Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли фенове на старите и истински автомобили?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли фенове на старите и истински автомобили?

    Като гледам новото производство на автомобили, се питам-от какви ли материали ще започнат да правят автомобилите в близките няколко години?! Сега на мода е пластмасата,която е толкова нискокачествена,че бъркалките за кафе изглеждат все едно са направени от карбон. Поради тези ми съмнения и мисли си купих по-стара и истинска кола-Делта 1

    #2
    Re: Има ли фенове на старите и истински автомобили?

    lliilloo написа:
    Като гледам новото производство на автомобили, се питам-от какви ли материали ще започнат да правят автомобилите в близките няколко години?! Сега на мода е пластмасата,която е толкова нискокачествена,че бъркалките за кафе изглеждат все едно са направени от карбон. Поради тези ми съмнения и мисли си купих по-стара и истинска кола-Делта 1
    Евалата колега И за мене старите италианки са The Best..истинските бичкии,двувалки...легендите като делта 1,ритмо 130 и 105,фиат 131,алфа 75,жулиета,90-ка,алфа 6,Ланча бета...е няма такива класики...и предпочитам такива ако имаше читави пред новите...
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Re: Има ли фенове на старите и истински автомобили?

      lliilloo написа:
      Като гледам новото производство на автомобили, се питам-от какви ли материали ще започнат да правят автомобилите в блиските няколко години?! Сега на мода е пластмасата,която е толкова нискокачествена,че бъркалките за кафе изглеждат все едно са направени от карбон. Поради тези ми съмнения и мисли си купих по-стара и истинска кола-Делта 1
      за качеството на старите автомобили мога да кажа само хубави работи, но явно нищо не разбираш от "пластмаса".има такива полимери в момента, че са поздрави и по евтини от ламарината.
      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

      Коментар


        #4
        хех доста интересно мнение, обаче новото няма как да не е по добро от старото, не можеш да ме убедиш че имаш достатчно пари да си купиш и подържаш Либра, но въпреки това си купуваш Делта 1, просто е въпрос на възможности, тия митове за старите "олдскул" здрави яки коли и новите гадни не знам си какви не на мене, аз да имам пари за Алфа 159 или BMW E46 пък питай ме дали ше карам Браво, Типо или Делта 1 щото били стари и мноу яки
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          ivo098 написа:
          хех доста интересно мнение, обаче новото няма как да не е по добро от старото, не можеш да ме убедиш че имаш достатчно пари да си купиш и подържаш Либра, но въпреки това си купуваш Делта 1, просто е въпрос на възможности, тия митове за старите "олдскул" здрави яки коли и новите гадни не знам си какви не на мене, аз да имам пари за Алфа 159 или BMW E46 пък питай ме дали ше карам Браво, Типо или Делта 1 щото били стари и мноу яки
          Аз лично ще предпочета делта 1 пред либра,но Integrale 16V
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Re: Има ли фенове на старите и истински автомобили?

            everton написа:
            за качеството на старите автомобили мога да кажа само хубави работи, но явно нищо не разбираш от "пластмаса".има такива полимери в момента, че са поздрави и по евтини от ламарината.
            То, че има - има. Но май във Пежо, Фокус и др. таблото им лъха на евтиния с тези дрънчащи пластмаси. Иначе за калници и брони - спор няма.
            no pain no pain

            Коментар


              #7
              Re: Има ли фенове на старите и истински автомобили?

              everton написа:
              lliilloo написа:
              Като гледам новото производство на автомобили, се питам-от какви ли материали ще започнат да правят автомобилите в блиските няколко години?! Сега на мода е пластмасата,която е толкова нискокачествена,че бъркалките за кафе изглеждат все едно са направени от карбон. Поради тези ми съмнения и мисли си купих по-стара и истинска кола-Делта 1
              за качеството на старите автомобили мога да кажа само хубави работи, но явно нищо не разбираш от "пластмаса".има такива полимери в момента, че са поздрави и по евтини от ламарината.
              Те след време ще почнат и от картон да ги правят...Няма спор,че новите автомобили са по-ергономични и сигурни,но се правят да искарат 5-10 години,та после да си купиш пак....това масово производство трябва да се продава

              Коментар


                #8
                ivo098 написа:
                хех доста интересно мнение, обаче новото няма как да не е по добро от старото, не можеш да ме убедиш че имаш достатчно пари да си купиш и подържаш Либра, но въпреки това си купуваш Делта 1, просто е въпрос на възможности, тия митове за старите "олдскул" здрави яки коли и новите гадни не знам си какви не на мене, аз да имам пари за Алфа 159 или BMW E46 пък питай ме дали ше карам Браво, Типо или Делта 1 щото били стари и мноу яки
                Не те обеждавам,нито ще давам обяснение колко пари имам....колата ми е 1986 годинаКогато една кола производство 2000,или по-нова бъде в такова състояние като мойта след 20 години....тогава ще се съглася с теб за новите

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  С кой мотор е Делтата.
                  1.6L 8V два разпределителни вала,пълен инжекцион 109HP

                  Коментар

                  Working...
                  X