Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се "похваля" с новото возило :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ха честито и от мен Наш къв кеф е кат зареждаш

    Коментар


      #17
      Илко още не знам, ама скоро
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Кат зареждаш, само спираш, отваряш капака, нищо не казваш... пълнят догоре, плащаш 15-16 лв и тръгваш... и така след 200 км пак Ама днес пред мен видях един Фолксваген баничарка някаква, който зареди метан за 45 лв... Фабрични бутилки под пода... за 500-600 км ще му стигнат.Честито Емо, още веднъж и тук! Надявам се, да не ме псуваш след няколко месеца А иначе Ланчата не е нищо повече от един луксозен ФИАТ. Дори на табелката под капака си пише ФИАТ. Тъй че - всичко е наред Екстрите на Либрата са много... някои са пасивни и дори много собственици не знаят за тях... Я виж течността за чистачките ти дали не е топла, като пръска на стъклото (повечето имат подгрев на течността)...

        Коментар


          #19
          Хах, ето това не го знаех, че го има, то тука няма сняг вече, но ще проверя.Абе казах ли, че за 300метра и бензина загрява вече
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            emzo написа:
            Хах, ето това не го знаех, че го има, то тука няма снях вече, но ще проверя.Абе казах ли, че за 300метра и бензина загрява вече
            Нормално ...
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              #21
              Хи-хи-хи, дизел-сектант да се радва на бензинка, какво доживяхме... Честито, със здраве да я караш и да са повече радостните моменти!
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #22
                :D Хайде и тук-Честито!. Леки и безаварийни километри!!!. Само с кеф да я споменаваш

                Коментар


                  #23
                  Хайде и аз да се включа тука.Честитка бат Емо.Много добре вози-почти колкото моята. И да ти кажа,че ще забравиш какво си карал преди.
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    #24
                    Честито за новата кола! Мислех ,че следващата ти кола ще бъде "Alfa-Romeo" 156 2.4 JTD,но и тази е добра.
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #25
                      честито emzo със здраве да си я караш гледам издигаме се вече заглеждаш по сериозните(големите) коли браво само така
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        #26
                        Много безаварийни километри. Наслаждавай се на всеки километър изминат с нея и повече интересни места да посетиш с колицата. офф метановите кадита имат 4 бутилки под купето и събират 24-25кг. метан. Бутилките са карбонови до колкото знам.
                        Fiat Bravo 11'97
                        1.4 12V A/C

                        Коментар


                          #27
                          Честито и от мен! И много безаварийни километри :D
                          FIAT Marea ex
                          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                          Коментар


                            #28
                            Тая година май е на "Ланчия" по нашия календар .Честито Емо ,и със здраве да се кара и безаварийни километри да и спретнеш
                            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                            Коментар


                              #29
                              Айде честито и от мен,със здраве да си я караш и много да те слуша :D
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар


                                #30
                                Добре дошъл в отбора :D
                                Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

                                Коментар

                                Working...
                                X