Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво ми се случи днес с един където кара АЛФА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ...извинявай, но ти направо се срина в очите ми, макар че само съм чувал за теб и чел от теб........това е толкова недостойно, че чак се чудя защо си го постнал......нямаш причина дори и по отношение на марката /да беше немско, да те разберем, макар че и това щеше да е недостойно...../......резултата от всичко това ще бъде че едва ли някой от този форум ще те потърси в нужда, което е най-малкият проблем, по сериозното е че не знам как ще ти се помогне, когато ти изпаднеш в нужда.......моите уважения, не го приемай лично......

    Коментар


      #17
      Мани само циганите помагат за кинти ама на мен кво ми се случи веднъж много гадно ми стана. С един приятел се возиме / много обичам да се возя безцелно / и валеше един дъжд да си е..е м........а и гледам на едно кръстовище некви двама бутат една жигула. Викам му на моя приятел аре им помогнем на тия па после ще набичим парното и без тва е супер силно ще се изсушим за 2 минути. Спирам , слизаме, избутахме ги , нагазих в ебати ловите ебати а оня си качи колата на тротоара , заключи я и си тръгна без мерси даже да каже. Пари да ми дава нема да взема ма мерси да не ми каже полудех. Бях се зарекъл да ги подминавам вече такива ма като се моткам безцелно пък некой е закъсал и като му помогна и ми става некво готино. Абе нетрябва да се търси печалба от чуждото нещастие по никакъв повод.

      Коментар


        #18
        ...сега като се позамисля, тази история понамирисва малко......нещо не ми се вярва ключаря да е търсил икономическата изгода, или най-малкото не мога да го възприема.......за това предлагам ключаря да седне и обясни какво точно е имал впредвид с изказването си...............все ми е на акъла, че не се е изказал правилно.......

        Коментар


          #19
          Понеже на всеки може да му се случи да се изцепи или да стъпи накриво, сега е моментът да кажа една добра дума за ключаря. На една от срещите през юни на Сточна гара той се занимава да ми оправя кората на вратата над два часа, абсолютно безвъзмездно. Дръжката отвътре не се връщаше и той си игра да слага и маха кората сума си пъти, само за да я оправи. В тоя момент аз бих вдигнал ръце дори от собствената си кола, камо ли от чужда. А и не е да сме приятели, бяхме се виждали само веднъж преди това.Та сега ми се удава случай да му благодаря още веднъж, този път публично, и да помоля всички за известно снизхождение.

          Коментар


            #20
            ......май наистина ще излезе че не се е изказал правилно..........

            Коментар


              #21
              май, май или незнам юни ли кво, ама така му сипахте на човека, че нямам думи и продължавате освен това. има колеги с по 3 - 4 поста, изчакайте поне да опита да се защити.
              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

              Коментар


                #22
                ...е ние какво правим според теб.....нали виждаш, дори го агитираме.... :D

                Коментар


                  #23
                  кой знае дали ключаря не си пие бира на слънчев бряг и се усмихва под мустак ,само е пуснал мухата във форума признавам ,добра реклама е това
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #24
                    слечка

                    Аз наистина не съм изкал пари и не съм очаквал но но неговите деиствия ме хвана много ят за това и писах.(Тои даде 50лв за сервиз и нищо не направиха знаешесе че акумолатора е зле аз му предложих да го закарам за акумолатор не той Но беше съгласен да даде пари за такси да иде до бензиностанция да си купи БОШ укумолаторПодразни ме отношението към хората .Аз съм отишъл там да му помогна а той си знае неговата Сервиз та сервиз.може би трябваше да го остава на средата на пътя .То се помага на ХОРА.
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #25
                      Аз мисля че ключаря просто се е подраазнил от отношение. На мен са ми помагали доста хора, аз с колата на никой не съм помагал, не ми се е случвало. Бутал съм разни хора, ровил съм по двигатели и ключалки.на ме нключаря ми помогна като ми залепи казанчето за водата. Единствено за почерпка. И съм му благодарен за това.Случвало ми се е да закъсам в 2 часа през ноща, колата попадна в дупка с двете предни колела. Един таксиджия ми помогна. Нямах кйорав лев да му дам, бях излязъл без пари. Стана ми неудобно. Благодарих му искрено, той каза че и на него някой ще помогне и така ще му се върне. Обикновено така става. В природата нищо не се губи. Ако помогнеш на някого- връща ти се. Кофти отношението - също се връща!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #26
                        Re: слечка

                        kluchar написа:
                        Аз наистина не съм изкал пари и не съм очаквал но но неговите деиствия ме хвана много ят за това и писах.(Тои даде 50лв за сервиз и нищо не направиха знаешесе че акумолатора е зле аз му предложих да го закарам за акумолатор не той Но беше съгласен да даде пари за такси да иде до бензиностанция да си купи БОШ укумолаторПодразни ме отношението към хората .Аз съм отишъл там да му помогна а той си знае неговата Сервиз та сервиз.може би трябваше да го остава на средата на пътя .То се помага на ХОРА.
                        Ми като не иска помощ що не го за*ба
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #27
                          Колега, така е, наистина като помогнеш след време ти помагат. Аз навремето закъсах в чужд град за акумулатор на едно кръстовище с Форд ескорт. Бях сам а тоя кораб нямаше бутане и не искаше да запали. едвам го добутах в страни на една главна улица и един пич с една вектра сам дойде, попита ме имам ли нужда от помощ, отиде до тях взе кабели и ме запали. веднага му предложих 5 лв. но човека достойно отказа. А преди няколко месеца пък аз върнах услугата на едни момчета от Пловдив. Бяха закъсали насред пътя Е-79 с една Лада. Аз имам място на пътя и го оглеждах нещо и ги гледам че се сукат около колата. Свършила им газта а и бензин нямала. Искаха да ги изтегля до газ станция, обаче тогава бравото ми нямаше тази джаджа дето е за теглене. И отидох до бензиностанцията, с една туба бензин върнахме се, ладето запали и ги упътих до най близката газстанция. Предложиха ми пари, но разбира се отказах. Така че, колеги когато някой е закъсал на пътя и не бързате за някъде помагайте, защото може да се случи на всекиго.

                          Коментар


                            #28
                            случка

                            Да той ме подразни с това че все говореше за сервиз че там знаели какво да правят че било нещо по електрониката, било много сложно . Като доиде пътна помощ нищо. Същото каза че акумулатора е скапан трябва нов .Просто беше със съмочувствие но незнаеще как да го покаже.Като е имал пари трябваше да остаи колата в страни да вземе такси и се пребире/майстор да доиде да му оправи колата /а тои да не се занимава с нея.
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #29
                              Re: слечка

                              kluchar написа:
                              То се помага на ХОРА.
                              На хора се помага лесно. Когато помагаш на нехора си искренно безкористен
                              no pain no pain

                              Коментар

                              Working...
                              X