Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ започват нови акции

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Момчета ( и скъпи и прекрасни дами) кармата е пич ! Вчера олекнах с 31 лева, днес ми върнаха 40 повече в мтел :Р
    In JTD I believe, in Nm I trust !

    Коментар


      #62
      dikanio написа:
      ... Хем ме беше яд за 10-те лева, хем се радвам, че спестих много повече. А освен това имам забавна случка за разказване :D И да не се чудите като мен, когато ви питат новата реплика "Искаш ли да се разделим като приятели?" вместо "Ся к’о ша праим?" или "Да сядам ли да пиша?", направо давайте каквото ви е на сърце. В последствие разбрах, че съм минал много тънко, ама той нямаше как да разглежда колко му давам.
      Чета и не вярвам на ушите си!... И никой нищо не казва за този явен призив и поощрение за даване на подкупи. Че дори е "забавана случка". На къде отива тази държава?... Ако някой си помисли, че съм идеалния човек и не правя грешки, тцъ, не съм. Но си плащам за грешките и не се гордея с тях. Още по малко да ми е приятно да разказвам случки, в които е явно, че не съм от "добрите".
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #63
        sok1 написа:
        dikanio написа:
        ... Хем ме беше яд за 10-те лева, хем се радвам, че спестих много повече. А освен това имам забавна случка за разказване :D И да не се чудите като мен, когато ви питат новата реплика "Искаш ли да се разделим като приятели?" вместо "Ся к’о ша праим?" или "Да сядам ли да пиша?", направо давайте каквото ви е на сърце. В последствие разбрах, че съм минал много тънко, ама той нямаше как да разглежда колко му давам.
        Чета и не вярвам на ушите си!... И никой нищо не казва за този явен призив и поощрение за даване на подкупи. Че дори е "забавана случка". На къде отива тази държава?... Ако някой си помисли, че съм идеалния човек и не правя грешки, тцъ, не съм. Но си плащам за грешките и не се гордея с тях. Още по малко да ми е приятно да разказвам случки, в които е явно, че не съм от "добрите".
        Най-после тая случка да предизвика някакъв интерес, все пак е смешна и поучителна :D Първо, да, аз съм за корупцията, защото тя е храната за демокрацията, за която толкова се тръшкаме, и просто няма начин. Второ, щом има възможност да мина само с 10лв, да не съм луд да давам над 100. И трето, представям си какво щеше да стане, ако бях казал, че си искам акта и не искам да се разделяме като приятели - я ще ми подхвърлят нещо в багажника, я ще ме ступат за измислено оказване на съпротива, я ще ми сритат фара и ще кажат, че не са ми изправни светлините. Когато полицая изрично ми настоява и ме подканя да му дам пари, просто нямам избор. Когато искат твърдо да заявят, че не приемат подкуп в момента (може би когато гонят таргет за брой актове), казват да изчакаш в колата, но има нагляри, които въпреки изричното разпореждане на катаджията, най-безцеремонно слизат от колата и отиват до патрулката да предлагат пари. Признавам си, че това нямам смелост да го направя. Аз просто изчаквам - ако предложат да вземат пари - добре, ако не - здраве да е. Няколко пъти са ме спирали за нарушения (фарове за мъгла, колан, превишена скорост), и са ме пускали без нищо, защото не им предлагам пръв пари, те също се ослушват и не си искат, и накрая се отказват, защото ги мързи даже и да пишат :D Tе блъфират, че ще ми напишат акт, аз блъфирам, че не ми пука, и така повечето пъти досега съм печелил пота, образно казано без силни карти, само с блъф :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #64
          dikanio написа:
          Няколко пъти са ме спирали за нарушения (фарове за мъгла, колан, превишена скорост), и са ме пускали без нищо, защото не им предлагам пръв пари, те също се ослушват и не си искат, и накрая се отказват, защото ги мързи даже и да пишат :D Tе блъфират, че ще ми напишат акт, аз блъфирам, че не ми пука, и така повечето пъти досега съм печелил пота, образно казано без силни карти, само с блъф :D
          Мен за това ли, след като обстойно ме разпитат какво и къде работя, къде съм ходил, за къде пътувам и т.н., обикновено ме пускат без наказание?Очакват да им предложа пари?!? Ще има да чакат Ха ха ха...

          Коментар


            #65
            Immortal написа:
            Мен за това ли, след като обстойно ме разпитат какво и къде работя, къде съм ходил, за къде пътувам и т.н., обикновено ме пускат без наказание?
            Тези въпроси са началото на бизнес преговорите между теб и катаджията. Питат ли те какво работиш, значи 100% не искат да ти пишат акт Ако щете вярвайте, но мен са ме питали в прав текст колко ми е заплатата :D Мнението ми за катаджиите и полицията изобщо, е толкова ниско, че ми се обръща стомаха като видя някой в униформа. И не виждам начин, а и желание от тяхна страна, да се промени мнението на хората за тях. Така че - да им акам на акциите и поздрав за всички с две класики http://vbox7.com/play:ed07195d "... не съм глупак да оставя ченгето капо..." и http://vbox7.com/play:2643169c41
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #66
              мен веднъж искаха да ми спират колата от движение заради счупен 3-ти стоп , ама като видяха, че няма да получат нищо, ме пуснаха срещу обещанието да почерпя по ракия, другия път, като се срещнем :D.иначе единствения път, когато са ми писали акт, разговора беше:- тука сте превишил с 14 км. ограничението - аз намалявах, ама двата знака са много близо един след друг (80 и 60, като 60-то е в завой и не се вижда и те затва си седят там )- еми по бързо е трябвало да намалявате! сега кво да ви правим- ми квото кажете- ами то сега трябва да пишем акт- ми щом трябва...и ми го написаха :D . даже ме успокоиха, хората, че бил само 30 лв. и не се вземали точкита лично мен по ме е страх да не ме съдят за даване на подкуп, отколкото да "ме ступат". най-малкото щото в първия случай аз ще съм наистина виновен и няма да спя спокойно! а и си мисля, че не ни е чак толкова изпаднала държавата все още.
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #67
                Eто какъв е резултата след първата седмица от акциятаhttp://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D..._i.162612.html

                Коментар

                Working...
                X