Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор На Автомобил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    emzo написа:
    Перфектната кола е мутант !С возия на французойка, със съединител и маховик на германка, с икономичност на японка и визия на италианка
    И евтина като рускиня :D
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #77
      SilenceR написа:
      Щом търсиш кола която да е около тази цена , която си посочил , аз ще те посъветвам да си отвориш карсбг-то и да потърсиш Ксарите.Комбито е добър вариант ако си семеен.А и като гледам към какъв разход се стремиш ХДИ мотора на извънградско пада под 5/100.И стига сте се правили всички на разбирачи ! Италянката била еди ква си , Френската пък още по зле , Немеца незнам си какво.Зависи в какво състояние я взимаш.
      Колега, ЖТД също пада под 5/100 извънградско, че даже и около 4/100 може с нужното внимание.... Либра комби не е ли по-добре от Ксара?Не се заяждам, сериозно питам, защото изобщо не съм наясно със Ситроен!

      Коментар


        #78
        Kuku написа:
        SilenceR написа:
        Щом търсиш кола която да е около тази цена , която си посочил , аз ще те посъветвам да си отвориш карсбг-то и да потърсиш Ксарите.Комбито е добър вариант ако си семеен.А и като гледам към какъв разход се стремиш ХДИ мотора на извънградско пада под 5/100.И стига сте се правили всички на разбирачи ! Италянката била еди ква си , Френската пък още по зле , Немеца незнам си какво.Зависи в какво състояние я взимаш.
        Колега, ЖТД също пада под 5/100 извънградско, че даже и около 4/100 може с нужното внимание.... Либра комби не е ли по-добре от Ксара?Не се заяждам, сериозно питам, защото изобщо не съм наясно със Ситроен!
        Да съгласен съм с теб , просто давам пример със Ситроена , карам такъв ама стария дизелов вариант.Като чета из Ситроен форума много го хвалят това HDi . Либрата комби е по-широка , и с повече екстри , незнам колегата нека си прецени, но ми се струва , че тия пари които си е спестил няма да му стигнат за читав немец.Харесват ми и на мен немските , но цената е висока и отделно подръжката.п.п. Имаме пасат 95 година тди 90 коня служебен , беше се цепнала една тръба (там по турбо пътищата)(взе да гори повечко и бая пушеше) мека такава , гумена - нещо от рода на 250-300 лв струваше нова.Това за една педя дължина тая връзка(тръба) , в тоя ред на мисли за мен немеца си е скъп.А за Аудито обслужването + ходовата част си представям
        Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

        ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

        Коментар

        Working...
        X