Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся пациенти за зъбни протези, коронки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся пациенти за зъбни протези, коронки

    Здравейте,Някои от Вас ме познават и знаят, че уча дентална медицина(стоматология) в Медицински Университет София.Дойде време да си търся пациенти. Желаещи уж много, но като дойде време да идват ги отняма, затова...Търся хора, нуждаещи се от изработка/подмяна на зъбни протези или коронки(за сега само единични или неголеми мостове). Работя единствено в присъствието на асистент във факултета в за съжаление точно фиксирани дни и часове.Ако някой има нужда от споменатите интервенции за себе си или свой близък/съсед... ще се радвам да помогна Цените са символични - горна и долна зъбни протези излизат около 40лв.Тъй като се налагат няколко идвания за проби желаещите трябва да са от София или да могат да пътуват. Предполага се, че ще са пенсионери На първо място разбира се е здравето, затова пациентите се преглеждат от асистент/преподавател, който одобрява или не и съответно препращеме към други колеги, ако не е в компетенциите ми

    #2
    В сферата на майтапа - що не се завъртиш около Перник, там ще имаш пациенти в излишък?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      NikMar написа:
      В сферата на майтапа - що не се завъртиш около Перник, там ще имаш пациенти в излишък?
      Човека иска да започне с нещо по-простичко ... Перник е за напреднали ...
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        За Перник трябва лицево-челюстен хирург Оспамихме темата на колегата...
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          Драсни на лични да се разберем.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #6
            Писах Пак да кажа, за момента правим протези - цели(без зъби), частични(с някакви зъби), коронки и мостове - метални Ако нещо не е компетенциите ми ще ви пренасочим към колеги по-горен курс Основно се търсят пациенти за протези - примерно възрастни хора, баби/дядовци, които нямат финансови възможности Т.е правим добро на първо място на тях

            Коментар


              #7
              NikMar написа:
              В сферата на майтапа - що не се завъртиш около Перник, там ще имаш пациенти в излишък?
              avvasilev написа:
              Човека иска да започне с нещо по-простичко ... Перник е за напреднали ...
              gamma написа:
              За Перник трябва лицево-челюстен хирург ...
              Аз сутрин не мога да тръгна на работа без да съм избил поне два зъба на съпругата ми с ВинкЕУО Потърсих статистика за ПТП и брой население в градове и села в България според НСИ.vital Мисля, че в Перник ще имаш по-малко работа, отколкото в Бургас, Ямбол или Габрово
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Не се засягай, колегите се майтапят

                Коментар


                  #9
                  Крис, кака, нали знаеш, че съм те запазила като личен стоматолог, но сега-засега ми трябва само една пломбичка (надявам се да нямам други сериозни "дефекти"). Но нищо де, ти учи там, упражнявай се върху хората и като му дойде времето за мен - вече ще си ошлайфан.
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #10
                    Абе пломби ще ти направя със затворени очи :D Ама сега точно не може.За протези се търсят още 2-3ма. Иначе вече имам 2ма пациенти, познати на хора от форума Даже май 3ти ще дойде, че днес не успя. Мисля, че останат доволни Около вас съм сигурен, че има възрастни хора, които се мъчат да дъвчат без зъби или пък ги убиват протезите. Дайте ги насам да им помогнем

                    Коментар

                    Working...
                    X