Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пишат актове на неспрял водач на зебра със знак.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пишат актове на неспрял водач на зебра със знак.

    ВНИМАВАЙТЕ Пишат актове на неспрял водач на зебра /пешеходна пътека/ със знак.Така се крият и дебнат особено сега като има сняг и всеки върви кой където му е згодно. в София поне съм видял на ул. 6 ти Септември и бул."В Левски " на Бул.ПРАГА с/у градинката може да има и на други места -допишете
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    В закона си го пише от време оно! Няма кой да го спазва.Няма какво да се предупреждаваме, кой къде варди за пешеходни пътеки. За мен е закон Божи на пешеходна пътека да се оглеждам на 16!После всеки да си носи последствията!

    Коментар


      #3
      Почти навсякъде дебнат,особено в центъра.На Руски паметник от доста време им е добра хранилка,а и покриват нормата с актове.
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        #4
        Не актове, а книжките трябва да им взимат...
        FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
        Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

        Коментар


          #5
          Добре де - като няма жив човек до пешеходната, за къв чеп да спирам преди нея......ся някой да не ми се отплесне и да каже че спира на всяка пешеходна че ще стане весело.......А никой не пише актове на пешаците дето шарят откъдето им скимне.....
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            ФЕРАРИСТ написа:
            Добре де - като няма жив човек до пешеходната, за къв чеп да спирам преди нея......ся някой да не ми се отплесне и да каже че спира на всяка пешеходна че ще стане весело.......А никой не пише актове на пешаците дето шарят откъдето им скимне.....
            Не става въпрос да спираш, когато няма никой...Ама се замисли колко пъти си виждал пешеходци, дето се опитват да минат и не могат...Да не говорим за двата случая, които имам, дето щяха да убият хора пред мен, защото съм спрял на пътека, пешеходците минават пред мен, а в същото време разни образи незнайни ме изпреварват от дясно и от ляво...И пешеходците са готови да понесат един тон желязо...
            FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
            Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

            Коментар


              #7
              coolboby написа:
              В закона си го пише от време оно! Няма кой да го спазва.Няма какво да се предупреждаваме, кой къде варди за пешеходни пътеки. За мен е закон Божи на пешеходна пътека да се оглеждам на 16!После всеки да си носи последствията!
              Съгласен съм, винаги съм спирал и ще продължавам да спирам. Има обаче пешеходни пътеки на които постоянно има кой да минава и там чакаш удобен момент когато хората не са в твоята лента за да минеш...... тогава какво правим. Също така половината знаци са завъртени, скрити, мръсни...... маркировката след хилядите тонове сол също липсва.......... Е нека да направят и нещо за нас.П.С. виждал съм на страшно много натоварена пътека да слагат полицай, но от както е студеничко..... полицай няма Вместо да се чудат къде да те хванат... да седят на пътеките и да ги регулират, говоря за ужасно натоварените.

              Коментар


                #8
                И ти си прав, кривчо...
                FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                Коментар


                  #9
                  в Люлин около Пощата от доста време се скатават и праскат актове
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар


                    #10
                    бе то от 2 седмици не може да се ходи по тротоар, а всеки пешеходец се прави на автомобил, те за пешеходна пътека щели да пишат актове. Да вземат първо да си свършат тяхната работа с почистването на тротоарите, осигуряване на места за паркиране на колите, различни от тротоарите, па тогава да глобяват яко. Ама кво ли се хабя, като ми е съвсем ясно, че няма да стане. Затова и ще сме си бананова държаво почти във всяко отношение
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      bgaf написа:
                      защото съм спрял на пътека, пешеходците минават пред мен, а в същото време разни образи незнайни ме изпреварват от дясно и от ляво...
                      Мда, това е така, защото някой скапаняк е решил да просне пешеходна пътека през повече от 1 платно в една посока, щото не му стига кухия мозък че ако зад един бус или джип се движи кола в същата посока, то тя не вижда какво става на част от пътеката и платното........щото белите държави имат маса подлези и надлези за тая цел, и пешеходците са ограничени и от огради за да се предпазят от собствената си глупост, но тука за да е по лесно, по евтино, и за да пасва на доктрината че "за държавата е по добре шофера да е виновен за всичко" давай да разчертаем къде ли не пътеки, а и те отделно да могат да си шарят откъдето им кефне хем да не правим съоражения и огръждения.......
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        #12
                        Вярно е, че извън бг пешеходецът е абсолютен господар на пешеходната пътека и колите спират, но нека видим цялата истина:1. Какви са тези знаци STOP на всяка улица? Този знак навън почти не съществува - само в много крайни случаи при липса на видимост и обикновенно придружен с огледало с подходящ ъгъл на виждане.2. На светофарите зелено за пешеходците е около 1/3 от времето на зелено за автомобилите, за да не блокират движението.3. Пътищата без коментар.
                        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                        Коментар


                          #13
                          wwalker написа:
                          Вярно е, че извън бг пешеходецът е абсолютен господар на пешеходната пътека и колите спират, но ....
                          Но без но! и тук трябва така да стане! Крайно време е да се осъзнаем, че всички сме пешеходци, просто от време на време караме и коли и сме длъжни да пазим останалите.

                          Коментар


                            #14
                            Винаги съм давал предимство на пешеходците . От тяхна страна виждам уважение, било то с кимване на глава или вдигане на ръка. Обаче има и много такива , които пресичат където им падне. Веднъж пуснах пешеходец свободно пресичащ пътните платна. Просто му казах, че пешеходната е на 10 метра от него а той ме поздрави мъжката
                            now. BMW E39 523i '98 170hp
                            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                            Коментар


                              #15
                              Онзи ден в едно Разградско село имаше пешеходна пътека пред училище. Спирам, аз да дам предимство на учениците, а отсрещните коли си карат без никакви притеснения, все едно е АМ Тракия. Тези зад мен пък започнаха да свиркат. Може би в това село знака за пешеходна пътека го тълкуват като край на всички ограничения
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар

                              Working...
                              X