Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Програма pdf - word и jpg - word?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Програма pdf - word и jpg - word?

    Може ли да ми препоръчате програма за конвертиране на pdf файл към word документ. Може и от снимка да е. Имах на стария компютър такава, но изобщо не мога да се сетя каква беше.Търси се и от jpg(снимка) към word документ. За предпочитане безплатна, тъй като ми трябва само за известно време.Задължително трябва да се справя с кирилица.Пробвах кракната Аbbyy fine reader, но не съм доволен, много бавно става и рядко от първия път Благодаря

    #2
    От няколко години ползвам Foxit Reader и мога да кажа че съм доволен :D.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

    Коментар


      #3
      ABBYY Fine reader на мен ми върши прекрасна работа - пробвана е за чешки, словашки, английски и български. Справя се с всички пдф-и и картинки. Някои PDF файлове поддържат копи-пейст, но ако копираш кирилица трябва клавиатурата ти да е ... на български поне Езика т.е.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        Wondershare PDF to Word - аз съм с тази, безплатна е, и се справя много добре До сега ми е конвертирала всичко без проблем.

        Коментар


          #5
          Foxit сега го пробвах, за "оригинален" pdf е направо идеално, много ми хареса мерси Ама от сканиран pdf не става...Сега ще опитам и Wondershare PDF to Word.А програма от картинка(pic/jpg) да го прави в Word ? Проблемът е, че имам един много дебел стар учебник(който няма от къде да намеря на книжен носител) сканиран на jpg, който исках да го прехвърля на Word и като чета направо да си редактирам каквото искам.

          Коментар


            #6
            vital написа:
            Foxit сега го пробвах, за "оригинален" pdf е направо идеално, много ми хареса мерси Ама от сканиран pdf не става...Сега ще опитам и Wondershare PDF to Word.А програма от картинка(pic/jpg) да го прави в Word ? Проблемът е, че имам един много дебел стар учебник(който няма от къде да намеря на книжен носител) сканиран на jpg, който исках да го прехвърля на Word и като чета направо да си редактирам каквото искам.
            Е какво не му харесваш на Аби Файнрийдъра? До момента само той ми OCR-ва български без проблеми. От добро качество разбира се
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Може би цената му

              Коментар


                #8
                vital написа:
                Foxit сега го пробвах, за "оригинален" pdf е направо идеално, много ми хареса мерси Ама от сканиран pdf не става...Сега ще опитам и Wondershare PDF to Word.А програма от картинка(pic/jpg) да го прави в Word ? Проблемът е, че имам един много дебел стар учебник(който няма от къде да намеря на книжен носител) сканиран на jpg, който исках да го прехвърля на Word и като чета направо да си редактирам каквото искам.
                За да извлечеш текст от картинка, независимо от формата се използва друга програма, но сега не се сещам коя беше - OCR някакъв.С драйверите на някакъв скенер имаше такава След това вече може да обработиш получения текст. Програмите които обръщат pdf - word и обратно не разчитат текст от картинка. Аз си направих два pdf файла от картинки, но трябваше да прехвърля картинките във Word документ, да ги подредя и след това с безплатна програма - Nitro Reader 2 си ги направих на pdf . Ако това те устройва ... Тази програма обръща pdf към други формати и обратно, но не чете текст от картинка.
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  ABBYY Fine reader на мен ми върши прекрасна работа - пробвана е за чешки, словашки, английски и български. Справя се с всички пдф-и и картинки. Някои PDF файлове поддържат копи-пейст, но ако копираш кирилица трябва клавиатурата ти да е ... на български поне Езика т.е.
                  ... и френски! Това е програмата!
                  Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                  Коментар


                    #10
                    Ами ще мъча пак да уцеля свестна кракната, че не ми се дават пари за това...Не ми харесва, че много ми бави компютъра, исках нещо по-леко. Може би не съм уцелил свестно копие.Wondershare PDF to Word също не е лоша, но Foxit ми зарежда по-бързо Благодаря за усилията

                    Коментар

                    Working...
                    X