Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е на море къде и от/до кога

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой е на море къде и от/до кога

    Хайде колеги да разберем сега кой е на море ще ходи или се прибира.Нещо много замряха темите във форума и ме съмнява че всички си отдъхват на плажа с топла бира и студени кебапи. :D :D :D
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Аз заминавам в неделя за 3 дни на Созопол и евентуално след 20 пак за няколко дни (ако стигнат финансите) Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

    Коментар


      #3
      Аз съм от 12.08. 10 дни в Бургас.

      Коментар


        #4
        Аз се върнах миналата седмица от Слънчев Бряг. Бях 3 седмици. Ако си уредите евтино легло там е перфектно!!!Даже сега се чудя за още една ама незнам дали ще ме пуснат от работа.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          А аз чак от 4.09. на Златните....

          Коментар


            #6
            е ние вече се върнахме

            Е ние вече се върнахме обиколихме от двореца Балчик до Бургас най е хубаво за почивка на Албена /море ,голям плаж с чист пясък тихо и спокоино е и да имаш пари ./на друго място е само заради морето и емоцийте.
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Re: е ние вече се върнахме

              kluchar написа:
              най е хубаво за почивка на Албена /море ,голям плаж с чист пясък тихо и спокоино е и да имаш пари ./на друго място е само заради морето и емоцийте.
              Вярно е - пари да имаш за Албена... В последния месец прихождам често до Албена. На излизане от комплекса се плащат 4лв. такса. Бележката която ви дават важи в следващите 24 часа. В това време можете да влизате и излизате колкото пъти желаете, показвайки бележката. Казвам го, понеже тия дето прибират парите не го споеманават на почти никой... Не съм се загледал дали го пише някъде на КПП-то, но май не го пише. Един познат ми го каза, който работи в комплекса.Та така, Албена наистина е много-добро място за отдих. Чист плаж, ситен и чист пясък, няма цигани по плажа, нито съмнителни физиономии които минават и "оглеждат", няма и голяма навалица тая година - може би поради факта че вече всеки хотел си има басейн (някои дори по два). Пълно е с румънци, руснаци и германци, чат-пат англичани/британци.
              1997 Brava 1.6, 16V

              Коментар


                #8
                Аз пък по-миналата седмица бях в Турция Аланя до Анталия и си прекарахме идеално ако някой го интересува мога да му разкажа с подробности(цени,билети,агенции,транспорт, местни "чалъми" и др.) има и снимки ако на някой му е интересно може да види на www.tsonev.com! А тази седмица бях на Евксиноград с Фичо да го разтъпча малко
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Аз след 20 август отивам за 1 седмица на Предела, след това на 1 септември заминавам на море на Гърция за около 10 дена ...

                  Коментар


                    #10
                    е колеги ние тази вечер отпрашваме за Трявна, на другата вечер ще нощуваме в едно селце до Елена, и после пак понеделник на работа., ако някой ме забележи Темпра бордо (стикер долу вляво под надписа FIAT) докато го изпреварвам да святка, че темпрата ниско лети. пожелайте ми безаварино каране.мерси предварително
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #11
                      Безаварийно каране и да си изкарате супер!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Не харесвам морето, предполчитам планината.Но все пак с прителката на мотора на 25-ти ще летя към Каварна на концерта на Twisted Sisters, Helloween и Testament. Ако някой види по пътя един красив жълт мотор с 2-ма човека на него - да свирка с класкона за поздрав - това ще съм аз!

                        Коментар

                        Working...
                        X