Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Nokia N 78 и Nokia N 82

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Nokia N 78 и Nokia N 82

    Колеги имам оферта за изключително запазен N 78 за 100лв. целия комплект!! На телефона предишния собственик му е сложил скайп ,фейсбук, гармин ......Но като ровнах в нета да разгледам попаднах на нокиа N 82 която е с 5 mp камера за разлика от N 78 Та кажете ми мненията си,кой е по-добър?Ако избера N 82 ще потърся в нета някой втора ръка запазен!!!

    #2
    хайде де да вземам ли N 78 или да си търся N 82?

    Коментар


      #3
      82 си е по-добър, но разликите са в пренебрежими според мен допълнения.Сравни ги и прецени сам, кое ти е по-важно, както кое на каква цена би могъл да намериш, И не на последно място - в какво състояние.

      Коментар


        #4
        Колега, не съм фен на такива компютро-телефони :D Аз ползвам телефона си за разговори, дори SMS мразя да пращам, камо ли нещо като интернет и т.н.т. Но виждам че никой не ти дава отговор за това ще ти кажа какви са ми впечатленията от NOKIA в последно време, но не и съвет кой от двата модела да вземеш. От около 1 - 2 години качеството на телефоните им много се влоши и все по-често дефектират, особено скъпите им модели. Замисли се дали изобщо да е NOKIA, това което ще си купиш.п.п. Колегата ме изпревари :D
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #5
          начи те и двата модела не са нови N78 която обмислям да взема е като нова на приятел и ми каза всичко за 100лв,но разгледах и видях че N 82 превъзхожда n 78 само по камера и малко повечко рам Въпроса ми е да вземам ли N78 или да си търся N 82?

          Коментар


            #6
            Дефектни ли са N78 и N 82? Кой модел е по-сполучлив?

            Коментар


              #7
              Не ме разбирай погрешно, нямам поглед върху тези модели, говоря по принцип за новите модели на NOKIA. Старите бяха железни като качство, просто приятели в последно време имат много проблеми с тази марка.
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #8
                ами ти моделите са стари 2009

                Коментар


                  #9
                  Именно за тва че са от по старите няма да имаш никакви проблеми който имат днешните нокии Взимай който си избереш и главно не се притеснявай за това дали ще сдаде багажа на 2рия месец

                  Коментар


                    #10
                    Гледай,да не те цака с някое менте.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      телефона е на приятел!!! знам му историята като нов е много поддържан, присъствах на закупуването му като нов!!! Да но 5 mp камера на Nokia N 82 ме изкушава ,но проблема е ,че нямам оферта за такъв, а е опасно такав теефон да се вземе втора ръка ,защото може да има софтуерен проблем!!

                      Коментар


                        #12
                        За Н78 нищо не мога да ти кажа. Но съм имал дълго време Н82. Страхотен телефон. Никакви проблеми не ми е правил. Камерата е уникална и беше станал камерафон на годината. Малко от съвременните телефони могат да се сравняват. Има и ксенонова светкавица. GPS-а бачкаше добре, бил ми е верен многократно. В момента имам Галакси С2 и разбира се Нокиа-та няма как да се сравнява с днешните то смартове, но е един надежден телефон и още ме е яд, че го продадох.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #13
                          Повече ако имам възможност,на обикновен телефон няма да се върна.Вярно,че го ползвам за разговори,но е безкраен кеф да цъкаш в нета или да си пуснеш навигация.По темата:Взимай 82.По-здрав,по-хубав,прави много добри снимки (За снимките не го сравнявам с Н78,Н82 по снимки превъзхожда много смартфони.) и като цяло е доста по-бърз от 78 и дава малко дефекти.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #14
                            а ще може ли да ми препорачате сайт за втора употреба ? да си разгледам няколоко N82 ?

                            Коментар


                              #15
                              glupaka написа:
                              а ще може ли да ми препорачате сайт за втора употреба ? да си разгледам няколоко N82 ?
                              http://www.mobilebulgaria.com/home/ Но те съветвам да се ровиш повече по форумите за телефони.Там са със снимки и имаш по-голям шанс да попаднеш на по-запазен.
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X