Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мишка! Борба с гризачите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Хвани мишката с капана или с лепилото и след това и прилагаш лекарството "лопатол".
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #17
      Гипс и вода.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #18
        Той колегата си е хванал вече мишката и пита за превенция срещу бъдещи посещения.Когато живеехме в къща винаги зад хладилника имаше зареден капан. Влезеше ли мишка, до няколко часа беше вътре.Имало е и случаи капанът да не смогва. Разрушиха съседна къща, където гледаха прасета и въдещите се там плъхове плъпнаха по съседите. За десетина дни поне 15 плъха сме хванали. Като спомен ми е останал как си вземам плика с хляба, закачен на високо на стената и вътре се размърдва нещо. Оказа се плъх. Гнусна работа
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #19
          Сложи една чинийка с люти чушки. Чуеш ли през нощта хлипане значи мишока се е назобал и реве. :D

          Коментар


            #20
            vili151279 написа:
            Едно много изпитано средство от мен самата в къщата на село: " Лепило за мишки "- продават го във всяка аграрна аптека, то е безвредно и не мирише- гел който е разтеглив, намазваш на една летва или картонче и поставяш където е врага, миризмата му привлича мишката и щом стъпи отгоре залепва и няма отлепване. На село си изчистих къщата от гадинките благодарение на това на някаква смешна цена от 4-5 лв. беше. Всички съседи около мен също са много доволни, защото им занесох и на тях
            Ето това ще отида да купя днес Иначе в момента няма мишка, а капана тип "клетка" си е зареден за всеки случай. При лепилото ми харесва идеята, че мога да го намажа на едно картонче, което мога да сложа под хладилника, под дивана и т.н. и няма да се вижда.
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар

            Working...
            X