Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чувствате ли се прецакани от покупката на винетка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Чувствам се прецакан по природа... или националност?

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #47
      Чувствам се прецакан единствено от заплатата си.

      Коментар


        #48
        Yavor написа:
        Колегата Румен Хинчев явно е пътувал по някакви много специални пътища в Румъния или пък дупките са били запълнени със сняг и затова не ги е видял.Там трагедията е в пъти по-голяма от нашата, а и те са със винетна система...
        Не знам каква им е трагедията, но видях как за по малко от два - три месеца през 2009 - 2010 тия направиха към 200 километра от междуградските си пътища в посока Унгария - Букурещ за норматив, новия асфалт беше моя педя и половина дебел, пътя беше широк толкова че 3 коли можеха да се разминат без проблеми, и голяма част от терена беше завойчест и планинест което не улесняваше нещата.......тва в БГ все още не съм го видял......нито пък път да се прави с дебелина на асфалта от поне 40 сантиметра.......
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #49
          Чувствате ли се прецакани от покупката на винетка

          ФЕРАРИСТ написа:
          Yavor написа:
          Колегата Румен Хинчев явно е пътувал по някакви много специални пътища в Румъния или пък дупките са били запълнени със сняг и затова не ги е видял.Там трагедията е в пъти по-голяма от нашата, а и те са със винетна система...
          Не знам каква им е трагедията, но видях как за по малко от два - три месеца през 2009 - 2010 тия направиха към 200 километра от междуградските си пътища в посока Унгария - Букурещ за норматив, новия асфалт беше моя педя и половина дебел, пътя беше широк толкова че 3 коли можеха да се разминат без проблеми, и голяма част от терена беше завойчест и планинест което не улесняваше нещата.......тва в БГ все още не съм го видял......нито пък път да се прави с дебелина на асфалта от поне 40 сантиметра.......
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #50
            Прецакан или не, винетката вече е на джама. Никой не го интересува как се чувстваш. Т’ва е истината.
            Manowar - Татко
            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

            Коментар


              #51
              fihi написа:
              Прецакан или не, винетката вече е на джама. Никой не го интересува как се чувстваш. Т’ва е истината.
              Абе ние да си кажем,пък то е ясно,че кервана ще си върви.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #52
                Де да бяха само тия 67 лева... те са ми последната грижа.Ми застраховката от 240 лв? Ми данъка от още 118? Дето има един лаф: "Нямам нужда от секс, правителството ми ме изчуква всеки ден"

                Коментар


                  #53
                  Да, много прецакана се чувствам, особено след като изкривих джанта като минах през дупка... Та да не отварям нова тема, да попитам, как става прехвърлянето на винетка? (ще сменям номерата)

                  Коментар


                    #54
                    Какво общо има номера с винетката?

                    Коментар


                      #55
                      Нямам идея, не се ли води на номера на колата или на собственика?

                      Коментар


                        #56
                        Сменяй, нямаш повод за плитеснения.

                        Коментар


                          #57
                          Аз се чувствам много, ама много прецакан. Както каза Дидо, не само за винетката, а и за данъка и гражданската. Не мисля, че е нормално, ако някой 10 години не е имал нарушения (не визирам мен, защото съм още млад шофьор) и ако някой за една година има 15 да плащат една и съща сума за гражданска. Конкретно за винетката си мисля, че са много тези 67лв., защото не виждам по-добър резултат по пътищата след въвеждане на винетката. Аз лично съм кривил джанта на АМ Тракия. Мисля че това няма как да се случи по АМ в нормална държава от ЕС.Затова сега съм си поръчал от "другите" винетки за фиата (на 1/2 от цената). Упрекнете ме, ако искате

                          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                          Коментар


                            #58
                            значи 67 са много за поддръжка на пътищатаа 35 не са нищо и влизат в джоба на някой фалшификаторстранна логика
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #59
                              Чувствате ли се прецакани от покупката на винетка

                              Sev написа:
                              значи 67 са много за поддръжка на пътищатаа 35 не са нищо и влизат в джоба на някой фалшификаторстранна логика
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар


                                #60
                                Sev написа:
                                значи 67 са много за поддръжка на пътищатаа 35 не са нищо и влизат в джоба на някой фалшификаторстранна логика
                                Нито едните (67) нито другите (35) ще отидат за ремонта на пътищата - според мен. Ако ме убедиш в обратното ще съм ти благодарен. Наскоро Ферариста видя в какво състояние ми е окачването за 10-15 хил.км., като главно са навъртяни по пътя Ямбол-София и обратно. Не мисля, че е нормално да плащаме за нещо, което не получаваме.

                                Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                                Коментар

                                Working...
                                X