Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТВ новините ... поръчка ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    AlBundy написа:
    doofiat написа:
    Добре де,ама вие вярвате ли,че сега като го направят тоя ремонт и 7-11 ГОДИНИ, няма да е нужно да се ремонтира. Аз не вярвам. Това и в приказките го няма. Не знам на кого ги разправят тия глупости.
    Аз вярвам. Пътя Пловдив-Хасково до края на Пловдивска област го правиха преди повече от 10 години и няма нито един дефект с изключение на 10-тина метра назъбен асфалт, че горя една цистерна там. Свърши се вече с далаверата "пълнене на дупки", както и с доста други далаверки на дребно. ЕС вече ни гледа под лупа, а като влезем зад всеки министър и депутат ще има контролен орган. Край на келепира. Току виж на другите избори да не могат да се попълнят бройките за НС
    Не съм убеден моста преди Кимера пак има дупка а между Чешнигирово и Поповица преди моста доскоро имаше дупки.

    Коментар


      #17
      Дотолкова ли съм свикнал с дупките, че не съм ги забелязал
      no pain no pain

      Коментар


        #18
        Mazgarev написа:
        Попринцип е възможно. На запад така си строят пътищата, че от десетилетия не са пипани.Но как става това: много просто - не се пести материал.А тукашните се чудят от какво и как да спестят, та да има за тях и по нещо: "за мама, за тате, за кака, за батко"
        И дават гаранция поне 10г. за ремонта Ако нещо стане после им скъсват гъза от глоби и пак си го оправят, ама за тяхна сметка Така, че на запад никой няма интерес да се строи с 2 леви ръце Докато тук на баба Злата шурея е кмет и неговия 2-ри братовчет асфалтира Е гарван, гарвана око не вади
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар

        Working...
        X