Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще обжалваме и глобите от КАТ до 50 лева

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще обжалваме и глобите от КАТ до 50 лева

    http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/0...50-leva.152902 Най-накрая и една положителна новина !

    #2
    Все едно, че като ми напишат фиш за 20лева, аз ще тръгна да обжалвам, да си загубя няколко дни, и я спечеля, я не. По-добре да ги дам на катаджията и да се разделим като приятели (както те се изразяват :D ), отколкото алтернативата. Който е айляк по цял ден да се възползва, на мен ми е все тая за тази новина.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      Или още по-лесно, като ти напишат фиш го пребираш на топло и забравяш за него.

      Коментар


        #4
        Re: Ще обжалваме и глобите от КАТ до 50 лева

        nedialk00 написа:
        http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/03/02/shte-objalvame-i-globite-ot-kat-do-50-leva.152902 Най-накрая и една положителна новина !
        Черпи от извора, не от канализацията http://www.constcourt.bg/Pages/Docum...t.aspx?ID=1600
        dikanio написа:
        Все едно, че като ми напишат фиш за 20лева, аз ще тръгна да обжалвам, да си загубя няколко дни, и я спечеля, я не. По-добре да ги дам на катаджията и да се разделим като приятели (както те се изразяват :D ), отколкото алтернативата. Който е айляк по цял ден да се възползва, на мен ми е все тая за тази новина.
        Фиша не се обжалва

        Коментар


          #5
          Обявява за противоконституционен чл. 189, ал. 13 от Закона за движението по пътищата (обн., ДВ, бр.20 от 5 март 1999 г., посл. изм., ДВ, бр.19 от 8 юни 2011 г.).
          Добре де, що в ЗДП http://www.kat.mvr.bg/zdp.txt не я виждам тая алинея 13????Касаещата ал. е
          (5) (Отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., нова - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Не подлежат на обжалване наказателни постановления, с които е наложена глоба до 50 лв. включително.
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            ФЕРАРИСТ написа:
            Обявява за противоконституционен чл. 189, ал. 13 от Закона за движението по пътищата (обн., ДВ, бр.20 от 5 март 1999 г., посл. изм., ДВ, бр.19 от 8 юни 2011 г.).
            Добре де, що в ЗДП http://www.kat.mvr.bg/zdp.txt не я виждам тая алинея 13????Касаещата ал. е
            (5) (Отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., нова - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Не подлежат на обжалване наказателни постановления, с които е наложена глоба до 50 лв. включително.
            Добре де, що четеш толко стари издания :D .... Сега е ал. 13, бивша ал. 5 и става готино, когато в НП пишат, че не се обжалват на основание ал. 5 а там пише нещо съвсем различно

            Коментар


              #7
              jorko написа:
              Добре де, що четеш толко стари издания :D ....
              Ми уж щото тва е скапания сайт на скапания кат и се предполага че е актуален уж......Баси тия издателите на закони са се родили в тая държава на година се променят по 1345145 закона и правилника, яко се скубе от актуализации и нови издания.....
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #8
                ФЕРАРИСТ написа:
                jorko написа:
                Добре де, що четеш толко стари издания :D ....
                Ми уж щото тва е скапания сайт на скапания кат и се предполага че е актуален уж......
                Туй е за заблуда на противника

                Коментар


                  #9
                  jorko написа:
                  ФЕРАРИСТ написа:
                  jorko написа:
                  Добре де, що четеш толко стари издания :D ....
                  Ми уж щото тва е скапания сайт на скапания кат и се предполага че е актуален уж......
                  Туй е за заблуда на противника
                  Мда, явно човек за да е в час трябва да е абонран за държавен вестник.......
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар


                    #10
                    ФЕРАРИСТ написа:
                    jorko написа:
                    ФЕРАРИСТ написа:
                    jorko написа:
                    Добре де, що четеш толко стари издания :D ....
                    Ми уж щото тва е скапания сайт на скапания кат и се предполага че е актуален уж......
                    Туй е за заблуда на противника
                    Мда, явно човек за да е в час трябва да е абонран за държавен вестник.......
                    Много от промените на практика не засягат самата материя на закона, но все пак са си промени ... 3 пъти годишно от 1999та насам . В лекс.бг например ги актуализират много навреме, евала на тамошния екип

                    Коментар

                    Working...
                    X