалка или как да се разминем с глоба!

      Най-изгодната цена която намерих е 20 лева за нова bluetooth слушалка Добра инвестиция е Повече инфо Колега ти майтапиш ли се телефон без bluetooth

      Коментар


        #4
        Да, майтапи се! А ти майтапиш ли се с тази тема в средата на 2012 година?
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          #5
          Безжична bluetooth слушалка или как да се разминем с глоба!

          avvasilev написа:
          Да, майтапи се! А ти майтапиш ли се с тази тема в средата на 2012 година?
          За съжаление не , но последно, когато ги гледах цените на слушалките бяха около 80-90 лева значи е било преди доста време Малко скъп опит и след дъжд качулка вече :D всичко е ок

          Коментар


            #6
            Първото ми безжично хендфри го взех преди 7-8 години за 150 лв. После колата имаше такава екстра и сега само го зареждам. Ако някой от Видин има нужда мога да му го подаря, че ми е жал да го хвърля. Но ме е дразнело друго. Масово разни тежкари се правят на велики като говорят по телефона докато карат, че и полицаи, но това е друга тема.Седнал пишман бизнесмена в бара на мола да пие кафе и наредил 3 телефона пред себе си. В продължение на 45-50 минути нито един не звъни. Излиза, качва се в колата (за марката вие се сетете), пали, потегля и започва да говори по телефона. Ама не просто говори, ами крещи, та чак отвън се чува. Не мога да квалифицирам такова поведение, но е сташно грозно.
            Няма начин да няма начин!

            Коментар


              #7
              Безжична bluetooth слушалка или как да се разминем с глоба!

              nikolovvd написа:
              Първото ми безжично хендфри го взех преди 7-8 години за 150 лв. После колата имаше такава екстра и сега само го зареждам. Ако някой от Видин има нужда мога да му го подаря, че ми е жал да го хвърля. Но ме е дразнело друго. Масово разни тежкари се правят на велики като говорят по телефона докато карат, че и полицаи, но това е друга тема.Седнал пишман бизнесмена в бара на мола да пие кафе и наредил 3 телефона пред себе си. В продължение на 45-50 минути нито един не звъни. Излиза, качва се в колата (за марката вие се сетете), пали, потегля и започва да говори по телефона. Ама не просто говори, ами крещи, та чак отвън се чува. Не мога да квалифицирам такова поведение, но е сташно грозно.
              Това с колата не ли неудобно разговора става на всеослушание в колата (Ако звъннеш на жената и питаш - Оня навлек майка ти тръгнали си, а тя на другата седалка Какво правим ). Точно за подобен случай ме глобиха (личен разговор) взимам тел. от стойката и виждам палката!Вярно ли е че, bluetooth на лансарите е проблемен забравя GSM-и или не ги здвоява или това е поредната клевета Тук съм само гост и аз карам японски зверове Toyota Corolla и Mitsubishi Colt

              Коментар


                #8
                В китайските сайтове за фрии шипинг има слушалки за по 4-5 долара...Има доста добри отзиви ,а и едва ли тези тука ще са нещо повече...Аз лично смятам да се оборудвам в най скоро време...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  От няколко години ползвам bluetooth слушалка.Сутрин примерно в 8-8.30 е бодвам на ухото и вечер чак след 20ч я махам-така се е сраснала там че изобщо не ми прави впечатление...Голямо удобство си е когато шофираш или както е при мене когато работиш постоянно с телефоните...Сега се услушвам за някоя за 2-3 устройства,но все още не падат като цени под 120-150лв хубавите модели...
                  LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                  LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                  LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                  Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                  Grande Punto 1.2 LPG

                  Коментар


                    #10
                    И какво правим тия с 2 телефона? Примерно? Щото на мен към текущия момент най-скъпият ми телефонен разговор е има няма 270лв... и месец без книжка, но нейсе. Всъщност и най-скъпият ми двукартов телефон е 380лв. и месец без книжка
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 написа:
                      И какво правим тия с 2 телефона? Примерно? Щото на мен към текущия момент най-скъпият ми телефонен разговор е има няма 270лв... и месец без книжка, но нейсе. Всъщност и най-скъпият ми двукартов телефон е 380лв. и месец без книжка
                      Точно това имах в предвид-аз съм с 4 телефона,от които 2 са водещите с които ежедневно водя непрекъснато разговори.Затова търся подходяща слушалка на която да работи с 2-3 и повече телефона.При позвъняване от който и да е ти само с едно натискане на бутона активираш разговора,а телефоните примерно са ти в чантичката!
                      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                      Grande Punto 1.2 LPG

                      Коментар


                        #12
                        Да, но има блуту слушалки, които се сдвояват с до максимум 2 телефона едновременно. А аз на едната си карта имам 2 номера и там е още по-шантаво, но с двукартовия телефон реших проблема драстично - жичните слушалки са страхотни и работят идеално, а блутута за колата обмислям как да го вградя, че имам дори 2 такива в момента. Но всичко - след дъжд качулка и след сняг снегоходки...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          Има телефони с четири карти! Що се мъчите с 4 телефона?
                          Няма начин да няма начин!

                          Коментар


                            #14
                            Вече има с добър смартфон с 2 карти - Самсунг някакъв си беше, за 250 лв... с Андроид 2.3...Аз си ползвам радиото в колата, което е с блутут, няма гореописаните проблеми на Лансера и си работи много добре.За да не водя "лични" разговори, разкарах жената, а с нея и "онзи навлек" тъщата... Нямам тайни от никого, така че си говоря спокойно.Ако все пак ми се наложи да съм "прайвът", просто отбивам, спирам, говоря и пак тръгвам. Казват, че не се чувало много добре през микрофона на радиото, ама не ми дреме.Имам и една слушалка, която купих преди няколко години за 70 лв, нея я ползвам в Бравото, когато се налага.

                            Коментар


                              #15
                              mitaka_71 написа:
                              Точно това имах в предвид-аз съм с 4 телефона,от които 2 са водещите с които ежедневно водя непрекъснато разговори.Затова търся подходяща слушалка на която да работи с 2-3 и повече телефона.При позвъняване от който и да е ти само с едно натискане на бутона активираш разговора,а телефоните примерно са ти в чантичката!
                              Купуваш си 2 телефона с по 2 карти,например PrivilegX6 или Самсунг С3212 (работят постоянно и двете карти),купуваш си слушалка за 2 устройства и си решаваш проблема .Личен опит.Ама верно ,каква е тая тема
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар

                              Working...
                              X