Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся контакт с един преподавател в ТУ-Габрово

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся контакт с един преподавател в ТУ-Габрово

    Здравейте! Издирвам телефон или e-mail на доц. Красимир Маринов от ТУ-Габрово. Ако има някой колега който учи там и може да помогне ще съм много благодарен. На сайта на ТУ-Габрово излиза някакъв телефон, но никой не ми отговори и незнам колко е актуален. Благодаря предварително!
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Колега, предполагам, че телефонът който си намерил е същия и на тази страница, но под него има email. Успех!http://umis.tugab.bg/prep/ldanni_view.php?koef=409

    Коментар


      #3
      Телефона е същия да, но го изкарах от друга страница и там нямаше майл. Благодаря!
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        Звънни в уни-то и искай от там информация.

        Коментар


          #5
          Re: търся контакт с един преподавател в ТУ-Габрово

          z_sutrov написа:
          Здравейте! Издирвам телефон или e-mail на доц. Красимир Маринов от ТУ-Габрово. Ако има някой колега който учи там и може да помогне ще съм много благодарен. На сайта на ТУ-Габрово излиза някакъв телефон, но никой не ми отговори и незнам колко е актуален. Благодаря предварително!
          Колегата ми учи в ТУ-Габрово после като отида в магазина ще го питам и ще пиша.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Колегата ми не го познава,не му е преподавал,но в понеделник ще видим едно друго момче,което учи там и дано да мога да помогна с нещо
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар

            Working...
            X