Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За колегите от Пловдив..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За колегите от Пловдив..

    Здравейте. Има една Ланча Тема обявена за продажба. Човека е от Пловдив. Искам да разбера някой който е виждал колата или знае нещо да каже, че се чудя какво да направя и моля за помощ. Колата би трябвало да изглежда така:
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Абе колега, то Пловдив, че е малко градче - малко е. Ама много приходящи има и вече не се познаваме всички
    no pain no pain

    Коментар


      #3
      Re: За колегите от Пловдив..

      BO написа:
      Здравейте. Има една Ланча Тема обявена за продажба. Човека е от Пловдив. Искам да разбера някой който е виждал колата или знае нещо да каже, че се чудя какво да направя и моля за помощ. Колата би трябвало да изглежда така:
      Даи ми адреса на обявата ако намеря свободно време ще отида да я видя да ти я наснимам и да я огледам хубавко колега ВО за да добиеш представа да биеш ли път от софия до тука.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Re: За колегите от Пловдив..

        Slavi_Lancia написа:
        BO написа:
        Здравейте. Има една Ланча Тема обявена за продажба. Човека е от Пловдив. Искам да разбера някой който е виждал колата или знае нещо да каже, че се чудя какво да направя и моля за помощ. Колата би трябвало да изглежда така:
        Даи ми адреса на обявата ако намеря свободно време ще отида да я видя да ти я наснимам и да я огледам хубавко колега ВО за да добиеш представа да биеш ли път от софия до тука.
        OK Благодаря ти!Ако се уговоря нещо твърдо с човека от Пловдив, ще ти драсна едно писамце да я видиш първо ти, и дали въобще си заслужава да се разкарвам от тука, и тогава да реша..
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Re: За колегите от Пловдив..

          BO написа:
          Slavi_Lancia написа:
          BO написа:
          Здравейте. Има една Ланча Тема обявена за продажба. Човека е от Пловдив. Искам да разбера някой който е виждал колата или знае нещо да каже, че се чудя какво да направя и моля за помощ. Колата би трябвало да изглежда така:
          Даи ми адреса на обявата ако намеря свободно време ще отида да я видя да ти я наснимам и да я огледам хубавко колега ВО за да добиеш представа да биеш ли път от софия до тука.
          OK Благодаря ти!Ако се уговоря нещо твърдо с човека от Пловдив, ще ти драсна едно писамце да я видиш първо ти, и дали въобще си заслужава да се разкарвам от тука, и тогава да реша..
          Нямаш проблеми! за мен такава услуга свърши колегата ТАНУЦО в софия, ходи да гледа една дедра комби вместо мен дори и видео клип с звук за работата на двигателя ми беше направил . абе все едно аз бях там за което съм му много благодарен така че нямаш грижи само кажи и ще я видим и ще ти я снимам с видео пък ще ти го пратя по нета.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Re: За колегите от Пловдив..

            този с Ланчата е едно войниче живееше на квартира срещу нас. на външен вид е много готина с ниско окачване има и готини джанти ама е доста дъртичка и салона ми се струваше доста позасран. момчето от много време я продава ама явно няма кои да се навие да я вземе
            Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
            Lancia Dedra 1.6 91г.

            Коментар

            Working...
            X